12 בחורות שמוכיחות שהכל עניין של זוויות צילום

הבחורות הבאות, מציגות את ההבדל האדיר של שינוי זווית צילום ברשתות החברתיות ומזכירות לנו שאין מה לקנא באף אחת שמעלה תמונות יפות של עצמה. לכולנו תנוחות יותר מחמיאות ופחות

רשתות חברתיות הן דבר נפלא, ניתן להתעדכן במידע מיד, אין תיווך, אפשר להיחשף לשפע עשיר של תמונות יצירתיות ולהיות הכי מעודכנות אבל יש צד אפל – לא כל מה שרואים הוא האמת. בחורות רבות מרגישות כל הזמן לחץ עצום להיראות חטובות, יפות ובכושר. בין ים התמונות, שמעלות דוגמניות מדי יום, קל להיכנס לדאון, לשקוע בהשוואות ולהרגיש רע עם עצמנו. אנחנו חיות בעולם של ציפיות מוגזמנות שלנו מעצמנו ואין לזה סוף.

בחורות רבות מאסו באידיאל היופי הלא מציאותי, המוצג בפנינו כל הזמן. קל לנו לשכוח עד כמה פוטושופ הוא כלי פופולרי ועד כמה הסלבריטאיות שולטות על כל פריים שעולה ברשתות. ניתן להציג את הגוף באופן כזה שיראה חטוב, גם כאשר יש בעצם קפלים בבטן, שומן בכל מיני מקומות, צלוליט וכל מה שנחשב ל"פחות יפה" בעיני החברה המודרנית רודפת הנעורים. כל הבחורות כאן הראו עד כמה קל לתעתע ברשת החברתית ולהציג את "הצד הטוב יותר" של הגוף.

הנשים פה, שחשפו תמונות שלהן "לפני, ו"אחרי" ששינו תנוחה, הפכו ויראליות ברשתות החברתיות בזכות הכנות, הישירות והרצון להראות שכולנו בני אדם ושכנראה, גם לכוכבות ישנם ימים פחות טובים וטובים יותר. רצוי לקחת רשתות חברתיות בערבון מוגבל, לא להתרגש משום דבר ותמיד לזכור שרב הנסתר על הגלוי. אז אל תרגישו רע עם עצמכן. הכל עניין של זווית ותאורה. כל אחת יכולה להיות ג'יזל, לרגע אחד.

אשה חושפת בטן

בחורה עם שיפולי בטן

בחורה בחולצה אדומה מציגה את הבטן

בחורה מראה זווית בטן אחרת

 

בחורה מראה את הבטן ברשת

בחורה עם טייטס שחור ומראה בטן

בחורה מראה זווית בטן מהצד

בחורה מראה קפלים ברשת

בחורה עם וף חטוב לפני ואחרי

בחורה בבגד גוף סגול מראה בטן

בחורה עם טייטס לפני ואחרי

 

צילומים: מחשבונות האינסטגרם של הבחורות