בחורה הוכיחה דרך גרביונים כמה צילום מתעתע

בחורה בריטית בשם מילי סמית העלתה לרשת שתי תמונות, הצמודות זו לצד זו, כדי להעביר מסר ברור על הגוף הנשי. "אותה בחורה, אותו זמן, לא צילומי "לפני" ו"אחרי". לא מהפך במשקל. לא קידום לדיאטה"

אל תאמינו לתמונות שאתן רואות ברשת. כלומר, ישנן תצלומים שמציגים לכן דבר אחד אבל בפועל, הם מסתירים משהו אחר. התעתוע גדול וכדאי לכן לזכור שאנשים יציגו בפניכן את מה שהן רוצו וזה רק טפח קטן מהמציאות. בחורה בשם מילי סמית העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונות שלה, בהן היא נראתה אחרת לגמרי. בתצלום אחד היא הוצגה כמו דוגמנית חטובה ובאחר, היא נראתה כמו בחורה רגילה עם קצת בטן שמבליחה החוצה. יחי ההבדל הקטן.

הגיע זמן להפסיק להשוות את עצמנו לנשים אחרות ברש החברתית ומי שמנסה לשכנע אתכן לקבל את עצמכן כמו שאתן, היא סמית, המקדמת דימוי גוף חיובי. לשם כך, היא העלתה 2 תמונות, זו לצד זו, המראות בדיוק איך זוויות צילום יכולות לעשות שינוי עצום. היא גם הצטלמה עם גרביונים, שעזרו לה להעביר את הנקודה. סמית, 23, גרפה הרבה לייקים ובהחלט הוכיחה עד כמה בחורות מציגות את עצמן באופן מניפולטיבי לפעמים, מתוך מודעות שדברים אינם כפי שהם נראים.

מילי סמית בטן

סמית הבריטית הוסיפה: "אותה בחורה, אותו זמן, לא צילומי "לפני" ו"אחרי". לא מהפך במשקל. לא קידום לדיאטה. אנחנו כל כך עיוורים למה שהוא אמיתי ואיך שגוף באמת נראה ועיוורים למהו יופי, עד כדי כך שאנשים יחשבו שאני פחות מושכת תוך 5 שניות, כאשר הם יעשו סוויץ' ויבהו בתמונה האחרת שלי". אין זו הפעם הראשונה שסמית נחשפת מול העוקבים שלה. בעבר היא נפתחה בכל הנוגע לבולימיה, דיכאון ואנורקסיה. להצטלם הפך לכלי תראפויטי עבורה ולדרך אפקטיבית להיפתח על הסוגיות המעיקות עליה.

מילי סמית

"זה עוזר למוח שלי משקם לי את הבטחון העצמי שלי. להצטלם גם מסלק את המחשבות השליליות שצצות לי בראש". סמית הפכה לכוכבת רשת לא קטנה, בזכות התמונות שהיא מעלה. יש לה 70 אלף עוקבים, שנהנים לראות את ההבדלים ולעקוב אחרי התמונות שהיא מעלה. סמית אינה היחידה שמצליחה למגנט קהל מעריצים בזכות המסרים שלה והיו אצלנו כמה בחורות שהעלו תמונות דומות. כולן זכו לתגובות תמיכה אוהדות. זו בהחלט אחת הדרכים להפוך לגיבורת רשת בעיני לא מעט נשים, שגם ככה סובלות מדימוי גוף שליל, בים הדוגמניות המקיף אותן מכל עבר.

המסקנה? לאכול את עוגת השוקולד בכיף ולהצטלם בלי חשבון. עם גרביונים או בלי. אתן לא צריכות להתבייש או לחשוש מכלום.

אולי יעניין אתכן: 

מאמנת כושר: יש לי סימני מתיחה וקפלים

בחורה מציגה את האמת על גוף ביקיני

מאמנת כושר הרגיעה נשים עם תמונה אחת

מילי סמית גוף

 

צילום: מתוך האינסטגרם של סמית