אני שמנה ונאהבת!

אני אישה בת 27, נשואה לגבר הורס שנמשך לנשים מלאות ושמנות. ששרוף על כל גרם שומן שלי. שלא מתחפש ולא מעמיד פנים ולא מבזבז זמן על הודעות מרושעות לנשים זרות. הוא אומר בפה מלא שהוא נמשך לנשים מלאות, שהוא מת על הקפלים שלי

פוסט זה נכתב במקור ביום שישי

שבת שלום לכל המפלצות שהגיעו לעמוד שלי כי פירסמו את התמונה שלי עם קפלי שומן הבטן שלי בקבוצה של תתי אדם. שבת שלום לכל הגברים, שנכנסו לעמוד שלי וישבו לנסח תגובה שבה הם מסבירים לי שגברים מתוכנתים גנטית להמשך לרזות.

שבת שלום לכל מאמני הכושר שקראו לי סרטן. שבת שלום לנשמות הטובות שכתבו לי שאני מגעילה, להקיא את הנשמה, שאני לא אישה. שבת שלום לכל אותם מטומטמים, רפי שכל, נטולי לב שחושבים שבגלל שאני שמנה אני כל היום טוחנת ג׳אנק פוד ויושבת על הספה. שבת שלום לישראלי המכוער, שיושב מול הפלאפון ומקדיש זמן לכתוב לבחורה כמה שהיא דוחה ולא רצויה.

שבת של אור, לכל השמנים לשעבר שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת והם צריכים להציל אותי מעצמי. מזל שאני לא נערה חסרת ביטחון שפירסמה תמונה בשביל צומי, כי הייתי מתאבדת הערב, או מפתחת הפרעת אכילה.
אני אישה בת 27,  נשואה לגבר הורס (ודפוק מבחינה אבולוציונית כך מסתבר), שנמשך לנשים מלאות ושמנות. ששרוף על כל גרם שומן שלי. שלא מתחפש ולא מעמיד פנים ולא מבזבז זמן על הודעות מרושעות לנשים זרות. הוא אומר בפה מלא שהוא נמשך לנשים מלאות, שהוא מת על הקפלים שלי.

ליטל מיס סאנשיין

ואני אגלה לכם סוד, גם לפניו מעולם לא חסרו לי גברים ותמיד הייתי מחוזרת. אני אישה בת 27 שמתאמנת 3-5 פעמים בשבוע ב 88 שנים האחרונות, עשיתי ספינינג עד חודש שמיני. פילאטיס, יוגה, קיקבוקס ועד הפציעה האחרונה שלי(פציעת ספורט, כי נפצעים כשמתאמנים המון) הרמתי 85 קילו בדד ליפט. אני אישה בת 27 שאוכלת בריא מגיל 15, אני אישה בת 27 עם בדיקות דם מושלמות. נכנסתי להריון בקלות, ילדתי תינוק בריא, אני מניקה כבר שנתיים וחודשיים.

אני כל כך בריאה שהיה לי חלב לעוד 2 תינוקות ותרמתי 70 ליטר של חלב אם שהגוף הבריא שלי ייצר לאמהות שלא הצליחו להניק. ולמרות כל זה, אני מידה 44, אני שמנה. ואם למוח הצר שלכם קשה להכיל את כל הניגודים האלו: תעשו ניתוח להשתלת מוח. אה, שיט. אין כזה. אז אני יכולה לרדת במשקל, אבל אתם תישארו בורים ועלובים לנצח.

שבת שלום, נשמות טהורות. לי המילים העלובות שלכם לא מדגדגות את קצה התלתל הכחול. אבל לכל אלפי הנערות שקוראות כאן אני רוצה שיהיה ברור:
את יכולה להיות שמנה ובריאה. שמנה וספורטיבית,שמנה ויפייפיה,שמנה ומוצלחת, שמנה ונאהבת,שמנה ושלמה, שמנה ומושלמת!

וכל אותן הנשמות, זה מעיד רק עליהן הצורך לשבת ולכתוב דברים כאלו לנשים זרות. שבת של אהבה וחמלה.
זוריק.

**הכותבת היא הבלוגרית ליטל מיס סאנשטיין, שהעלתה פוסט זה לפייסבוק והוא הפך למגה ויראלי עם יותר מ-30 אלף לייקים ואלפי תגובות