הבלוג של חנה רדו

חנה רדו

מחפשת פתרונות להגברת התעסוקה בפריפריות. פתוחה לכל רעיון לשינוי המציאות בישראל. מאמינה בשיוויון מגדרי.עובדת במקאן תל-אביב 24/7. www.hanarado.info

עדכונים:

פוסטים: 96

החל ממאי 2013

בזכות האנשים שאיתנו ב McCann-Valley ובקמפוס כנרת , אנחנו ממשיכים לתכנן תכניות גדולות מהחיים…תבחרו לאיזה אתם מצטרפים, אם מתאים לכם כמובן.

08/11/2013

1. להמשיך ולפגוש אנשים אמיתיים המכונים בפי הפוליטקאים מעמד הביניים, שרוצים ויודעים שהם יכולים להפוך את ישראל למדינה נכונה יותר.

2. להקים את הקניון הגדול בישראל , שיהיו בו עשרות מותגים ומוצרים שכולם מיוצרים מדרום לגדרה ומצפון לחדרה. קניון אינטרנטי שכל אזרחי מדינת ישראל ירצו לבקר בו לפני קפיצה קטנה לחו”ל.

3. לשכנע עוד ועוד חברות “בריאות” וריווחיות מקימות שלוחות בנגב ובגליל, זהות לאלו שבמרכז, כמו שלוחת HP במכללת כנרת או McCann-Valley במצפה רמון.

4. להעריץ עוד ועוד משפחות שעוברות מהמרכז למצפה רמון כמו משפחתם של : מיכל רומי, מעוז דגני,הדר גור-אריה, אליעד פרידמן, ליבי טישלר ורן קוכמן.

5. לשמוח כל יום ולהעריך שאנחנו מדינה דמוקרטית , וכל אזרח יכול להעביר את מקום מגוריו למצפה רמון והמדינה מעניקה לו פטור ממס , ממש משמעותי . (עד 250,000 ש”ח פטור ממס שממומש לאחר שנה אחת של עבודה).

6. להקים מרכז ללימודי תיכנות מחשבים במכללת כנרת, כזה שיכשיר עשרות מתכנתים כל שנה.

7. לגרום לכך  שלפחות כתבה אחת בשבוע בערוץ 2 (כי יש בו 100% רייטינג) , תראה יוזמה חברתית שהצליחה, כדי להפוך הצטרפות ליוזמות כאלו למיינסטרים.

8. להמשיך להתעסק בכוס הקפה, רק לפזר קפה כזה בכל הארץ ולא רק במרכז של מרכז תל -אביב.

9. לגייס עוד ועוד לקוחות שיבחרו לעבוד עם  היזמים של מצפה רמון, כי כל לקוח כזה מפרנס עוד משפחה.

10. לבסס במצפה רמון HUB של בשלניות מקומיות, נשים שמבשלות מצויין ואוהבות לארח, כך שכל משפחה שנוסעת דרך מצפה רמון לאילת תעצור לאכול במטבחים של נשות מצפה רמון.

11. לבקש מכל החברים והמעריצים התל-אביבים של רוני מרום ראש המועצה החדש של מצפה-רמון לבוא ולראות איך אפשר לתרום, לפי דרכו הצנועה של רוני.

12. ולסיום להמשיך להודות לכל האוהדים של המיזם שלנו ..תודה אתם הגיבורים האמיתיים שלנו.

עוד מהבלוג של חנה רדו

תצוגה מקדימה

ועדת האיתור לנגיד בנק ישראל, חיפשה היטב ומצאה: קרנית פלוג היא אישה ולכן לא מתאימה

שבת שלום ד"ר קרנית פלוג אני מאד מקווה שנתניהו ולפיד כבר התקשרו אלייך, או אפילו הגיעו לביתך, לבקש שתהיי נגידת בנק ישראל. אני לצערי מתחילה להאמין שלא מינו אותך רק כי את אישה, כשרק התחיל מסע המינויים חשבתי בליבי שאם תמוני,...

תצוגה מקדימה

שתיקת הכבשים

 צילום: שאטרסטוק   אחרי שעות של חיפושים העלתי חרס בידי. לא מוצאת בשום מקום אישה שנלחמת על זכותה להיות שרה בממשלת ישראל. כאילו כל המילים ווהשכנועים שלפני הבחירות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה