הבלוג של hagar

hagarbarzelai

אוהבת שיווק ופרסום, אוהבת אנשים ואוהבת את החיים.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מאוקטובר 2017

בשבוע שעבר התחלתי משהו חדש. בית הספר לשיווק דיגיטלי. התרגשות גדולה. אני לא זוכרת מתי למדתי והעמקתי את הידע שלי בתחום שהוא חלק של כול חיי הבוגרים. שיווק.

אז למה באמת באתי לבית הספר? בהסתכלות ראשונית זה נראה לא הגיוני, הרי עשיתי תפקידי ניהול שיווק ופרסום בכירים בארגונים מובילים, יש לי עשרים שנה של ניסיון, אז למה אני צריכה בית ספר לשיווק דיגיטלי?

IMG_0675

(קרדיט לצילום #galit sabag)

אני חושבת שיש שתי נקודות עיקריות להגיע לבית הספר.
הראשונה היא שלמרות שבמסגרת העבודה שלי אני ניהלתי, ייעצתי, הקמתי, עיצבתי אתרים, אפליקציות ומהלכים דיגיטליים עבור הלקוחות שלי. העניין האמיתי הוא שלא באמת עשיתי בפועל שיווק דיגיטלי. כלומר שאני מבינה שיווק דיגיטלי, מדברת את השפה, אפילו שוטף, אבל את הכול אני יודעת בתיאוריה כי בעצם לא ממש עשיתי בפועל. אז אני רוצה לעשות הכול מההתחלה, לדעת לעומק בפועל איך כל דבר עובד.
הנקודה השנייה היא שתחום הדיגיטלי בכלל והשיווק הדיגיטלי בפרט הינו תחום שמתפתח כל הזמן ואם לא נשארים עדכניים מפספסים.

IMG_0636

אז איך הגעתי לבית הספר של סלונה ולאומי? הכול התחיל בפייסבוק, הגעתי לקבוצה של “דיגיטליות בעסקים”, הקבוצה עניינה וסקרנה אותי ואני התמסרתי. ראיתי פרסום לקורס שיווק דיגיטלי, מילאתי את הפרטים ושכחתי מזה.
אמצע חול המועד סוכות מגיעה הודעה שהתקבלתי. ברגע הראשון לא ממש זכרתי שנרשמתי ולא ממש הבנתי איך הגיעו אליי. אני מקבלת מייל עם כל הפרטים, עוברת על הסיליבוס ומבינה שיש פה הזדמנות שווה לעשות באמת. בפועל. ברמה גבוהה. לעשות ממש ולא רק לדבר בתיאוריה.
שוב הדיון שלי עם עצמי, האם הקורס יתרום לי? האם זה יהיה שונה ממה שעשיתי עשרים שנה? האם כדאי לי?
משהו בתוכי דחף אותי להתחייב, להגיד כן.
אז התחייבתי.

2 glasses of red wine and  beautiful sunset

הגעתי ברביעי האחרון למפגש והתמלאתי אנרגיה מטורפת, היו שם 25 נשים מדהימות שנבחרו בקפידה, ממש מורגש, הייתה תחושה של השקעה ומקצוענות והבנתי שהגעתי למקום הנכון עבורי.
אז בשבועות הקרובים אני שם כל רביעי, מעמיקה את הידע, לומדת מחברותיי, ובעיקר מעצימה את עצמי.

עוד מהבלוג של hagar

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אני מכירה אותך

אני מכירה אותך אני מכירה אותך ממש טוב. אני מכירה את הדרך בה אתה נכנס. הדרך בה אתה מדבר. הדרך שאתה מחזיק את הגוף שלך. אחדים יגידו מתנשא. אבל אני יודעת שאתה פשוט חסר בטחון. אולי לא באופן מלא אבל בהחלט חלקית. אתה אוהב לשתות יין....

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

לחייכם

הימים שלכם עמוסים? עבודה, ילדים, מטלות ואירגונים? צריכים להירגע בסוף היום? יש לנו פתרון מושלם עבורכם. פתחו בקבוק יין. אדום או לבן. מה שאתם אוהבים. מיזגו לכוס. אתם שומעים את הצליל המתוק של המזיגה? הקישו את הכוסות. בכל זאת זו...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה