הבלוג של הדס צימרמן

hadaszimmerman

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מיוני 2018

איך קורה שחלומות נפגשים?

12/07/2018

קיבלתי משימה לכתוב על חלום, וואו, כל כך הרבה חלומות ופתאם לדייק את האחד וגם לחשוף אותו לעולם? ואיך בכלל אפשר לחשוב על חלום אחד כשאת עוסקת בשני עולמות, חובשת שני כובעים ויודעת שאחד המפתחות להגשמת חלומות נמצא במיקוד.

ואני, זאת שמאמינה ב”צעדים קטנים”, בהצבת מטרות ריאליות, כאלו שאפשר “לגעת בהם”, כאלו שנותנות סיפוק מהשגתן וכוחות חדשים למטרות הבאות, חשבתי, חלמתי, סיננתי, זיקקתי והנה אני שמה אותו כאן, את החלום הבא שלי, זה שמחבר בין שני העולמות שלי.

ובחלום אני שם, מחברת בין שני העולמות, מביאה את עצמי, פוגשת אותם ונותנת, נותנת את כל מה שיש לי לתת – פוגשת אותן, את הנשים וגם האנשים שחולמים גם באמצע הדרך.

מתחברת לתאור תקופת אמצע החיים של קרל גוסטב יונג, “כאשר השמש זורחת בבוקר היא מפיצה את קרניה למרחוק ומאירה את כל העולם. אחר הצהריים היא אוספת את קרניה פנימה ומאירה את עצמה”.

כפי שתיאר יונג, בתקופת אמצע החיים אנו מסתכלים בתוכנו פנימה ובוחנים את המשך הדרך. אם במחצית החיים הראשונה אנו מפנים את עיקר האנרגיה לעולם החיצון ונענים לדרישות ולנורמות חברתיות כמו ביסוס משפחה ובניית קריירה, במחצית השנייה של החיים אנו מתפנים לעצמנו כמו השמש האוספת את קרניה ומאירה את עצמה ואז בודקים מה טוב עבורנו ומה חשוב לנו.

צילום:  גיא צימרמן, זנזיבר

צילום: גיא צימרמן, זנזיבר

וכך גם אני, בודקת מה חשוב לי, ויחד עם השלמת לימודי ההסמכה להנחייה קבוצתית ופרטנית לבני הגיל השלישי, מגלה את הרצון והתשוקה לסייע לאנשים נוספים לגלות מה טוב עבורם ומה חשוב להם. רוצה לסייע להם להגשים חלומות, למצוא תכלית ומשמעות לחיים, לגלות עולמות חדשים ולהגשים חלומות ישנים, לעזור להם לעשות מעברים, לשנות הרגלים ישנים ומקבעים, להגשים את עצמם ולמלא את חייהם בעניין לצד הקשיים, הדילמות והפחדים שמביא איתם הגיל.

ולתוך זה, מביאה את האהבה השניה שלי, זו שאוהבת לעבוד עם נשים עצמאיות, יצירתיות, חולמות, שואפות ומגשימות, ללוות אותן במציאת הייחודיות שלהן ובבחירות הנכונות והמדוייקות עבורן ולעבוד איתן להגשמת החלומות העיסקיים שלהן.

אני מאמינה כי חיינו העסקיים וחינו הפרטיים שזורים זה בזה ובעבודה שלי כיועצת ומלווה שיווקית אני מאמינה בתפירה אישית, זו שתהיה מותאמת לעסק ולבעליו בדיוק שנדרש.

נהנית מהעבודה עם אנשים ונהנית לגעת בחלום של כל אחד ואחת, גם באמצע החיים. חולמת להגשים חלומות לאנשים שיש בהם תשוקה ורצון לעשייה, זמן,  יכולות וכוחות לפתיחת עסק.

וכך, רוצה לממש את שתי  התשוקות שלי “באמצע הדרך” לפגוש את אותם אנשים המצויים במחצית השנייה לחייהם ולהביא לרשותם מהידע והנסיון שצברתי לאורך השנים מהקריירה המקצועית שלי ומהנסיון בליווי עסקים קטנים והנחיית קבוצות לצד הידע בעולם הגיל השלישי.

רוצה להנחות ולסייע לאנשים נוספים לעשות מעברים שטובים עבורם, לסייע בידם לאתר כוחות ויכולות למציאת אפשרויות נכונות עבורם, לטעת בהם אמונה ביכולתם, להתפתח ולמצוא משמעות בחייהם לצד מתן כלים להקמת עסק והגשמת חלומות.

יש בי את החלום והרצון להשתלב בהנחיית יזמות עסקית “באמצע הדרך” ולסייע לאנשים להגשים חלומות גם ב”אמצע הדרך”.

כי אפשר ונכון להעיז לחלום, להעיז לעשות, להעיז להגשים בכל גיל.

ותודה ענקית ל #דיגיטליות_ בעסקים   #לאומי_עסקים    saloonaschool#  על שבזכותם אני מעיזה לחלום ולהביא את החלום שלי לעולם

עוד מהבלוג של הדס צימרמן

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

ספגטי (ללא ספגטי) - ארוחת בריאות קייצית, קלילה ומשמחת

זה לא חדש שאני מאד אוהבת לבשל, ובעיקר אוהבת תבשלים, כאלו שמחממים את הלב והנשמה. אבל לפעמים בעומס השיגרה אני נדרשת לארוחה זריזה ומהירה, משביעה ומזינה שתסגור את הפינה של ארוחת צהריים ובמיוחד בימים חמים שבהם גם בני הבית...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

נהר הקרח/ חנה בת שחר

נהר הקרח מאת : חנה בת שחר עיצוב הכריכה: אמרי זרטל 302 עמודים הוצאת כנרת זמורה 2019 הספר מתחיל בחופשתם של מילי וליפא בהרי האלפים השוויצרים. ליפא, למרות בחירתו לנפוש...

תגובות

פורסם לפני 4 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה