Zהירות נוכל! פרק 7 כולם יודעים, כלום לא קורה

סוף סוף הבנתי מיהו באמת רז זמצקי – נוכל וגנב,
פשוטו כמשמעו. ואז אני מתחילה לשמוע על כל האחרים
שמהם גנב ואותם עקץ, אך להפתעתי אף אחד לא מתלונן נגדו. חוץ ממני

בחורה עם מחשב נייד

סוף סוף הבנתי מיהו באמת רז זמצקי – נוכל וגנב, פשוטו כמשמעו. ואז אני מתחילה לשמוע על כל האחרים שמהם גנב ואותם עקץ, אך להפתעתי אף אחד לא מתלונן נגדו. חוץ ממני

 לכל הפוסטים של ברקים

קר שם על הספסלים בתחנת המשטרה, או שמא רק לי נורא קר?

לא מורגלת למקומות כאלה…

רוצה להגיש תלונה נגד רז זמצקי, אני אומרת לשוטרת, ושוב העיניים שלי מטפטפות, חזק, כל כך חזק, כמו שהלב שלי מדמם. הגברת שוטרת חוקרת מגלה אמפתיה ומנחה אותי בסבלנות בשבילי הטופסולוגיה. "תלונה מספר…  גניבה, זיוף צקים, גניבת חותמת של החברה…"

אני מסתכלת בדף ולא מאמינה. לאן הגעתי? איך נפלתי כך? "את וטוב הלב שלך", אני מנהלת עם עצמי דו שיח, "שימות הלוואי. אבל אולי בכל זאת יחזיר את הכסף? הוא הבטיח".

כן, טיפשה שכמותי, אז עוד הייתה בי טיפ טיפה אמונה שאולי בכל זאת הוא יעמוד בהבטחתו. אבל נוכלים לא מסוגלים לעמוד בהבטחות, זה נגד הדי.אן.אי שלהם. ההבטחות הן שקר, עוד שקר במסכת השקרים.

ש', החבר הכי טוב שלו (יש דבר כזה אצל הנבל, חבר טוב?), שנאלץ, כך סיפר, לארוז את עצמו ואת משפחתו ולעבור לצפון לאחר שנעקץ על ידי רז, מכניס אותו שוב אליו הביתה. מה הפלא שאישתו עזבה אותו? כנראה נמאסו עליה העקיצות הקבועות של "החבר הכי טוב", עקיצות שנמשכות עוד מימים עברו. החבר הכניס לתמונה את תכניות התחקירים של אמנון לוי ואחר כך של רפי גינת, אבל שום דבר לא יצא מזה. ולבסוף הכול נסלח. לך תדע למה, איך, מה, מו. לא נכנסת לזה וגם לא רוצה.

אבל אל רפי גינת אני בכל זאת פונה. ההיכרות בינינו ארוכת שנים, מאז שהיה העורך שלי בעיתון העולם הזה,3 שנים ערכתי אצלו את מדורי החברה בעיתון.

אני מספרת לו את הסיפור. כמה לב יש לו מתחת לחולצה, אבל… הצוות של כלבוטק גם הוא לא יכול לתפוס את הזנב של הכלב. העורך הראשי של התכנית יושב אצלי בבית ומנגב לי את הדמעות, התחקירן הראשי התותח שלהם, שישן ברחובות ומוצא אחד אחד את הנוכלים, אוסף את כל החומר, מספר לי את סיפורם ודרכם של הנוכלים. הם בטוחים שיביאו אותו על מגש, אמנם בלי הכסף, אבל לפחות ייענש. ש, מבטיח להם את הסיפור בשיתוף איתי וברגע האחרון זה משתבש, שוב אני מתמוטטת ,והקוו מהצד של כולבוטק עובר לתפוס נוכלים "יותר מכובדים".

אז מכלבוטק לא יצא כלום, מהתלונה שלי במשטרה לא יצא כלום,( איפה המפכ"ל, הדוברת, השוטרת? שצריך אותם?)  וגם מכל האחרים שבהם הוא פגע ואותם הוא רימה ומהם הוא גנב, לא יצא כלום. אם תעשו על הנבלה גוגל, אם תכתבו "רז זמצקי", תוכלו לראות את שמותיהם של רבים וטובים שנעקצו על ידיו. אבל אף אחד לא התלונן נגדו במשטרה. למה? לא יודעת. גם הנשים שהבטיח להן הרים וגבעות, שהוליך אותן שולל והן חשבו שמצאו את אהבת חייהן, לא התלוננו. כנראה שהוא ידע לבחור אותן שקטות ולא מבינות ונחבאות אל הכלים. גרושות, עובדות קשה למחייתן, יש להן קצת חסכונות (עכשיו כבר אין להן), ילדים שהוא יודע להתחבב עליהם, והופה הלכה הקופה.

והנה, ש' החבר הכי טוב שלו קובע עם צוות כלבוטק אצלו בצפון. "אני עכשיו מספר להם הכול". והם אכן שומעים הכול, אבל זה לא לשידור.

לכל הפוסטים של ברקים
זה האיש שמבקש מכם נדבות!! אל תתנו לו, אל תעשו את מה שאנחנו ועוד הרבה אנשים טובים עשינו , ונפלנו . זהירות נוכל-4!!!!!!!
חוה ברק
עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד