YSL משיק MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS BABY DOLL

בחורה עם מחשב נייד

האם ידעתם שכל 12 שניות נמכרת מסקרה של איב סן לורן ברחבי העולם, דהיינו 5 מסקרות בדקה?

לא פלא. המסקנות שהשגתי מהתנסות במסקרה החדשה של איב סן לורן Mascara Volume Effet Faux Cils Baby Doll  : מס' 1 Noir Fétiche (שחור נערץ)

המסקרה מגיעה במארז זהב יוקרתי המשמש כתכשיט אמיתי עם שילוב אותיות ורודות את הכיתוב- Baby Doll.

הריח שלה פשוט נהדר. כן חברות, גם למסקרה חשוב שיהיה ריח טוב ונעים.

מסקרת "ווליום אפה פו סיל בייבי דול" מדגישה את המבט, הודות למבנה חדשני של מברשת אלסטית, מוגנת ע"י 2 פטנטים, ומשלבת לסירוגין זיפים עבים במרווחים גדולים כדי לצפות ולהדגיש את הריסים, עם זיפים עדינים יותר במרווחים צפופים יותר כדי להגדיר גם את הריסים הקצרים ביותר, כל ריס וריס, מהשורשים ועד לקצוות.

התוצאה? נפח בהתאמה אישית לרצונה של כל אישה לקבלת אפקט של ריסים מלאכותיים במשיחה קלה ומדויקת ללא צורך בתיקונים. מאריכה, מוסיפה נפח, הודות למברשת המסקרה, המבט מואר. ההגדרה מושלמת, האפקט מוחלט. איב סן לורן חוגג עיצוב יוקרתי "הוט קוטור" מרשים, גישה היי-טקית עם תחכום טבעי.

המסקרה מעניקה אפקט דרמטי של ריסים מלאכותיים במראה בובתי ונפח עוצמתי לתוצאת איפור נועזת.

פיתוי, כל הדרך עד קצוות הריסים. העיניים מקבלות את הכול. עיניים שלוקחות את המשחק לרמה חדשה של תעוזה. גיבורה רבגונית. חושנית ומלאת ביטחון, התגלמות כל מה שהיא בוחרת להיות, לפי מצב הרוח שלה, החשק שלה, התשוקות שלה. לכאורה תמימה, מתוחכמת באופן טבעי. אנרגטית ומקסימה, מתחשבת ויחד עם זאת ספונטאנית. חיה בשלום עם הניגודים שבה. מעל לכול, משוחררת לחלוטין. "בייבי דול" חוגגת את החיים עם עיניים פקוחות לרווחה המביטות על העולם. עבורה, איב סן לורן, המומחה בהא הידיעה לכל העיניים כולן, יצר מסקרה חדשה, כמו הבטחה חדשה לאור.

"בייבי דול" הרבה יותר ממסקרה – מסקרת "ווליום אפה פו סיל בייבי דול" Mascara Volume Effet Faux Cils Baby Doll מגדירה מראה מעוצב חדש לעיניים.  הריסים פרוסים כמניפה מעוצבת. עם מסקרת "בייבי דול", העיניים הן הבטחה להילה ייחודית, לפיתוי מחודש, לאתגר נועז. עיניים פקוחות לרווחה, רואות רחוק יותר, גבוה יותר. כל ריס וריס מוגדר מחדש, בזוהר ונפח מדויק. עם איב סן לורן, המבט מודגש יותר, הביטוי האולטימטיבי החושף את האישיות.

עם המסקרה החדשה "ווליום אפה פו סיל בייבי דול", איב סן לורן מציע לכל אישה פורמולה מתקדמת וחדשנית המוגנת ע"י 2 פטנטים. הפורמולה הייחודית נוצרה בהשראת מולקולה עתירת טכנולוגיה הנקראת גרפן graphene, גביש פחם אותו בודדו שני מדענים בשנת 2004 וזכו בפרס נובל לפיזיקה ב-2010 על התגלית. מולקולה מהפכנית עם תכונות יוצאות דופן, דקה, גמישה ועמידה במיוחד, גרפן כובשת את הקהילה המדעית כולה.

2013: המעבדות מצליחות לפתח פורמולה המסוגלת לחקות את המבנה והתכונות הייחודיות של גרפן באמצעות שילוב מדויק של 3 פולימרים, שעוות רכות וחומר המאפשר פיזור מקסימאלי של פיגמנטים שחורים, לצבע אחיד ומושלם. המרקם האולטרה-עדין משחזר את תכונות הגמישות והעמידות של גרפן, מאפשר להאריך ולסלסל את הריסים מהשורשים ועד לקצוות ומבטיח עמידות.

מסקרת "ווליום אפה פו סיל בייבי דול"

מס' 1 Noir Fétiche (שחור נערץ)

מס' 2 Brun Enjôleur (פיתוי בחום)

מס' 3 Bleu Audacieux (כחול מרהיב)

מס' 4 Violet Indiscret (סגול נועז)

מחיר מומלץ לצרכן: 201.71 ₪

מראה "בייבי בול" – קבלו את סודות המומחה

"באיב סן לורן הפיתוי הוא בראש ובראשונה משחק. שברי את המוסכמות. המציאי את הגישה שלך כדי להרשים, להדהים ולגרום לך-עצמך הנאה. באיב סן לורן, הפיתוי אינו חובה. הוא בחירה. גישה. וזה בדיוק מה שמסקרת "בייבי דול" מציעה לנשים". לויד סימונס, מנהל האיפור הקריאטייבי של חטיבת היופי איב סן לורן

עיני בובה

מסקרת "ווליום אפה פו סיל בייבי דול": גרסה חדשה, גראפית לעיניי בובה. חזרה לתחכום, ללא כוונות דרמטיות, אבל תמיד עם משחק הפיתוי במחשבה.

הפרדה בין ריס לריס

משחי בתנועות קטנות ורצופות מבלי להפסיק בין משיחה למשיחה. התחילי מבסיס הריסים ומשחי בתנועות זיגזג לעבר הקצוות כדי להבטיח הפרדה טובה יותר. התחילי בפינות החיצוניות של העיניים ונועי לעבר הפינות הפנימיות כדי לבנות את הריסים בהדרגה.

ליינר גראפי

"אני נוהג לשלב את המסקרה הזו עם אייליינר כדי להגביר את התוצאה. קו גראפי קטן או אפקט מעושן כדי ליצור הצללה לאורך קו הריסים ולהאיר את העיניים. ואפילו טוב יותר, משחק של שני צבעים גורם לעיניים להיראות פקוחות יותר: אני ממליץ על גוון בהיר יותר בזוית הפנימית וגוון כהה יותר על הזוית החיצונית של העין.

להשלמת מראה הבייבי דול

להשלמת מראה הבייבי דול מומלץ להשתמש ברוז פור קוטור ורני א-לברה במהדורה מוגבלת בגוון ורוד פוקסיה Rose Baby Doll.

מחיר מומלץ לצרכן: 196.67 ₪

את מוצרי איב סן לורן ניתן להשיג ברשתות הפארם – סופר-פארם, המשביר לצרכן, ניו-פארם ואפריל