Vitamix – הבלנדר – ויטמיקס

שימוש סטכנולוגיית ערבול ייחודית המאפשרת להגיע למרקם מעולה במגוון מתכונים רוצים לדעת עוד … כנסו לכתבה .

בחורה עם מחשב נייד

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

Vitamix

 

צילום לבנה רייזר

צילום לבנה רייזר

ויטמיקס מותג הבלנדרים האמריקאי

 

הטכנולוגיה והפיתוחים של מכשירים שימושיים בכל תחומי חיינו מפתיעים ומחדשים כל פעם מחדש ואחד מתחומים אלו שאני קשורה ומחוברת אליו במיוחד הוא כמובן המטבח שמחתי, לכן, כשהוזמנתי להשקה של חדשנות במיטבה באחד הכלים שהוא מאבני היסוד של הבישול ויצירת המאכלים ונמצא ממש בכל מיטבח הלא הוא הבלנדר הוותיק.

אם חשבתי שראיתי כבר הכל באה ההשקה של הבלנדר המהפכני VITAMIX מותג הבלנדרים בהשקת סדרת Ascent  החדשה והיציגה את הדור הבא של הבלנדרים, תוך מהפכה של ממש.

הרעיון הבסיסי,וזה משהו שלא ראית באף מכשיר בעבר, שמדובר בבלנדר חכם ומקצועי למטבח הביתי המעניק לך שליטה מלאה במטבח ומביאו לתוצאות בישול מושלמות, הבלנדר מסוגל להכין מרק, לערבל גלידה, לטחון גרגירים לאבקה ואפילו ללוש בצק, ובנוסף סדרת  Ascent  החדשה מתקשרת ב- Bluetooth  עם הטלפון הסללורי ומבצעת בדייקנות של שף ובאופן אוטומטי מתכונים מתוך אפליקצייה הכוללת מאות מתכונים של החברה.

לראות ולא להאמין, ממש רובוטיקה בהתגלמותה והכל על מנת לעשות את חיינו במיטבח פשוטים יותר, יעילים יותר תוך השגת תוצאות נפלאות וטעימות !

 

צילום: לבנה רייזר
צילום: לבנה רייזר
צילום: לבנה רייזר
צילום: לבנה רייזר

 צילומים מהשקת הבלנדר של השפים אשר כובש את המטבח הביתי… ויטאמיקס – במרכז הסדנאות של אופק חדש, בנתניה.

 הבלנדר של השפים הכובש את המטבח הביתי, ויטמיקס – מותג הבלנדרים האמריקאי משיק את סידרת ה-ascent במרכז הסדנאות של אופק חדש, בנתניה. לסדנא הגיע גם סבסטיאן מקארתי נציג ויטאמיק אירופה,  אסנת חג'ג' – מנהלת מכירות "אופק חדש", מדברת על המהפכה הבריאותית ועל הדור החדש של המערבלים.  ודפנה אמון שהינה מרצה ומדריכה לבריאות טבעית מלמדת הכנת מנות בריאות בויטמיקס החדש.

ואם תשאלו מדוע "ויטמיקס" ?

השימוש בבלנדר מהפכני זה הוא ממש אולימטיבי שכן יכולות עיבוד וריסוק המזון שלו הן כה גבוהות שהן גורמות לשיחרור מירבי של הטעמים מן המרכיבים השונים באופן שאף בלנדר אחר אינו משתווה ובכך ליצירת מאכלים אנינים של ממש.

pizap.com15546005345001

מאז שנת 1921 משיק את    החדשה המציגה את הדור הבא של הבלנדרים: בלנדר חכם ומקצועי למטבח הביתי לשליטה מלאה במטבח ולתוצאות בישול מושלמות הבלנדר מסוגל להכין מרק, לערבל גלידה, לטחון גרגירים לאבקה ואפילו ללוש בצק הדור החדש של הבלנדרים של ויטמיקס מציג סדרה שלמה של אביזרים משלימים ומיכלים בגדלים שונים,  בנוסף סדרת Ascent  החדשה מתקשרת ב-  Bluetooth עם הטלפון הסללורי ומבצעת בדייקנות של שף ובאופן אוטומטי מתכונים מתוך אפליקצייה הכוללת מאות מתכונים של החברה .

חברת ויטמיקס האמריקאית נוסדה בשנת 1921 ונחשבת למובילה עולמית בתחום הבלנדרים. מדובר בחברה הראשונה בתחומה בעולם העושה שימוש באותה תשתית טכנולוגית המיועדת  למסעדות, מלונות ובתי קפה גם בקו המוצרים הביתי. בימים אלו משיקה החברה בישראל את ויטמיקס מסדרת Ascent החדשה: בלנדרים חכמים ומקצועיים למטבח הביתי עם 10 שנות אחריות .

 

20190328_095028

הבלנדרים החדשים, שהם דור העתיד של עולם הבלנדרים, כוללים תכונות חדשניות המסייעות בשליטה מלאה במטבח ובהגעה לתוצאות מושלמות בכל פעם מחדש.  חברת ויטמיקס הייתה הראשונה בעולם להמציא בלנדר שמסוגל להכין מרק חם, לערבל גלידה, לטחון גרגרים לאבקה דקיקה ואפילו ללוש בצק. לבלנדר ויטמיקס טכנולוגיית עירבול ייחודית המאפשרת להגיע למרקם מעולה במגוון של מתכונים: ממרחים, גלידות וסורבה, שייקים, מרקים חמים (ללא צורך בגוף חימום), רטבים, תחליפי חלב, טחינת קמחים ותבלינים, לישת בצק, קיצוץ ירקות קשים, קרח, פירות קפואים ועוד . 

 

pizap.com15546006193691

יכולת הטחינה וערבול המזון הייחודית אינה מתבטאת רק במרקם ברמה של מסעדת

אלא גם בטעם. המוצר מתאים למגוון רחב של קהלי יעד רווקים או בעל משפחות, תינוקות, ספורטאים, צמחוניים, טבעוניים, לעוקבים אחר תזונת פליאו, תזונה ללא גלוטן וחובבי בישול באשר הם .

מאפיינים בולטים בסדרת Ascent החדשה:

 pizap.com15545998316211

העתיד כבר כאן – הבלנדר המחובר הראשון:

סדרת האסנט פורצת דרך ומאפשרת התממשקות באמצעות BLUETOOTH עם אפליקציית המתכונים של ויטמיקס ובה מאות מתכונים ותכניות שונות (בשפה האנגלית) אותם ניתן להכין אוטומטית דרך האפליקציה

 

pizap.com15545989291132

 

בלנדר קל ואינטואיטיבי לתפעול:

סדרת ה- Ascent מציגה אפשרות לרכישת אביזרים משלימים המותאמים אופטימלית לכמות:

כוס אישית בגודל 600 מ"ל, בעלת בידוד כפול ופיית מזיגה לנשיאה של שייקים, קערה של  225 מ"ל  להגשה, הכנה ואחסון ממרחים ומטבלים, מזון לתינוקות, רטבים וסלטים ועוד.

 

20190328_115359

 

זיהוי גודל המיכל להתאמת זמן עירבול אופטימאלי:

טכנולוגיית SELF-DETECT – מזהה את גודל המיכל שהונח על גבי המכשיר ובסיס המנוע מתאים באופן אוטומטי את זמן הערבול המדוייק עבור כל מתכון וכל גודל מיכל

הטעם – לויטמיקס יכולת עיבוד וריסוק של המזון ברמה הגבוהה ביותר, באופן שמשחרר טעמים מהמרכיבים, כפי שמוצרים אחרים לא מצליחים לעשות. זאת הסיבה שמי שרגיל לכמות מסויימת של בצל או שום במתכון, יגלה שבויטמיקס הוא נדרש לשים הרבה פחות, כדי לקבל את אותה השפעה.

 

pizap.com15546069639071

המרקם – אכילה היא חוויה חושית. למרקם של האוכל, יש השפעה ישירה על ההנאה מאכילתו, וזה בולט עוד יותר אצל ילדים ותינוקות. לויטמיקס יש יכולת להגיע למרקמים שונים, כפי שלא מגיעים במוצרים אחרים.

20190328_095028

בסדרת Ascent  החדשה הדגמים הבאים: 

scan0002

דגם A3500i

 

 •  בעל צג דיגיטלי וחמש תוכניות מובנות בגוף המכשיר להכנת: שייקים, גלידות, מרקים, ממרחים ותכנית לניקוי עצמי.

 •  כפתור פולס לטחינה גסה, קיצוץ או לישת בצק.

 •  כפתור מהירויות המאפשר בחירה בין 20 מהירויות שונות

 •  מנוע עוצמתי – 2.2 כוחות סוס בשילוב עם סכינים בחיתוך לייזר

 •  בקרב חכמה ותכונות נוספות של הבלנדר מאפשרים לטחון בקלות, במהירות וביסודיות כל רכיב מזון כולל רכיבים כמו קרח, פירות קפואים, תמרים   או גרגירי קטניות בצורה היעילה ביותר.

 •  מסך מגע מתקדם עם טיימר דיגיטלי מובנה המציג את הזמן הנותר לסיום ההכנה

 •  טיימר מובנה לתכנות מתכונים מותאמים אישית. הבלנדר עוצר את הפעולה באופן אוטומטי בתום הכנת המתכון.

 •  טכנולוגיית SELF-DETECT – מזהה את גודל המיכל שהונח על גבי המכשיר ובסיס המנוע מתאים באופן אוטומטי את זמן הערבול המדוייק   עבור כל מתכון וכל גודל מיכל

 •  חיבור BLUETOOTH עם התחברות ישירה ל- Vitamix Perfect Blend – אפליקציית המתכונים של ויטמיקס הכוללת 17 תכניות ומעל   ל- 500 מתכונים להכנה אוטומטית.

 •  מיכל 2 ליטר נמוך – עשוי טריטאן, מיוצר בארה"ב ועומד בתקני מזון מחמירים ללא BPA, בגודל ורוחב מושלמים לעבודה נוחה, הכנת ארוחות   משפחתיות ועוד. המיכל כולל סגירה בטיחותית קלה ומהירה ומנגנון בטיחות המונע את הפעלת המכשיר ללא המכבה. מכסה המיכל שקוף לעבודה   נוחה יותר. ניתן לנקות בפונקציית השטיפה העצמית של המכשיר וכן במדיח כלים.

 ·      מנגנון אינטרלוק המאבטח את השימוש ומונע מהמכשיר לפעול במידה והמכסה אינו סגור או המיכל אינו יציב או מאובטח.

 •   מוט דחיסה המאפשר לדחוף את המזון באופן מאובטח לכיוון הלהבין ומאפשר הכנת מנות ללא הוספת נוזלים.  

 •  10 שנות אחריות לשימוש ביתי. אחריות מלאה על כל החלקים .

מחיר: 4690 ₪

 

scan0001

דגם A2300i

 •    בעל צג LCD עם טיימר דיגיטלי מובנה המציג את הזמן הנותר להסיום הכנת המנה.

 •    כפתור פולס לטחינה גסה, לקיצוץ או לישת בצק

 •    כפתור מהירויות בעל 10 מהירויות שונות

 •   מנוע עוצמתי של 2.3 כוחות סוס

 •   טכנולוגיית SELF-DETECT – מזהה את גודל המיכל שהונח על גבי המכשיר ובסיס המנוע מתאים באופן אוטומטי את זמן הערבול המדוייק עבור כל מתכון וכל גודל מיכל

 •   חיבור BLUETOOTH עם התחברות ישירה ל- Vitamix Perfect Blend – אפליקציית המתכונים של ויטמיקס הכוללת 17 תכניות ומעל ל- 500 מתכונים להכנה אוטומטית.

 •   מיכל 2 ליטר נמוך – עשוי טריטאן, מיוצר בארה"ב ועומד בתקני מזון מחמירים ללא BPA, בגודל ורוחב מושלמים לעבודה נוחה, הכנת ארוחות משפחתיות ועוד. המיכל כולל סגירה בטיחותית קלה ומהירה ומנגנון בטיחות המונע את הפעלת המכשיר ללא המכבה. מכסה המיכל שקוף לעבודה נוחה יותר. ניתן לנקות בפונקציית השטיפה העצמית של המכשיר וכן במדיח כלים.

 •   מנגנון אינטרלוק המאבטח את השימוש ומונע מהמכשיר לפעול במידה והמכסה אינו סגור או המיכל אינו יציב או מאובטח.

 •   מוט דחיסה המאפשר לדחוף את המזון באופן מאובטח לכיוון הלהבין ומאפשר הכנת מנות ללא הוספת נוזלים.  

 •   10 שנות אחריות לשימוש ביתי. אחריות מלאה על כל החלקים.

מחיר: 3690 ש"ח

 

ויטמיקס מיובא לישראל על ידי חברת אופק חדש.

"אופק חדש – מוצרי בריאות"  www.newhorizon.co.il

לאתר ויטמיקס : https://www.vitamix-israel.co.il/

 

עריכה וצילמה לבנה רייזר – LEVANA REISER

בכתבה צילומים באישור היח"צ סברינה בלהסן-נימצוביץ