המגישה סיון כהן בהריון ראשון

מגישת התוכנית "הכל כלול" בישרה לכל עוקביה שהיא ובעלה, יוני סבן, מצפים לבייבי ראשון. "זה היה מסע מורכב ולא פשוט, כל דבר מגיע בזמן שלו וכנראה שאתן מספיקות חזקות כדי לעמוד באתגר"

סיון כהן (צילום מסך)

בשורות משמחות מכיוונה של מנחת התוכנית הצרכנית, סיון כהן, שבישרה שהיא ובעלה, יוני סבן מצפים לבייבי ראשון!  בראיון שער במגזין ״לאשה״ סיפרה כהן, 37, על התמודדותה עם הקושי להיכנס להריון. "עם כל הקריירה וכל העצמאות שלי, בסוף אני רוצה להיות אמא כמו כולן. אני רוצה להביא נינים לסבתא שלי, ובינתיים אני לא כל כך מצליחה. אם הייתי מקדימה את התהליך בגיל יותר צעיר, אולי הייתי מצליחה, אבל מה שצריך לקרות קורה… קוראים לזה 'בלתי מוסבר'. הכל בסדר עם שנינו, ובכל זאת זה לא מצליח. אמרו שאולי זה מלחץ, אז נסענו לחופשה, נרגענו, חזרנו וכלום. לגוף יש חוקים משלו". כמו כן, סיפרה כהן בראיון על האפשרות של הפריה חוץ גופית. "שום דבר לא בא לי קל בחיים, אבל כמו שהתגברתי בעבר, גם בזה אני אנצח". והנה, קרה מה שהשניים פיללו לו: הריון ראשון ומבורך מבורך.

סיון כהן (צילום מסך)

הפוסט האחרון של כהן נועד לעודד נשים רבות שנקלעו למצב דומה. וכך היא כתבה:

חברי הכל כלול יקרים ואהובים,
חלקכם אולי כבר הבחנתם בבטן שמסתתרת מאחורי השולחן-
בטן משמחת מאוד שחיכינו לה המון זמן.
זה היה מסע מורכב ולא פשוט, לצד הבשורה המרגשת אני רוצה לשלוח חיזוקים וחיבוקים לכל אותן נשים אמיצות וחזקות שעוברות כרגע את המסלול המאתגר הזה, שלא תישבר רוחכם לרגע!
כל דבר מגיע בזמן שלו וכנראה שאתן מספיקות חזקות כדי לעמוד באתגר.
היה לי חשוב לשתף אתכם גם בשמחה וגם בקשיים, אחרי תקופה ארוכה של מירוץ משוגע אני זקוקה למנוחה. 
מאז המיזוג הפכה הכל כלול לרצועה הנצפית ביותר מול תכניות החדשות של קשת עם הישגים יפים ולא פחות חשוב, עזרה יום יומית לאנשים. כי בשביל זה אנחנו כאן. 
זה לא היה קורה בלעדיכם צופים יקרים,
תודה