מבוכה במשטרה? פרצופה של המדינה!

פרשיות עבירות המין במשטרה מטילות צל כבד על לובשי המדים הכחולים, אבל הן קלונה של המדינה כולה, זה הפרצוף שלנו, והגיע הזמן להתסכל במראה!

צילום מסך מיוטיוב ע. 2

צילום מסך מיוטיוב ע. 2
צילום מסך מיוטיוב ע. 2

קבלו את ניצב חגי דותן! 7 בום! שמצטרף ל6 ניצבים במשטרה שמואשמים בעת האחרונה בפגיעות מיניות בשוטרות, והם לא חיים בוואקום על אי כחול – הם מצטרפים לנשיא אנס, שר מאונן בפומבי, קצינים שתקפו מינית, מאבטח שהורשע באונס ועוד שרשרת אנשי ציבור ובטחון ארוכה מכדי לנקוב בשמותיהם ובפירוט מעשיהם.

הטרדה, פגיעה ותקיפה מינית, מעשים מגונים, כפייה מינית, אונסהם חלק מהתרבות שלנו, וככל שנמהר להבין זאת כן ייטב.

גילוי נאות1. לפני כמעט 20 שנה, כשהגעתי להתלונן המשוכה הקשה ביותר למעבר הייתה החקירה במשטרה, מיד אחריה מדורגת בדיקת הפוליגרף. לא רק בשל המעמד, אלא בשל יחסם של היומנאית והחוקר שהניח מראש שעובדות מסולפות, שעשית שימוש מתועב בגופך ושאולי בכלל רצית את זה.

אם זו התחושה שיוצאת איתה מתלוננת מהמשטרה, הרי שהמסר שיוצא משם הוא שלנשים יש משהו להרוויח מהגשת תלונה, ושתלונות שווא כאלו באות לבזבז את זמנה היקר של המשטרה.

אלימות מינית היא רעה חולה במדינה שלנו, וגם אופן הטיפול בה, אבל הדג, כמובן, מסריח מהראש.
״איך אפשר לדבר על מבוכות כשאנחנו הולכים עכשיו להעניק תארים לכל כך הרבה קצינים שלנו? ״ כך המפכ״ל יוחנן דנינו לפני שבוע בדיוק לכתב רשת.
באמת איך? שהרי אם אנחנו מעניקים תארים ונועצים להם דרגות על הכתפיים, למה להתעסק בקטנות מקלקלות שמחות?

אל דאגה, התיקון לא איחר להגיע – המפכ״ל שוקל עכשיו למנות ניצבת ראשונה בצל פרשיות המין במשטרה. בדיוקבצל פרשיות המין במשטרה. כי עד עכשיו אף אחד לא שקל

מנהיג מדיניות חובת דיווח ושוקל מינוי ניצבת. קונספט חדשני. (צילום מסך יוטיוב ע.2)
מנהיג מדיניות חובת דיווח ושוקל מינוי ניצבת. קונספט חדשני. (צילום מסך יוטיוב ע.2)

בעניין זה ישבה תת ניצב גילה גזיאל מול דנה וויס בשבוע שעבר והודתה כי פעמים רבות בעברה הוטרדה, ועוד הוסיפה שזאת משום שהיתה בחורה צעירה ויפה – מצביעה, בלי להתכוון, על הנורמה החברתית שבה כולנו חיים – אם את אישה צעירה ויפה את מותרת.

הד״ר אורלי אינס נשחטה בעודה בחיים רק על כך שהעזה להתלונן בקול, וזאת בעוד שהעזה לנהל חיי מין קודם ללילה שבו בר לב כפה את עצמו עליה! אבוי לאוזניים אשר תשמענה – אישה שקיימה קשרים מיניים מעזה להתלונן על הגבר האחד שדווקא בו לא חשקה? באיזו זכות?!

גילוי נאות 2. המשוכה הבאה הקשה ביותר למעבר היתה בניסיון להתגבר על העלבון כשהבנתי שלאחר מסע חתחתים בן 3 שנים שהעיד על נוהג בן 20 שנות פגיעה מינית, נגזרו על האיש שפגע בי רק 9 חודשי מאסר שמהם ריצה 6 בפועל, ועל כן אני מבינה נשים שבוחרות שלא להתלונן כלל.

ובאמת, איך אפשר לצפות מגברים שיחשבו פעמיים לפני שהם שולחים ידיים, או מפשילים מכנסיים, או מצמידים אישה בכוח לגופם אם הסיכוי שזו תתלונן כל כך קלוש, נוכח המסע המפרך בדרך ליישום ענישה כל כך מעליבה?

אני פונה אל החברות שישבו בין 120 נבחרי הציבור בכנסת הקרובה.
אתן עומדות, ככל הנראה, להוות את הייצוג הנשי המשמעותי ביותר שידעה כנסת ישראל עד היום, ואני פונה אל כל חברי הכנסת הגברים שישבו לצידכן, קחו את זה כמשימה בפתח המושב –
זהו עידן של שינוי שבו החברה צריכה לומר בקול צלול ובהיר שהיא מוקיעה כל פגיעה מינית ובפרט כאלו שנעשות ע״י אנשי ציבור, ושאין על כך סליחה, כי אם להם מותר, לאחד האדם בוודאי מותר

אני מעודדת אתכם לפעול להחמרת הענישה בחוק בצורה דרסטית, כך שתהווה הרתעה ממשית ותפגע במקומות שיגרמו לכל מי שקפצה המחשבה לראשו לוודא שרוכסנו רכוס היטב

1.החמרת העונשים על פגיעות מיניות בצורה חריפה, ובמיוחד במקרים של פגיעה תוך ניצול מרות.
2. השעיה לאלתר לאיש ציבור שהואשם בפגיעה מינית ונפתחת חקירה בעניינו.
3. פיטורין מיידיים לאיש ציבור שהורשע בפגיעה מינית .
4. עיכוב פיצויי פיטורין לאיש ציבור שהורשע בפגיעה מינית עד גמר הליכים ושלילתם במקרה של הרשעה.
5. שלילת פנסיה לאיש ציבור שהורשע בפגיעה מינית חמורה, גם אם פרש טרם ההרשעה.
6. שלילת אפשרות להתמנות לכל תפקיד בחברה בבעלות ציבורית בעתיד.
7. קביעת פיצוי כספי בכל פגיעה מינית תוך ניצול מרות.

אנחנו לא המין החלש, אנחנו המין היפה, אבל הגיע הזמן להרים את קולנו ולדרוש שצעדים חריפים יינקטו לפני שתקום מחאת נשים סוערת ובוערת, כי גם לנו יש גבול, והגיעו מים עד נפש!
אנחנו לא רכושו של איש, ובכלל זאת גם לא של שרשרת הפיקוד, ואנחנו לא מותרות לכל!