Pantene מותג טיפוח השיער המוביל בעולם משיק חדשנות עולמית בתחום מרככי השיער: Pantene Pro-V Air-Light Foam

 

 

 

 

צהרים טובים.

 

פנטן, חברה למוצרי שיער שאני סומכת עליה בעינים עצומות ובעיקר לשיער מתולתל כמו שלי שחדשות לבקרים יוצא מוצר משובח מטעמם לסוג השיער שלי ובכלל.

כעת עם המרכך לשיער צבוע, כמוני למשל ,צבוע ודק כבר שנים רבות ,הספקתי לחפוף כבר פעמיים ולהשתמש במרכך הנהדר המגיע בצורה שונה לחלוטין ממרככי שיער אחרים. אריזה אחרת וזהו קצף ריחני ומדהים. כיף לחפוף בו את השיער. תענוג והתלתלים ,קיבלתי עליהם הרבה מחמאות היום. זה אומר דרשני. הריח משגע גם הוא ולמרות שחפפתי לפני כמה שעות טובות ,הריח רענן כפי שהיה ומבושם. תודה רבה על מוצר משובח מבית פנטן.

 

מרכך-קצף אוורירי המיועד לנשים עם שיער דק הנמנעות בד"כ משימוש במרכך כי הוא "מכביד" על שיערן

 

פנטן, מותג טיפוח השיער המוביל בעולם, מחולל שוב מהפיכה ומציג חדשנות עולמית והפעם,  בתחום המרככים: מרכך- קצף  Air-Light Foam, המיועד במיוחד לנשים בעלות שיער דק ועדין ולאלו שנמענות משימוש במרככי שיער  כי הן מרגישות בדרך כלל שמרכך שיער מכביד על שערן ו"משכיב" אותו על הראש.

פנטן מרכך קצף החדש, במרקם קצפי וקליל של המרכך החדשני, נספג היטב בשיער ומרווה אותו בלחות מהפנים אל החוץ מבלי להותיר משקעים בלתי רצויים, העלולים להכביד על שיער דק ולשוות לו מראה כבד ושמנוני. מגיע בשתי גרסאות: לשיער דק ופגום Pantene Air-light Foam Conditioner Repair & Protect ובגרסה לשיער דק וצבוע Foam Conditioner Color Protect.

מסקרים שערכה החברה נמצא כי נשים רבות בעלות שיער דק ועדין אינן מעניקות לשערן את הלחות הדרושה לו משום שהן משתמשות בפחות מדי מרכך או – כמו במקרה של 50% מהנשים באירופה – מוותרות לחלוטין על השימוש במרכך. ההרגלים הלא-בריאים האלה נובעים לעתים קרובות, מהחשש מחווית השיער הכבד והשמנוני, שחוות בעלות שיער דק, המשתמשות במרככי שיער רגילים. אך למעשה, עצירה מוחלטת של השימוש במרכך שיער גורמת לנזק ושבירה של השיער. מרכך השיער הינו חיוני להתרת קשרים, הזנה והגנה מפני נזקים.

שיער דק שונה במבנהו משיער עבה ולפיכך יש לו צרכים שונים. עובי סיב השערה בשיער דק הוא 20 מיקרון בדרך כלל, כלומר, 20% דק יותר מסיב שערה עבה או גס. שיער דק מועד יותר לשכב "שטוח" על הראש ולהיראות שמנוני.

ד"ר ג'ני תומס, המדענית הראשית של פנטן: "מרקם הקצף הקליל מאפשר לנשים להזין את השיער, למנוע ממנו לצנוח ולהגן עליו מפני נזק תוך השגת העיצוב והסגנון שהן רוצות. הנוסחה הזו מאפשרת לנשים לחזור ולהשתמש במרכך בבטחה משום שהוא הופך את השיער הדק, השמנוני והפגום לשיער בעל מראה בריא עם קווצות שיער חופשיות וזורמות".

מרכיבי הריכוך של המוצר מוזרקים לתוך מרכיבים יוצרי בועות, היוצרים נוסחה מושלמת. ברגע שתערובת הקצף הקליל והאוורירי, נחשפת לאוויר, הבועות מתרחבות ומאפשרות למרכיבי הריכוך לרחף כך שייספגו במהירות ובקלות בשיער ויזינו אותו. בועות אלו הונדסו כך שלא "יתפקעו" לפני שהגיע הרגע המתאים ולא יותירו את השיער ללא כיסוי בלתי אחיד. עם שטיפת המוצר מהראש, השיער מרגיש נקי ומרוכך ועם חוויה קצפית וקלילה עד שלמות – וללא המועקה השמנונית שמותירים בשיער הדק,  מרככים רגילים.

את הקצף, המתפזר בשיער ובקלות ובאחידות טובות יותר  מאשר מרכך רגיל , יש למשוח במקלחת על שיער לח לאחר חפיפה יסודית – בדיוק כמו מרכך רגיל. מרכך הקצף של פנטן בא בחמישה וריאנטים שונים, המעניקים לשיער את ההזנה הדרושה לו מבלי להכביד אליו ומבלי להותירו במראה שמנוני, ובנוסף מעניק לשיער את היתרונות הבאים.

  • שיער דק ופגום נעשה רך כמשי וגולש הודות לשימוש ב-Pantene Pro-V Air-light Foam Conditioner Repair & Protect
  • שיער דק, צבוע או עם גוונים הופך לשיער בריא ומלא חיים בשימוש ב-Pantene Pro-V Air-light Foam Conditioner Color Protect

 

סדרת מוצרי פנטן מרכך  קצף  בגודל 180 מ"ל וישווקו  ברשת שופרסל במחיר השקה בממוצע של 20 ₪

למידע נוסף: www.Pantene.com

 

תודה לפנטן שלא שוקטת על שמריה ולא מפסיקה לחדש לנו כל העת. שנה טובה ומטופחת לכולנו.