Out with the old, in with the new לשנה חדשה של סגנון והשראה

שנה עמוסה ורוויית חוויות ואירועים עברה עלי. רכבת הרים של עליות ומורדות. תקוות גדולות, שחלקן עדין מבעבעות בתוכי באופטימיות זהירה וחלקן הגיעו לנקודת התפכחות, אך אולי לא כסוף אלא כהתחלה חדשה

banner face

Out with the old

סיימתי לכתוב כתב יד לרומן ביכורים ואני אוהבת אותו, את הילד הזה. הוא חבר של אמת, הספר שלי. שנינו יחד חיים בבדידות מזהרת. לשנינו אין תומך או פטרון שיישא אותנו על כפיים ולא אבקת קסמים או את מילות הקסם של מרי פופינס. שלחתי אותו השנה למיטב ההוצאות לאור בישראל. מרובן קבלתי תשובה שלילית מנומסת לאחר חודשים רבים של צפייה. מימיני ומשמאלי ספרים יוצאים לאור ואני ממתינה על הרציף והרכבות חולפות על פני. מהוצאה אחת התשובה הייתה חיובית ואף קבלתי טיוטת חוזה. לא הייתה מאושרת ממני. החוזה נסע הלוך ושוב וקיבל תיקונים לרוב. חברה נפלאה שהיא עורכת דין וגם הפיה הטובה שלי הפכה אותו במטה קסם למושלם. רגע לפני הכל קרס: ההוצאה שנתה מבנה, השותפים נפרדו, החוק נפל וההוצאה התחרטה. רכבת הרים אמרתי? זהו רגע בו אני יורדת במהירות מהפסגה.

הוא חיי ונושם, ספר הביכורים שלי ואני אוהבת אותו, את הילד הזה. אך כרגע, אין מי שיוציא אותו לאוויר העולם. אך יש לו אותי, ולי יש אותו ושנינו יחד גם על אי בודד מתנחמים. יחד. אכפת לו אם אני שמחה או עצובה, אם רע לי או טוב לי, שנפלא שאני קיימת  ובכך גם הוא. אני גאה בו כל כך ומדי יום מציצה בו ומלטפת. קוראת פסקה ומתרגשת.

הלאה העצבות, בואי האופטימיות הזהירה. 

יום אחד הוא יולד ויצא לאוויר העולם. הוא יטייל ויצליח ויכירו אותו כולם. אך הוא לעולם לא ישכח אותי- החבר שלי, הספר שלי.

יום אחד הוא יולד ויצא לאוויר העולם. כשהוא יצא, כולם ישירו שירי יום הולדת במסיבת השקה חלומית ומיוחדת. מסיבה אותה אני רואה לנגד עיני לפרטי פרטים. רשימת המוזמנים מוכנה עמוק במגירה.

ואז, שוב תחזור קצת עצבות, זו שבאה מגעגועים לאהובים שכבר נפרדו מהעולם. ואני אשאל את עצמי האם הם גאים בי עכשיו?  אחרי כל כך הרבה זמן של תקוות, ואכזבות, אשליות ומפח נפש. הם יביטו בי מהיקום בו הם נמצאים כעת. היקום שאחרי מערכת השמש, ואני אראה שהם שוב מזילים דמעות התרגשות בדיוק כמו בקונצרט הראשון שלי בכיתה א' כשהם ישבו בשורה הראשונה. דמעות של שמחה.

הלאה העצבות, בואי האופטימיות הזהירה. ואם כבר אני על הגל: הלאה חוסר הביטחון ותחושת הבדידות, בואו השלווה הפנימית, השראה ויצירה.  

banner  no 2 content products

In with the new

השנה פתחתי את 'הכותבת'- מילים בסגנון והשראה. לאחר עשרים שנות ניהול תקשורת שיווקית, פרסום ויחסי ציבור בחברות מתחומי הקמעונאות והתעשייה, סיימתי פרק בן עשרות שנים כשכירה ויצאתי לראשונה בחיי לדרך עצמאית. פתחתי עסק שמטרתו למנף עסקים דרך יצירה וכתיבת תוכן, תוכן שיווקי ובלוגים לעסקים. במהלך השנה הקמתי אתר אותו עיצבתי בעצמי ונעזרתי במתכנת. העסק החל את צעדי התינוק הראשונים ואט, אט קבל לקוחות. בחודש האחרון נועצתי ביועצת עסקית יוצאת דופן אותה גיליתי בקבוצת נשים ברשת. את הדברים  שאמרה לי ידעתי בתוך תוכי, אך כמו ילדה היה לי נוח להימנע מהם. יחד הגענו להבנה עמוקה יותר של העסק, לרוחב היריעה הנכון שלו ולהכרה ביכולות האמתיים שלי. תכירו את:

'הכותבת'-

ניהול תקשורת שיווקית- אאוטסורסינג: הופכת מותג למותג-על 

קודם כול הגדרה: ה'כותבת' מביאה את מטרות וחזון המותג לסיפור הצלחה בדרכים יצירתיות, שונות ולא שבלוניות, זאת בעזרת תוכן עשיר, צבעוני, בינלאומי. אני יוצרת וכותבת תוכן שיציב המותג על רף גבוה יותר ויקנה לו מוניטין כחדשני, מחובר לטרנדים חמים ועתידיים מחד וקלאסי- נצחי מאידך ושוזרת אותו במדיה הדיגיטלית, החברתית והכתובה.

הליבה:

ניהול תקשורת שיווקית ואסטרטגיית תוכן 

מה זה אומר? מה החידוש?

רוחב היריעה. החל מחידוד האישיות, המטרות וחזון המותג, דרך יצירה וכתיבת התוכן, פריסתו במגוון רחב של המדיה הדיגיטלית והרשת החברתית, חשיפתו בפלטפורמות עם ערך מוסף בארץ ובעולם, כתבות תדמית ויח"צ, חיבור לויז'ואל הנכון, קשרים ושיתופי פעולה יוצאי דופן, תכנים מולטי דיסיפלינאריים ורב תחומיים, חיבור לטרנדים החמים והדבר הבא, שיתופי פעולה מפתיעים, וכל זאת בעברית ובאנגלית.

והתוכן-

יצירתי- חדשני- ייחודי

תוכן המשיל אבק ומוריד אבקת כוכבים. תוכן עם ערך עמוק של ידע, ניסיון, קלאסיקה. תוכן שירגש, יפנה לראש וללב. תוכן גבוה אך נגיש וקל, במגוון רחב של פלטפורמות בארץ ובחו"ל.

ולא רק התוכן! הבחירה הנכונה של הויז'ואל והנראות במדיה

ובמשפט אחד: חזרתי להיות מנהלת תקשורת שיווקית ואסטרטגיית תוכן אך הפעם במתכונת עצמאית.

בעבר ניהלתי תקציבים של מיליוני שקלים, אסטרטגיית פרסום, שיווק ויח"צ והובלתי זכייה לתואר סופרבראנדישראל שלוש שנים ברציפות בשנים  2012-2014,  בזכות מהלכים חדשניים ופורצי דרך ובאפ"י זהב על מהלך השיווק והפרסום האפקטיביים.

והיום; קבלו את  'הכותבת'-  הופכת מותג למותג-על.

חייבת לחשוף בפניכם שבמהלך הפגישה עם היועצת העסקית חשבתי מרגע לרגע שהיא הוזה. שאין לי שום כוונה לחזור אחורה בזמן ושאני בעצם רוצה רק לכתוב על אומנות, ספרות, עיצוב, אופנה. אתם יודעים: סגנון והשראה עם רוית, מלים בסגנון והשראה. לקחתי כמה ימים טובים של התכנסות בכדי לעכל ולהבין שזו הדרך.

אני בעלת תואר ראשון במוזיקה ואמנות, תואר שני במוזיקה ותואר שני במנהל עסקים. יש לי ניסיון, כתיבה אחרת ועושר תוכני רחב. אני שולטת בכל אמצעי המדיה, מחוברת לשטח וחיית רשת אך מביאה טעם בוגר, קלאסי, מחודד ומהודק. אני יוצרת חדשנות מחד וקלאסיקה חסרת גיל – Timeless מנגד. התוכן גבוה אך נגיש וקל לעיכול. אני 'השמלה השחורה עם שרשרת הפנינים'.

מאחלת לכולנו שנה טובה ופורייה, לקוחות נהדרים ומרוצים ופרנסה טובה. יצירתיות, השראה ויציאה מהקופסה והכי חשוב- אושר והרבה אהבה.

(רומנטיקנית נשארת חסרת תקנה)

love-pen-bed-drinking

תמונות: כל הזכויות שמורות ל'כותבת' ©

רוית ליפשיץ ציון- בלוג בסגנון והשראה
רומנטיקנית חסרת תקנה בעלת תשוקה ואהבה לעולמות העיצוב, הספרות, אמנות, אופנה, טרנדים ומגמות, תערוכות בעולם. בלוגרית רב- תחומית, יוצרת וכותבת תוכן, עיתונאית עיצוב, סופרת, מוזיקאית. רומן הביכורים שלי: "אהבותיה של אמה" יצא לאור בהוצאה עצמית בשנת 2018 והפך לרב מכר. נשואה ואם לחייל ולחיילת הממשיכים את דרכי האמנותית.