הרגע בו ג'ניפר אניסטון התמוטטה

השחקנית התמוטטה לרסיסים במסגרת ראיון שנערך בזמנו, לאחר שנודע לה שאנג'לינה ג'ולי מצפה לבייבי מהגרוש שלה, בראד פיט

לפעמים נדמה שג'ניפר אניסטון לנצח תיחקק בתור הקורבן הנצחי במשולש "אנג'לינה-בראד-ג'ניפר", שהותיר אותה על תקן זו שננטשה לטובת אחת הנשים היפות בעולם. אפילו הגירושים בין הגרוש המפורסם שלה, בראד פיט, לג'ולי לא שינו את הגישה כלפיה. לרגע היה נדמה שהנה, אניסטון היא האחרונה לצחוק אבל בסוף גם הקשר שלה עם ג'סטין ת'רו התפרק, היא לא שבה לזרועותיו של פיט ואין הפדי אנד לאף צד. כולם פרודים ואין קאמבק כמו בסרטים.
הזמן עשה את שלו אבל באתרי הרכילות לא מפסיקים לחפור בעבר ולשלוף סיפורים הממצבים את אניסטון, אישיות חזקה ועצמאית, על תקן האשה הפגועה כאשר ג'ולי היא הפרי-ספיריט שמטיילת בכל העולם עם ילדיה. בעבר העלינו כתבה שעסקה ב"מה אמרה אניסטון לג'ולי לפני שידעה על הרומן" וכעת פורסם אייטם שמתייחס לתגובה הקשה של אניסטון, שגילתה שג'ולי בהריון מפיט.

בראד פיט וג'ניפר אניסטון Photo by Kevin Winter Getty Images

במסגרת ראיון שנערך עימה בזמנו, ב"ואניטי פייר" ב-2005, אניסטון התמוטטה ברגע שנשאלה על העניין ואמרה למראיינת שהיא מתנצלת אבל אינה יכולה לדבר על זה. הבשורות על ההריון של ג'ולי נחשפו עוד לפני שהגירושים בין אניסטון לפיט נחתמו. הכל היה טרי, כואב ולא צפוי עבור כוכבת "חברים". אניסטון כן סיפרה על ההחלטה לעזוב את "חברים" ב-2004 כדי להקים משפחה עם פיט. אבל זו הייתה השנה בה פיט התאהב על הסט של מר וגברת סמית' בג'ולי והשאר היסטוריה.
סיפור אהבתם של פיט וג'ולי בזמנו הפך את אניסטון לדמות שנשים רבות הזדהו עימה. כולנו היינו שם כשהיא ניגבה את הדמעות ודמיינו את כאב הלב שהיא חוותה. קשה להיות אחת הנשים המפורסמות בעולם ועוד יותר קשה להיות זו שעוזבים בשביל מישהי לא פחות מפורסמת.

אנג'י ובראד פיט  Eamonn M. McCormack/Getty Images

מה שהכי פגע באניסטון באותם ימים היה שאנשים מיהרו להאשים אותה בפרידה ולטעון שפיט נטש אותה כי היא הייתה עסוקה מדי בקריירה שלה ולא רצתה להביא ילדים. לדבריה, זה פשוט לא היה נכון. אניסטון כן רצתה ילדים, לדבריה ואף אמרה באותו ראיון "אף פעם לא אמרתי שאיני רוצה ילדים. אני רציתי, אני רוצה ואני ארצה! תמיד רציתי ילדים ואף פעם לא הייתי מוותרת על החוויה הזאת בשביל קריירה. אני רוצה הכל".