מהפכת L.A FACE בתחום מתיחת צוואר וקו הלסת

בחורה עם מחשב נייד

הרפואה האסתטית ביצעה בעשור האחרון צעדי ענק קדימה, פריצות דרך נרשמו בכל התחומים ובעיקר בתחום ניתוחי הפנים. התפיסה הרווחת כיום דוגלת בהנאה ממראה צעיר, בריא ורענן תוך הימנעות מהליכים פולשניים ומורכבים מבחינה כירורגית, במחשבה שצעדים אלו טומנים בחובם סיכון גבוה ואי נוחות רבה למטופל הסובל מהחלמה ממושכת וכואבת. זו הסיבה המרכזית, אך לא היחידה, ההופכת את הטיפול הייחודי של קליניקת LA FACE לנחשק ויוקרתי כל כך.

מהפכת L.A.FACE

קליניקת L.A.FACE מביאה את הבשורה הגדולה ביותר בתחום מתיחת צוואר וקו לסת לישראל. הקליניקה הפרטית הממוקמת בלב תל אביב מעניקה פתרונות למראה פנים נפלא.

כיום טיפולי מתיחת פנים וקו לסת אינם נחלתם של נשים בלבד, למעשה גברים ונשים בגילאים שונים, גם בגיל צעיר מאד, מבקשים לקבל מראה פנים רענן יותר. הסיבות יכולות להיות שונות ורבות, מבנה פנים שאיבד את האסתטיות שלו, התבגרות של העור, התקמטות עקב נזקי שמש, קמטי הבעה וגיל ועוד וכן גברים ונשים שסבלו מהשמנה למשל וירדו במשקל מבקשים להשיב לפניהם את המראה המתוח שהיה להם טרם ביצעו את הירידה הדרמטית במשקל.

הסיבות לטיפול רבות אך הפתרון הינו אחד, טיפול מתיחת פנים וקו לסת בעזרת שיטת ה PROFOUND, את התוצאות ניתן לראות בתוך חודש עד שלושה חודשים בלבד והן ניכרות מיד ובאופן משמעותי וכן נשמרות לאורך זמן רב.

למידע נוסף על הטיפול היכנסו לסרטון שלנו ביוטיוב – https://www.youtube.com/watch?v=BVcZTgeo89M

מתיחת צוואר על אישה יפה

הכירו את הטיפול ללא ניתוח למתיחת צוואר וקו לסת

השיטה מגיעה אלינו מארה"ב, שם דרמטולוגים מומחים ואלפי לקוחות כבר מכירים ומוקירים את PROFOUND, שיטת הטיפול המאפשרת חידוש של מראה הפנים בטיפול מקצועי אחד. בעזרת המכשיר הדרמטולוגי היוקרתי מבצעים הרופאים המומחים בקליניקה מתיחת צוואר וקו לסת כמו גם העלמת קמטים ומיצוק העור, ללא ניתוח!

המכשיר מבצע את הפעולה המחליפה את ההליך הכירורגי שהיה נהוג לבצע בעבר, המותח את שרירי הפנים, ממצק את העור, מסיר שומן פנימי מאזורים הנמצאים תחת הדרמיס ובעצם משיב למטופל קו לסת מתוח, צוואר מוצק ולא רפוי ובאופן כללי מראה מרשים וצעיר יותר.

 ייחודה של הקליניקה בכך שהיא מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מטיפולים באווירה ייחודית, כאמור ברוב המקרים, ללא ניתוח או ביצוע פעולות פולשניות וכירורגיות שלא לצורך. טיפולים רבים נעשים בהרדמה מקומית בלבד וניתן להחלים מהם בקלות ובמהירות.

מאות מטופלים בוחרים נכון להתחדש במראה פנים זוהר ובריא באמצעות טיפולי ה – PROFAOUND, גם אתם יכולים, צרו קשר עם מרפאת L.A FACE .