עידן סמרי יהלום, אדריכלית

בחורה עם מחשב נייד

 

עידן מומחית באדריכלות ועיצוב פנים 25 שנה, עם ניסיון במגזר הפרטי והציבורי, וכעצמאית.

בעלת תואר אדריכלית B. Arch מאוניברסיטת Cardiff University UK.

בוגרת מכללת ויצו קנדה בחיפה במגמת עיצוב אדריכלי.
למשרד "עידן סמרי יהלום אדריכלות ועיצוב פנים", ניסיון בתכנון, בניה ועיצוב פנים, במגוון תחומים. בהם בניה ותוספות בניה: בתים פרטיים, ממ"דים ומרפסות לבתים ודירות. תכנון מרחבים ציבוריים, משרדים, לוביים של בתי מגורים, משרדי מכירות, דירות לדוגמא ופנטהאוזים עבור חברות בניה ויזמים.

בשיחה עם עידן, היא מדגישה:

"עיקר עבודת התכנון היא במחשבה, בתרגום ובהבנת כל אחד ואחת. עבודה זו נעשית מאחורי הקלעים ובאה לידי ביטוי בתכניות ובבחירת חומרי הגמר הרהיטים והשילובים שביניהם.
"מה שמייחד נכס, דירה או בית הוא בעלי הבית. אופי הדיירים, בני הזוג או המשפחה שגרים בבית, ניכרים ומסופרים במראה, באווירה ובתכנון הפרוגרמה. כמו גם בבחירת החומרים, הצבעים, הטקסטיל התאורה והרהיטים שבבית.
"בתהליך התכנון אני לומדת את הרצונות, האהבות, החלומות והפונקציונליות של כל אחד ואחת, כשלמול עיניי הידיעה שעם סיום הפרויקט המשותף, אותם דיירים מתחילים פרק חדש בביתם החדש או המחודש."

הקו העיצובי המאפיין את עידן נקי עם נגיעות של חמימות. "כאשר הטעם העיצובי של הלקוחות שונה משלי זהו אתגר גדול. אני משלבת בין הרצונות שלהם והטעם שלי עד לתוצאה המושלמת" אומרת עידן. "יש דברים שאני יודעת שיהוו עניין, ריגוש ונוחות גם אחרי שנים ושהלקוחות ייהנו מהם, גם אם במבט ראשון קשה לתפוס את התמונה כולה. הדו-שיח בינינו לוקח את החלומות שלהם ו"אורז" אותם לתפיסה עיצובית אחת עם כללי עיצוב שעובדים לאורך שנים".

"ההצלחה שלי – לתת תחושה של בית אמיתי ללקוחותיי"

עידן סמרי יהלום

אדריכלות ועיצוב פנים

https://www.idanarc.com/

2019-07-09_1720

2019-07-09_1720_001