מיומנה של סטארטאפיסטית- איך הגשמתי חלום?

לפני כחצי שנה נכחתי בהרצאה "הרשימה" של יובל אברמוביץ' the List ולמדתי שחלומות צריכים להגשים. בהרצאה קיבלתי כלים פרקטיים לחיים, שנועדו לעזור לנו להגשים את החלומות שלנו ולמדתי שחלומות צריך לצעוק, לא לשמור בבטן. למה? כי אם מישהו ישמע את החלום שלנו, יש יותר סיכוי שהוא יתגשם. בין אם זה לרדת במשקל, לרוץ מרתון, לפגוש את קיאנו ריבס, לא משנה. יש לא מעט סיפורים מעוררי השראה על אנשים שהאמינו ושהגשימו את חלומם.

במוצ"ש אחד, כשישבתי להכין לילדיי טבלת כריכים שבועית וביקשתי מהם רעיונות לכריכים חדשים, כי התחלתי לשעמם כבר את עצמי, קלטתי שאנחנו במאה ה- 21 אבל אני עדיין כותבת טבלת כריכים שבועית עם עט ונייר. זה לא יתכן, חשבתי לעצמי. חייבים לפתור להורים כמוני, ברחבי העולם את הבעיות:
1. הסוד הוא בתכנון– אנחנו קמים בבוקר, נמצאים בלחץ של זמן. לא בא לנו עכשיו להתחיל לבדוק מה יש במקרר או לחשוב מה כדאי להכין. אנחנו רוצים שתהיה לנו תוכנית מגירה מסודרת, על מנת שכין להם את הכריכים בהירות האפשרית.

2. גיוון, גיוון, גיוון– שוב כריך עם חביתה או נטלה? לא נמאס? למה לא לשאוב רעיונות מהורים אחרים (מהקהילה) , במקום לשאול את הילדים כל הזמן "שתפו אותי בכריכים מעניינים שראיתם בבית הספר"

3. שילוב של הילדים ושיתוף של כל המשפחה– הילדים רוצים להרגיש שהם בוחרים מה לאכול, כמובן שלנו ההורים חשוב שיאכלו בריא ואנחנו מנסים להכניס להם ממרחים, ירקות, חלבון ושאר דברים מזינים. תכנון משותף הוא חשוב ולא פחות חשוב השיתוף המדשפחתי בוואטספ/במייל, כך שהילדים יודעים מה הם יקבלו בכריך.
יובל בהרצאה שלו מדבר על שלושה שלבים- חולם, רושם ומבצע. אז חלמתי וגם רשמתי. ישבתי עם הגרפיקאית המהממת שלנו והיא יצרה סקיצה מקסימה. אפילו הצלחתי להכניס את פיתוח האתר ללו"ז פיתוח של החברה והשקנו את האתר sandwichcalendar.com, פלטפורמה שמאפשרת לנו, ההורים, לתכנן לילדינו האהובים לוח כריכים שבועי להפסקת העשר בכל עת שנרצה (פעם בשבוע, פעם בחודש וכיוב'…), לשאוב רעיונות לכריכים מחכמת ההמון וגם להעלות מתכונים משלנו ולשתף את המשפחה בטבלה המעוצבת, שעוד רגע קט תיתלה בבית על המקרר.

עוד רגע תתחיל לה שנת הלימודים, האם אתם ההורים מוכנים? גאה מאוד לשתף אתכם באתר Sandwich calendar. גם אתם רוצים לוח אישי מעוצב ? היכנסו עכשיו ל sandwichcalendar.com
נשמח מאוד לשיתופים ולפידבקים