שלום עולם!

בחורה עם מחשב נייד

היי. שמי מירי ישראלי ולפני ארבע שנים הקמתי את העסק שלי שנקרא "מירי סידור ישראלי" שמציע שירותים של סידור וארגון בתים וגם שרותי מעבר דירה.

הכול התחיל כשהייתי ילדה וגרתי בבית עם הוריי ושתי אחיותיי. אני זוכרת את החדר של ההורים שלי. בשלב מסוים במהלך השבוע הוא היה הופך להיות חדר בלגן. כל הכביסה הולכת לשם וכל הדברים שאין עבורם פתרון. כמו שקיות מלאות בחפצים שונים שצריך למצוא להם מקום מתאים.

מאחר והייתי היחידה בבית עם חוש סדר מפותח, תמיד הוטלה עלי המשימה לסדר את החדר המבולגן הזה. הייתי היחידה בבית שהיה אפשר לסמוך עליה שתדע לעשות מהפך בכאוס שנוצר. וכבר אז ידעתי שיש לי כישרון לעשות מהפך בכאוס.

בשלב מסוים המשפחה התרחבה. הפכנו להיות חמש אחיות ועברנו לגור בבית דו קומתי. המצב הפך הרבה יותר מאתגר. הייתי אז בתחילת החטיבה בבית הספר וההתמודדות עם הלימודים הייתה קשה עבורי. בזמן הזה עדיין לא ידעתי שיש לי בעיות קשב וריכוז.

לא משנה כמה הייתי מנקה ומסדרת, תמיד הייתי מוצאת את עצמי חוזרת מהלימודים לבית מבולגן אחרי שיום קודם סידרתי וניקיתי את הבית. מריבות עם המשפחה על כך היו עניין שבשגרה.

אני זוכרת שזאת הייתה תקופה קשה ומאתגרת בשבילי. הייתי מוצאת את עצמי תמיד כועסת ועצבנית, לא מצליחה באמת לחשוב על מה שאני רוצה ומה שבאמת חשוב לי.

אני בעיקר זוכרת מהתקופה של לגור עם ההורים, שאף פעם לא הייתי באמת מחוברת לעצמי. למה שאני באמת רוצה לחשוב, להיות. לא שמתי לב אפילו שאני מעכבת את עצמי ומבזבזת את ימיי על דברים שלא היו בשליטתי בכלל.

גדלתי כילדה מאד מופנמת עם דימוי עצמי נמוך שתמיד ראתה את החיים מהצד. אף פעם לא היו לי חלומות גדולים, אם בכלל. חוץ מלקרוא ספרים, לא היו לי יותר מדי תחביבים. הרגשתי שהשנים עוברים מבלי שיש לי בכלל סיכוי להשתנות.

רק כעבור כמה שנים כשסיימתי את התואר הראשון ועברתי לת"א הצלחתי לצאת מעצמי ולעשות שינוי פנימי. הריחוק מהבלגן שהדגיש את כל מה שלא רציתי להיות, גרם לי להצליח לראות את מי שאני ואת הרצון הגדול שלי לעשות שינוי.

בשמונה השנים האחרונות עשיתי שינוי גדול עם עצמי. אבל את השינוי האמתי שהביא אותי להיות מי שאני היום, לרצות להיות טובה יותר ולחלום חלומות גדולים באמת, היה העסק שלי.

בזכות העסק שלי נאלצתי פעם אחר פעם לצאת מאזור הנוחות שלי, לעשות דברים שלא חשבתי שאעשה.

מה שיפה זה, שככל שהשתניתי והפכתי להיות אישה חזקה יותר, כך גדל בי הרצון לעשות משהו גדול יותר. להיות בעסק מתוך שליחות ענקית. לא עוד מסדרת בתים, אלא הרבה יותר. מזה.

והיום יש לי חזון לגרום למשפחות ובכלל להראות להם שזה אפשרי להרגיש טוב בבית שלנו, שהבית שלנו הוא רק מראה לנשמה שלנו, שגם זקוקה שיאהבו אותה וישקיעו בה. וככל שנשקיע בבית שלנו, כך נשקיע בעצמנו.

אני מאמינה שהבית שלנו הוא מראה לאיך שאנחנו נראים ומרגישים ואם אנחנו רוצים לטפח את רמת האושר בנו ובחיים שלנו, סדר בבית זה הדבר הראשון שכדאי להחיל בו.

היום, שנים אחרי שעברתי לגור לבד, עשיתי לעצמי חוויה מתקנת. עברתי לגור בדירה חמודה שאותה הפכתי לבית החלומות שלי, למקום אליו אני נהנית לחזור בסוף היום.
אני נהנית בכל פינה בבית שלי, אני אוהבת כל חפץ ופריט שקיימים אצלי בבית והכי נהנית שכולם משמשים אותי. הבית שלי גורם לי להיות יעילה בכל פעולה שאני עושה, אני נהנית לבשל במטבח המקצועי שלי ולארח אנשים, לשבת ולקרוא ספר, או סתם לעבוד. והכי חשוב, אני מרגישה תחושה של רוגע וסיפוק אדיר בבית שלי ואני מעזה לחלום חלומות גדולים יותר.

אם גם לכם חשוב לחיות בבית שקודם כל גורם לכם תחושה טובה, מייעל אתכם בפעולות בבית, אם חשוב לכם להישאר רק עם מה שאתם צריכים ומשמש אתכם, להרגיש יותר חום וביתיות שנותנת לכם מוטיבציה לעשות דברים שאתם אוהבים,

דברו איתי ונקבע יום לסידור הבית.
מירי – 050-3929171

 

sidurbatim
היי. שמי מירי ישראלי וב-4 השנים האחרונות הפכתי באופן רשמי להיות מסדרת ומארגנת בתים. העסק שלי מציע שירות של סידור וארגון הבית ובנוסף גם אריזה וסידור בית בזמן מעבר דירה. אני מאד מאמינה במינימליזם. מלבד העובדה שכשמאמצים אותו, אנחנו מקפידים להשאיר בבית רק את מה שאנחנו צריכים ומשתמשים, בית מינימליסטי יוצר אווירה רגועה יותר והרגשה נעימה בבית. לכן חלק בלתי נפרד ממה שאני עושה והיעד המרכזי שלי אצל הלקוח הוא להשאיר אותו עם בית פרקטי. אני מאמינה בנוסף שהבית שלנו נועד לייעל אותנו בכל פעולה שלנו, וזו הסיבה שהסדר בבית חייב להיות מותאם להתנהלות ולצרכים של הלקוח שלו, בכדי ליצור לו חיים קלים ויעילים יותר בבית שלו. כשהבית שלנו מאורגן, ולכל דבר יש מקום משלו, קל לנו לשמור על הסדר ולסדר יותר בקלות, ובכלל למצוא כל דבר יותר מהר. לכן ארגון באמצעות קופסאות/סלסלות הוא חלק בלתי נפרד חיי. אם גם לכם חשוב לחיות בבית שמקל עליכם ויוצר לכם חיים פשוטים, נעימים וקלים יותר דברו איתי ונקבע יום לסידור הבית. מירי – 050-3929171 הדף העסקי שלי: https://www.facebook.com/mirisidurbatim/?ref=settings קבוצת הטיפים שלי: https://www.facebook.com/groups/833412296993020/