שיר בהמתנה – מה צריך לדעת?

בחורה עם מחשב נייד

עידן השיחות הטלפוניות עם חברים ובני משפחה נמצא אמנם בירידה, בעלי הפלאפונים השונים מעדיפים לשחוח באמצעות הודעות כתובות וזאת במסגרת האפליקציות והרשתות החברתיות השונות.
למרות הירידה הבולטת בכמות השיחות אותן משתמשים רבים מבצעים, שיחות טלפון לחברים ובני משפחה עדיין קיימים ומלווים כל אחד מאיתנו כמעט במהלך כל יום בשבוע.

העידן הנוכחי גורם לרבים מאיתנו לנסות לגוון כמעט בכל היבט בחיינו ולמרות זאת דבר אחד שטרם שונה עבור קהל בעלי הפלאפונים הוא צליל החיוג המיושן, צליל חיוג מונוטוני, ישן ויש שיגדירו אותו כצליל מעצבן ומטריד.
כבר מספר רב של שנים שלקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים יכולים לשנות את צליל החיוג עם שיר בהמתנה לבחירתם, מתוך רשימה ארוכה של צלילים.
התקדמות קצב השינויים בתחום צליל המתנה או שיר המתנה לבחירת בעל המנוי הנה גבוהה, כבר תקופה לא קצרה שחברות הסלולר השונות משנות את המוצר ומספקות שינויים ההופכים את הצליל המתנה החדש למותרות זולות וזמינות יותר מתמיד: בוצעו שיפורים בנוחות בה ניתן לרכוש את שירות צליל ההמתנה (ואף ניתוק השירות הוא נוח ויעיל), תהליך השינוי הפך פשוט, מאגר המוזיקה בהמתנה הפך גדול יותר ומחיר השירות הוזל לשקלים בודדים לחודש.

שיר בהמתנה
שיר בהמתנה