בזמן שחלמתי…

בחורה עם מחשב נייד

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!

אז אחרי שנה לא פשוטה, שהרגשתי במקום העבודה שלי שאני מושכת את הזמן בכח ולא נהנת מהעשייה שלי כלל, יצאתי לשנה אשר אותה הגדרתי כשנת חלימה…
שנה שבה אעשה דברים עבור עצמי! וכמובן שלא אפסח על המשפחה שלי.
פתחנו את השנה בטיול משפחתי לחודש שלם, כן, כן חודש שלם! נסענו לביקור משפחתי שכבר מזמן היה צריך להתבצע בקנדה הרחוקה והיפיפייה- מי היה מאמין?!
בפעם הראשונה בחיי הבוגרים, בעודי אמא לשלושה ילדים, הרשינו לעצמנו להתנתק (בערך…) ולהעלם לחודש.
אז אומנם יש לי בעל עצמאי ולהתנתק במאה אחוז זו לא ממש אופציה, ואומנם אני לקחתי על עצמי יום עבודה בשבוע בהדרכה שהצריך ממני מדי פעם להתחבר למה שקורה בארץ, אבל ללא ספק זו הייתה התנתקות ראויה.
אז מי אני? ומה הביא אותי לצורך לחלום?
אני רות, אני נשואה לבעל מדהים ואמא לשלושה בנים בני 7, 5, ושנה וחצי. אני בוגרת שני תארים בחינוך ומגדירה את עצמי כמי שהחינוך בחר בה ולא להיפך.
אבל אחרי עשר שנים במערכת החינוך בישראל, הגעתי למצב בו אני מתמודדת עם המון ספקות וסימני שאלה. מצאתי את עצמי פחות ופחות נהנת מהעבודה שלי, שכבר לא הייתה נטו אני והילדים, אלא הרבה בירוקרטיה, הורים ונהלים.
הילדים הפרטיים שלי לימדו אותי כל כך הרבה לאורך השנים, שהאדם שהייתי כשהתחלתי ללמד, בעודי נשואה ללא ילדים, הוא לא אותו האדם שאני היום וללא ספק, האני מאמין שלי הוא גם כן לא אותו אחד.
אחרי שנתיים של מאבקים פנימיים ביני לבין עצמי, בעודי אדם עובד כל חיי, החלטתי שזה הרגע המתאים לקחת אויר, לפקוח עיניים מסביב ולראות מה עוד יש בעולם, מה מושך אותי, מי ירצה אותי…? ואולי שוב החינוך יבחר אותי אחרי הפסקה ראויה?
יוצאים לדרך…

 

"בזמן שחלמתי..."
בעקבות הרבה בלבול ומחסור בשקט מתחום העיסוק שלי, פניתי לחשיבה וחלימה מתמשכת בדרך למציאת המקום הכי נכון עבורי. החלטתי לצאת ולחלום, בואו לחלום איתי!