שלום עולם!

שמי חן, בת 35 מאזור השרון, אמא לרון בן הכמעט 3 ובת זוגו של שי. פתחתי עסק לפני 13 שנים, של חוגי העשרה לילדים. בעסק זה אני משקיעה את כל כולי והמטרה היא: העצמת הילד וחיזוק הביטחון העצמי שלו.

קצת רקע עליי… למדתי תיאטרון בבית צבי- בי"ס הגבוה לאומנויות הבמה ולאחר מכן עשיתי תואר בהוראה ובימוי תיאטרון+ תעודת הוראה. שנים עשיתי את החוגים בעצמי, והיום אני מנהלת, משווקת וכותבת תכנים. החוגים שכתבתי הם חוגי תיאטרון, חוגי תנועה וחוגים ספורטיביים.   הגילאים מ1.5 ועד 10.

רציתי לספר לכם קצת על חוג סיפור בהמחשה לפעוטונים: בובות התיאטרון הן כלי עזר לקירוב ילדים לתכנים ספרותיים, תרבותיים וחברתיים ולתכנים הכלולים בתכנית הלימודים. השימוש בתיאטרון הבובות ככלי להמחשה חווייתית, כלי תקשורת ואמצעי לפיתוח הדמיון והיכולת היצירתית. הבובות מאפשרות המחשה המפשטות לילדים את התוכן ומהווה אמצעי להעשרת הלימוד בחוויה. הבובות מייצגות טיפוסים שהילדים זקוקים להם לצורך הזדהות. הם עוזרים לבובה במציאת הפתרונות ובכך הם עוזרים לעצמם. השימוש בבובה מעודד יצירת קשר אישי עם הילדים. שילוב בובת תיאטרון בתהליך הלמידה הופך את המפגשים למהנים יותר ובשל כך מגבירים אצל הילדים מוטיבציה, עניין וקשב בנושא הנלמד.

החוג בין 30 ל40 דקות ומיועד לגילאי 1.5- 4

מומלץ בחום!!!

לינק לאתר של יצירתי:          https://www.mycreation-csh.com/

תמונות להמחשה:

כ 63ייי דד