איך לקדם אתר בגוגל

בחורה עם מחשב נייד

רוצים לדעת איך לקדם אתר בגוגל – הגעתם לפתרון המלא בבלוג הזה, נשתדל לספק לכם כלים ופתרונות בדוקים ויעילים כדי לקדם את האתר בגוגל בקלי קלות ובצורה עצמאית וזולה, שנתחיל ?

1. אתר חדש – תתחדשו

עכשיו צריך למצוא את הדרך להבין איך לקדם את האתר בגוגל – זה לפעמים נראה כמו משימה בלתי אפשרית למרבית בעלי האתרים, בואו נשים את הפחד בצד ונתמקד במה שאפשר לעשות כדי להגיע כמה שיותר מהר, בבטחה ובצורה כזו שתשאיר את האתר בתוצאות הראשונות בגוגל לאורך זמן רב

2. מתחילים לעבוד קשה על תקינות האתר לקראת הכנתו לקידום בגוגל

זו המשימה הכי חשובה כדי להגיע אל הפתרון המיוחל של איך לקדם אתר בגוגל , בשלב הראשוני צריך פשוט לתת תיאור דף וכותרת לכל אחד מהדפים באתר, מתחילים כמובן בניראות של הדף הראשי באתר, הוא דף הזהב שצריך להכיל את מילת המפתח שהכי חשובה לעסק שלך, קשה ותחרותית ככל שתהיה היא היא המלך בכל האתר, מיד לאחר סידור הדף הראשי מתחילים לעבור לפי חשיבות על כל הדפים באתר ושוב ליצור דף עבור כל אחת ממילות המפתח שיוצרות ביטוי ארוך ואולי גם עבור חיפוש מקומי יותר לשירות או למוצר שאתה מוכר, אין כאן קיצורי דרך רק הרבה עבודה שבסופה רואים את התוצאות שמתבטאות בלקוחות, גולשים וקליינטים שפשוט קנו או או יצרו קשר !

3. אתר חדש – מתחילים לפרסם אותו

תעלומת איך לקדם אתר בגוגל מתחילה תמיד בסדר אבל גם גם בפן שבלעדיו אין אפשרות להצליח עם קידום האתר בגוגל, מה שעושים זה מתחילים לרשום את האתר במגוון של אתרים לדוגמא:

1. אינדקסים

2. פוטלים

3. תגובות בבלוגים

4. פורומים

5. אתרי וידאו

6. רשתות חברתיות

7. אתרי סימניה

8. אתרי מאמרים

9. לוחות מודעות ברשת

מפחדים שלא תצליחו לאתר בכלל אתרים מהסוג הזה שבכלל מאפשרים רישום אליהם, אתם צודקים , כדי לאתר את האתרים האלו נדרשת עבודת בילוש אבל…. תשמחו לשמוע שיש פתרון שאסף עבורכם את כל האתרים האלה ואפילו יצר מעין רובוט חכם שיודע למלא עבורכם את טספי ההרשמה לאותם אתרים בלחיצת כפתור, קוראים לזה kidumi וזו תוכנה ישראלית קטנה פשוטה ויעילה שעוזרת לכל בעל אתר פשוט לפתור את תעלומת איך לקדם את האתר בגוגל בעזרת פשטות עצמאות ותקציב נמוך (לא תאמינו כמה עולה התוכנה !!! ) אז אפשר להירגע ולהתייחס לנושא יצירת הקישורים לאתר החדש שלכם ברצינות, חשוב מאוד לדעת שגוגל רואה את הקישורים האלה לאתר שלכם ותוך מספר קישורים קיימים ברשת אפילו תקבלו אוטומטית נקודה על המפה של גוגל מה שישלים לכם את כל נושא הקידום המקומי בגוגל, ההופה בתוצאות מקומיות חשובה מאוד וכאשר החיפוש המקומי נעשה דרך הנייד אז תוצאות המפה המקומיות מקבלות תמיד קדימות בהופעה בניידים כך שתוך זמן קצר אתר כבר תרגישו שמתחילים ליצור איתכם קשר.. וזה כבר ניצנים של הצלחה !

4. אתר חדש – חדש עבורך וחדש גם לגולשים – אז בוא נקפיד על מבנה נכון וסיוע בגלישה באתר

חשוב שהגלישה באתר תהיה נוחה , אפשר להשתמש ב"פירורי לחם" שזה למעשה מעין לחצני כיוון שיכולים לעזור לגולש להבין איפה הוא נמצא כרגע בתוך המבנה ההירכי של האתר , מעבר לנוחות זה גם יגדיל לכם את כמות הצפיות בדפים השונים באתר שכן לפעמים הגושלים רוצים לקרוא יותר על נושאים קודמים ואו לחפש מידע קשור, זה כמו לגלוש בפורום ענק ולהבין בכל רגע באיזה קטגוריה אתה .

5. תדאג לעקוב אחרי מה שקורה באתר

דאגה זה אומר לדעת מה קורה עם האתר, כמה גולשים נכנסו אליו, כמה דפים נצפו בחודש, לצורך העניין פשוט שותלים את הקוד מעקב של גוגל (וובמסטר טולס +אנליטיקס ) ומתחילים ליצור דוח שישלח על בסיס יומי שבועי או חודשי או כולם גם יחד, באמצעות הדוחות האלה אפשר גם "לספר לגוגל" על רשימת הדפים באתר שלי ולהבין מהמנוע הגדול בעולם כמה דפים ממנו הוכנסו לתוצאות החיפוש בכלל.

תעקבו אחריי – אני הולך לכתוב בפושט הבא על כלים קטלניים לרשתות החברתיות, כאלה שיפיצו כל פוסט שלכם באלפי קבוצות

איך לקדם אתר בגוגל
איך לקדם אתר בגוגל ? אפשר עם כלי חמוד לקידום עצמי
רובוט למילוי טפסים
רובוט למילוי טפסים