ממעצבת לסטייליסטית אישית

בחורה עם מחשב נייד

נעים להכיר, אני זוהר, סטייליסטית אישית, בעלת קבוצת הסטיילינג "זוהרות" בפייסבוק, מנחת סדנאות, בלוגרית ומעצבת. הסיבה שהפכתי לסטייליסטית אחרי הרבה שנים כמעצבת טמונה ברצון עמוק להזכיר לעולם שנשים יפות מגיעות בהמון צורות וצבעים. שלהיות יפה זו החלטה שאת עושה. והיא פנימית קודם כל. שבעזרת חשיבה ממוקדת וביגוד נכון אפשר להראות ולהרגיש מצוין, לקבל ולאהוב את היופי הייחודי ולהביע תכונות אופי בצורה נאמנה ומחמיאה.

אני מאמינה שעל נשים לשאוף ולטפח דימוי גוף בריא בלי קשר למידת המכנסיים.

15780825_10154907872988293_2221518202198462649_n

עידן המדיה, רווי דימויים נשיים אשליתיים, יותר מתמיד חשוב לזכור שגם מהממות הדור, אלו שכולנו נושאים עיניים אליהן, לא באמת נראות ככה במציאות. ללא הפילטרים המחמיאים, האיפור-שיער, התאורה המושלמת, וריטושי הפוטושופ (מבלי להכנס לשורת ההליכים הפלסטיים הלא מדוברים ש99% מהכוכבניות לוקחות בהן חלק פעיל – זה לפוסט נפרד). לכן השאיפה למראה מושלם שמיישר קו כביכול עם הדימויים האלו – היא לא מציאותית ועשויה לייצר הרבה תסכול, חוסר קבלה, בושה, התמכרות לפלסטיקאים, הפרעות אכילה ועוד ועוד.

הדרך לשינוי מתחילה קודם כל בבחירה שלנו לאהוב את עצמנו כמו שאנחנו, ומתוך המקום הזה לטפח, להזין ולעטוף את עצמנו באהבה ובבגדים מחמיאים שמכבדים אותנו ואת מי שפוגש אותנו. עצם הבחירה הזאת והפעולה שנובעת מתוכה כבר משרה על הסביבה ויוצרת אדוות שנוגעות בעוד נשים סביבנו.

השלב הבא הוא לתווך את ההבנה הזאת גם לדור הצעיר. להסביר שלא כל תמונת אינסטגרם מושלמת משקפת חיים מושלמים, ושהמטרה שבאמת ראוי שנשים עליה את הדגש היא ההרגשה הפנימית שבתוך הגוף, ואיך לגרום לה להפוך נעימה ומקבלת יותר.

מטרתי בעבודת הסטיילינג היא קודם כל לעודד נשים להרשות לעצמן להרגיש ולהראות נפלא. ממש עכשיו. ללוות נשים בתהליכי שינוי, לחלוק את הידע בקורסים ולפזר השראה בהרצאות לכל מי שחפצה בכך. כל הצלחה כזאת היא זכות גדולה עבורי.

אלו הסיבות למה אחרי 15 שנים בהן עבדתי כמעצבת אופנה ודיגיטל, עשיתי הסבה מקצועית לתחום הסטיילינג, וזו הבחירה הכי טובה שעשיתי אי פעם.

מקצוע שאוסף בתוכו פנים וחוץ, נראות והרגשה, חומר ורוח, מאפשר לבטא את הקול הפנימי. מחבר בין הניסיון מעולם העיצוב לאהבת האדם שבי ולמשיכה אל התחום הטיפולי ולעבודת עומק פרטנית שנותנת ערך.

אשמח לפגוש אתכן במפגשי סטיילינג אישיים, בתהליכים ממושכים או קצרי מועד, בסדנאות סטיילינג בהתאמה אישית ובהרצאות לכל הגילאים.

זוהר שובל

לפרטים: 052-3794494

ועד שנפגש, אפשר לעקוב אחרי כאן:

דף פייסבוק

אינסטגרם

דיונים והתיעצות: קבוצת הסטיילינג בפייסבוק "זוהרות"

אתר: www.stylist-it.com

השראה: פינטרסט 

 

צילום: עדי שובל סמדג'ה

 

 

הסטייליסטית - זוהר שובל
אני זוהר שובל, סטייליסטית אישית, בעלת קבוצת הסטיילינג "זוהרות" בפייסבוק, מנחת סדנאות, בלוגרית ומעצבת. מתמחה בעבודה על דימוי גוף בריא בכל גיל ומידה. מטרתי היא לעודד נשים להרשות לעצמן להרגיש ולהראות נפלא. ממש עכשיו. עבורי זו זכות ללוות נשים בתהליכי שינוי, ואני שמחה לחלוק ידע ולפזר השראה לכל מי שחפצה בכך. כילדה אהבתי לחקור צורות וצבע ולעצב בגדים מחדש. כמובן שמאז ומתמיד הלבשתי את החברות שלי. המשיכה הטבעית לאומנות ולסטייל הובילו אותי לעסוק בתחום העיצוב. אחרי 15 שנים בהן שימשתי כמעצבת אופנה ודיגיטל, עשיתי הסבה מקצועית לתחום הסטיילינג. מקצוע המגלם בתוכו עולם שלם של פנים וחוץ, נראות והרגשה, חומר ורוח, ומאפשר לבטא את הקול הפנימי. בו אני משלבת את הידע המקצועי שצברתי במהלך השנים, עם הזיקה הטבעית לעיצוב יחד עם עבודת עומק פרטנית שנותנת ערך לזולת. ניתן לפגוש אותי במפגשי סטיילינג אישיים, בתהליכים ממושכים או קצרי מועד, בסדנאות סטיילינג בהתאמה אישית ובמפגשים עם נשים, נערות וקבוצות.