תחילתה של הזדמנות…

בחורה עם מחשב נייד

הסיפור שלנו מתחיל בבובת בד יפנית – סרובובו. בעבר הסבתות היו תופרות אותה מבד אדום לבנותיהן ולנכדותיהן כקמע לזיווג טוב, לנישואים טובים לפוריות ולילדים בריאים. בימינו היא נתפרת בצבעים שונים שכל אחד מהם מיועד להגשים משאלה: כחול ללימודים ולעבודה, ירוק לבריאות, צהוב לכסף, ורוד לאהבה. הסרובובו מופיעה בגדלים שונים ובצבעים שונים, אך תמיד ללא תווי פנים. יש לכך כמה הסברים, חלקם נוגעים לחומר, חלקם לרוח. ההסבר שכבש את ליבנו היה שהכוח להחליט איזה רגש ישקפו פני הבובה נתון להחלטה של כל אחד ואחד, בדיוק כפי שלכל אחד מאיתנו הכוח והאחריות להחליט

kanamf

 

כיצד ייראו חייו.  המפגש של אסף ושלי עם הסרובובו אירע בתקופה שבה כל אחד מאיתנו סיים פרק בחייו וחיפש הזדמנות חדשה – לאהבה, לזוגיות, לעשייה. בהשראת הבובה חסרת תווי הפנים שמזכירה שגם בחיים המורכבים האלה אנחנו בעלי זכות הבחירה, מצאנו את עצמנו יוצאים למסע של חשיפה וגילוי – כל אחד לעצמו ושנינו כזוג, ביחד. קראנו על תרבויות עתיקות, שכרנו חוקרת תרבויות, למדנו על קמעות, והתחלנו להתעניין בסמלים וללקט אותם. מסע שורשים שערכתי למרוקו חשף אותנו לתרבות הברברית ול-yaz  () המסמל את האדם החופשי.

 

 

asihediloves

 

כך נולדה HIZDAMNUT – מתוך ההזדמנות החדשה שחיפשנו וכביטוי לדרך המשותפת שלנו. המטרה העיקרית של HIZDAMNUT  היא להזכיר לאנשים שהבחירה בידיהם ושההזדמנות הבאה שלהם ממתינה בפתח. ל- HIZDAMNUT יצקנו את הניסיון שלי כמנחה של סדנאות וכמלווה של תהליכי העצמה אישיים וארגוניים, ואת הכישרון של אסף כאמן וכמעצב תכשיטים. יחד גיבשנו שפה עיצובית ייחודית, ויצרנו קולקציה מרהיבה של תכשיטים שוזרים דימויים מקוריים בסמלים עתיקים לכדי דימוי חדש ובעל משמעות.

121

 

אני מזמינה אתכם לקחת איתנו חלק בשפה של סמלים, של דימויים, של צבעים ושל חומרים וליצור את התזכורת הייחודית שלכם לכך שבחירה היא הכלי שמנווט את חיינו ומוליד את ההזדמנות הבאה.

Symbolic jewelrys323

www.myhizdamnut.com

hizdamnut- חדוה ברק
חדוה – אמנית, מנחה אנשים פרטיים וקבוצות בתהליכים לצמיחה וליציאה ממשבר. מאמינה בתנועה, בתעוזה, בהזדמנות אמיתית לשינוי.