חלומות והחיים עצמם

כי הם השילוב המנצח למי שמעוניין

קרדיט: נופר חן צלמת

אני זוכרת נקודה מאוד ספציפית בחייים שאני עומדת על המדרגות של המטרופולטין ביום שישי עם מי שהיה המורה שלי בשיעור Art in NY. המורה יהודי, חובב ישראל וישראלים (ניראה לי שגם ישראליות) ומאוד אהב לדבר עיברית ועל ישראל. ציחקק בשירבוב של עיברית ואנגלית שזה ״תרבות יום שישי״ שלי. באותו הרגע – הרגשתי שאני מגשימה את החלום של עצמי. נצרתי את הנקודה הזו עבורי וכל אותו סופ״ש (הארוך כמובן…) חייתי בתחושת הגשמת חלומות.

מאז עברו כבר כמה שנים טובות, הגשמתי עוד חלומות בדרך — אבל אני מתהלכת כל הזמן בתחושה שהחיים והחלומות הולכים ביחד — במשותף שכזה, מתקדמים בצעדים מקבילים. כל צעד לקראת החלום — מביא איתו חלום נוסף, אחר ורחוק יותר. אני מתהלכת בעולם עם תחושה שהחלומות  שלנו עם השנים מחליפים צורה, צבע ומיקום. הם מתאימים את עצמם לתקופה הנוכחית ויודעים לדייק אותנו ואת המקום שאנחנו צריכים להיות בו בעתיד.

קרדיט: ליבי קטן נאור
קרדיט: ליבי קטן נאור

לפני שנתיים כשהקמתי מחדש את העסק שלי לעיצוב גרפי בארץ, התחלתי לדייק לעצמי מה אני אוהבת ומה פחות. איזה כיוונים מעניינים אותי ואיזה לא. לקחתי את השילוב החזק שאני הכי אוהבת והפכתי אותו לעבודת חלומותיי. העוקבים ההדוקים יודעים שממש בימים אלו הגשמתי חלום של בניית בית משלנו, בדיוק כמו שרציתי וייחלתי תמיד ואני עכשיו בתחושת הגשמה מלאת סיפוק והשראה.

קרדיט: נופר חן צלמת
קרדיט: נופר חן צלמת

בימים אלו ממש, פבל ואני דנים על הגשמת חלום ישן-חודש — רילוקשיין לטובת לימודי תואר שלי, עם עיברי ונועם. כי חלומות והחיים עצמם הם השילוב המנצח לכל המעוניין.