ברוכים הבאים

לוית חן עדן - זו תמונת הפרופיל שלי
מי אני? תמונת הפרופיל שלי - לוית חן עדן

שלום לכולם,

אני מזמינה אתכם לקחת חלק בבלוג על ספר ילדים שאני כותבת ובו אחלוק את מחשבותיהם, הגיגהם ורגשותיהם של ילדים עם אוטיזם.

פגשתם פעם ברחוב ילד המאובחן על הרצף האוטיסטי? מכירים ילד המאובחן על הרצף האוטיסטי? אולי אתם קרובים אליו- או קרובים לאנשים אשר קרובים אליו. כולנו, גם אם אנחנו לא מודעים לכך או מכירים אישית נפגוש במהלך חיינו אנשים המאובחנים על הרצף האוטיסטי. זו ההזדמנות שלי ושלך לוודא כי תפגשו בהם מקרוב.. אפילו מקרוב מאוד

המטרה שלי היא לדבר את הקולות של הילדים שלעתים לא נשמעים,לדבר את המורכבות החברתית והתקשורתית ולאפשר היכרות  עם עולמם הפנימי הייחודי של הילדים הללו.

הספר נכתב לאחר שעות וימים רבים של עבודה עם ילדים ובוגרים אשר מאובחנים על הרצף האוטיסטי ומשפחותיהם. לאחר מחשבות ותהיות על קבלת השונות בחברה, על החשיבות לספר את סיפורם ועולמם הרגשי של ילדים שסיפורם לרוב לא נשמע בשיח.

הרקע לכתיבת הספר:

כיום 1 מכל 68 ילדים מאובחן כילד עם אוטיזם. קצב הגידול המסחרר יוצר סביבה והבנה כי ישנם קולות וחוויות שטרם מדוברים, טרם הגיעו אל המודעות הקולקטיבית.

לספרי ילדים מאז ומעולם היה תפקיד חיברותי משמעותי בתרבות, בחינוך ובתהליך הגדילה של כולנו.  כיום, כאשר פני החברה עוברים תמורות ושינויים רבים, לקבלת האחר, למודעות ושוויון- כמעט ואין ספרי ילדים המדברים על אוטיזם וקשיי- תקשורת.

עזרו לנו להוסיף לתרבות ילדנו את אותם הקולות. אותם הילדים. אותם הערכים!

אני רוצה לתמוך! איך עושים את זה?

קנו את הספר כבר עכשיו יש לנו עד ה-01/03/2017 לסיים את הגיוס של הספר. או הזמינו אותי ככותבת להרצאה מרתקת על הספר-

ואם אתם רוצים רק לתמוך בפרויקט הייחודי הזה- תוכלו לקבל, תמורת סכום סמלי- גלויה מאוירת אשר תביע את תמיכתכם החשובה  להצלחת הספר.

מי היא לוית חן עדן?

אם טרם הספקתם לקרוא, שמי לוית חן עדן. אני מטפלת בתנועה ומחול. M.A, מדריכת הורים בשיטת "אדלר" ומנחת קבוצות. מטפלת רגשית בילדים, מתבגרים וצעירים על הרצף האוטיסטי. בתהליך הליווי הטיפול נתקלתי פעמים רבות בנושאים לא מדוברים, אשר מובאים לחדר הטיפול בכנות מעוררת השראה, בהתרגשות ובכמיהה לקשר. למדתי רבות תארים, קורסים וסדנאות- אך יותר מכל למדתי מהמפגש האנושי הפשוט. הכנה. הנוגע.

אני רואה בספר זה שליחות. להפיץ את הקולות הללו. לפתוח צוהר לשיחה כנה, למבט רגיש, לאהבה. מוקדש לכל ילד ולכל מבוגר אשר מחפש את הילד בתוכו.

שלכם,

לוית חן

 

אשמח לשמוע מכם, אתם מוזמנים ליצור עמי קשר בעמוד צור קשר עם לוית חן עדן