8 יתרונות מובילים של דיקור סיני

בחורה עם מחשב נייד

הרבה אנשים חוששים ללכת לטיפול דיקור סיני כאפשרות של רפואה משלימה. הם מפחדים בדרך כלל המחשבה באמצעות מחטים בתחום זה. עם זאת, היתרונות הרבים של דיקור סיני הפכה לא רק מסורת סינית המפורסמת ביותר, אלא גם אופציה בדוקה למיעוט הסימפטומים של מחלות שונות. להלן כמה מהיתרונות העליונה שלו:

הפחתת כאב

כאבים כרוניים וחמורים הם שני החששות העיקריים לעכב אנשים מלעשות את הטוב בכל דבר שהם עושים. דלקת מפרקים וכאב בבטן (עקב תסמונת קדם וסתית או גיל המעבר), צוואר, חזרה הם המשותף כואב כי דיקור סיני מעמידה את קיצו. חלק הכאבים ממוקדים יותר הפותר טיפול בעזרת דיקור סיני את כאבים במערכת העיכול, נקעים המפרקים ואת זנים תסמונת מנהרת שורש כף היד. אם הראש שלך הוא כבד עם מיגרנה, פשוט תנו את המחטים למצוא את דרכם כדי לספק לך הקלה.

הפחתת מתח

היתרון הפופולרי השני של דיקור סיני הוא שיכוך של מתח. בזמן מתח חיוני לשמור עלינו להתקדם לעבר המטרות שלנו, גם הרבה מזה כבר יכול להזיק לבריאות שלנו. רמות הלחץ גבוה הוא מה רוב האנשים חווים כיום. לפיכך, הם חסרים את יתרת העבודה והירגעות בחייהם. Acupoint טיפול מסייע לשמור על האיזון הזה השולטת העבודה ואת החיים האישיים.

התאוששות מהירה יותר

פציעות ומחלות הם בלתי נמנעים בחיים. למרות שאין באפשרותך לחזות בואם, ניתן להכין את גופך הקלה מהירה ובתנאים שקבע. באמצעות דיקור סיני, הגברת זרימת הדם, דלקת מופחת ומפחיד מופחתת בקלות מושגות. אחד היתרונות דיקור סיני כי העבודה פלאים את חייהם של חולי סרטן היא פחיתות תופעות לוואי מזיקות של קרינה טיפולים כי הם עוברים.

נדודי שינה תרופה

הפרעות נדודי שינה ולישון נגרמים בדרך כלל על ידי פגיעה, כאב או לחץ. מאז גורמים אלה יכולים להיפתר על ידי טיפול זה, כל מנדודי שינה סביר יחוו הקלה בשנתם. אם אי פעם אף אחד מהשלושה הוא הזרז של נדודי שינה שלך, ניתן לעבור טיפול בעזרת דיקור סיני ממוקד על ניהול הפרעות שינה שלך.

הנשימה ובריאות

אלרגיות, אסטמה, סינוסיטיס, דלקת קשיים בנשימה דיקור סיני יעיל אשר מסייגע גם בזה. יחד עם טיפול בנשימה והאף, טיפול זה גורם לנו יותר מודעים. אלה הם ניקוי כימיקלים, עובש, חומרי פלסטיק, בד זה פולט גז.

חיזוק המערכת החיסונית

המערכת החיסונית שלנו מחלישה לעתים קרובות עקב אלרגנים רעלנים סביבתיים שהופכים את גופנו רגישים יותר מחלות ומתח. עם אלה בהישג יד, סוג זה של טיפול מאזנת את מערכות האנרגיה בגופנו כדי להפוך אותם חסינים מפני הפרעות לקצר את תוחלת החיים שלנו.

איזון רגשי

טיפול בעזרת דיקור סיני מניב הרפיה, חוסר איזון רגשי רבות מטופלות במהלך הטיפול. אלה מגיעים גם את טופס חרדה, דיכאון, תסכול. שילוב טיפול זה במשטר בריאות לך ותנסה תוכלו לבנות הגנה טבעית מפני האיומים רגשית.

שיפור איכות החיים

בהתחשב בכך אתה נתקל מספר היתרונות של גיא קארו סיגל דיקור סיני בתל אביב, תוכלו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר,  אלו החיים ללא חוסר איזון ומחלות.