עוגות מעוצבות לימי הולדת לקטנטנים

עוגת מכוניות, עוגות יום הולדת לקטנטנים - הכי מתוק שיש

בעונה האחרונה של ארץ נהדרת, הועלה מערכון שהציג דמויות בתוכנית, אימהות שמתחרות ביניהן מי מכינה עוגות בצק סוכר יפות יותר לילדים שלהם. אומנם הפינה היתה סאטירית וכמובן הקצינה את המציאות, אך אין זה סוד שבשנים האחרונות לא מעט אימהות משקיעות זמן ומאמץ רב להכין עוגות מעוצבות מסוגים שונים לילדים שלהם. עוגות אלו מיועדות לימי הולדת וכן אירועים חגיגיים אחרים.

ימי הולדת של קטנטנים, כלומר ילדים עד גיל 7-8-9, הם בדרך כלל ימי הולדת שכוללים בעיקר בני משפחה קרובים וכן חברים של הילדים. לעיתים קרובות נערכים שני אירועים, אחד למשפחה ואחד בגן או בכיתה. לכן יש צורך להכין שתי עוגות מעוצבות לימי הולדת, שתי עוגות בצק סוכר שונות, וזו כבר סיבה לחגיגה עבור הילד. במקרים כאלה, האימא מעדיפה לפנות אל קונדיטורית ומעצבת עוגה שתכין עבורה את שתי העוגות על פי רצונו של הילד.

בדומה לבחירת עוגות מעוצבות עבור ילדים בגילאים גדולים יותר, כך גם ההחלטה אילו עוגות מעוצבות נקנה עבור יום הולדת לקטנטנים נובעת על פי מה שהילד או הילדה אוהבים. מאחר ולא פעם בגיל הזה הילדים מחליפים אהבות ורצונות לעיתים תכופות, אז רצוי שההורה יקבל את ההחלטה בעצמו על פי מה שהוא יודע שהילד אוהב או ייתכן ויאהב.

 עוגת מכוניות, עוגות יום הולדת לקטנטנים - הכי מתוק שיש

דוגמאות של עוגות מעוצבות לימי הולדת לקטנטנים

הדוגמאות הבולטות כיום של עוגות אלו הן של דמויות מצוירות, החל מעוגת מיקי מאוס, דרך ספיידרמן או עוגת מניונים, וכלה בסמלים של קבוצות כדורגל, מכבי חיפה, מכבי תל אביב, הפועל תל אביב, עוגת ברצלונה של מסי ועוד. במקרים של ילדות אפשר למצוא דוגמאות כמו נסיכות, פיות, כוכבים, פרחים ועוד מגוון דוגמאות נוספות. כמו כן אפשר למצוא דוגמאות של כלי רכב, רכבות, מטוסים ועוד מגוון רחב של אייקונים וסמלים שונים.

דוגמא אחרת של עוגות מעוצבות לימי הולדת לקטנטנים היא של תמונות הילד לבד או עם המשפחה. ניתן להדפיס תמונה של הילד על גבי העוגה או לעצב אותה בצורה מיוחדת באמצעות אביזרי עזר שונים. המשמעות היא, שתמונתו של הילד תתנוסס על גבי העוגה וכך לפני שיחתכו ממנה כולם יוכלו לראות אותו על גביה.

מתי וכיצד רוכשים עוגות בצק סוכר ליום הולדת

ההמלצה היא לרכוש עוגת בצק סוכר מספר ימים לפני מועד האירוע, כך אתם יכולים להיות בטוחים שהעוגה תהיה מוכנה בזמן למועד האירוע. את ההזמנה ניתן לעשות, כאמור, אצל מעצבת עוגות כמו זו על פי הזמנה אישית או על פי הזמנה מתוך קטלוג של עוגות. ניתן גם לשלב בעוגה מתוך הקטלוג אלמנטים אישיים, על מנת לייחד אותה משאר העוגות. יש לקחת בחשבון, אתם בוודאי לא תהיו ההורים היחידים שמזמינים עוגות מעוצבות לימי הולדת לקטנטנים, ולכן רצוי להעניק לה מראה ייחודי משלכם.

Happy Moo
אני אכתוב - אתם תקראו. אני אמליץ - אתם תנסו ותגיבו! אני יתרוצץ - אתם תנוחו, העיקר שתהיו Happy Moo :)