מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים?

בחורה עם מחשב נייד

מזרני לטקס ומזרני ויסקו אלו הם המזרנים של הדור החדש! שניהם לא יוצרים לחץ על הגוף ומתאימים את עצמם לתנוחת השכיבה כאשר כיום כל המזרונים היוצרים כמזרונים אורטופדיים בעלי דרגות קושי שונות מיוצרים בשתי צורות מזרונים עם קפיצים ומזרונים ללא קפיצים.

בבחירת מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים חשוב לבחור את סוג החומר ממנו מורכב המזרון לטקס או ויסקו. לטקס הינו חומר אלסטי, סוג של גומי שעבר תהליכי עיבוד שונים על מנת לחזקו וליצור לו עמידות לאורך זמן. זהו חומר טבעי מעולם הצומח ובכך מאפשר לאנשים בעלי רגישות מסוימת להנות ממזרון אורטופדי בריא ואיכותי.סוג נוסף של מזרון אורטופדי ללא קפיצים הוא מזרון ויסקו אשר הינו סוג של חומר אלסטי שיוצר במיוחד עבור נאס"א ומתאים את צורתו ביחס למבנה הגוף של המשתמש ובכך תומך את כולו.

בכל מקרה של בחירת מזרון אורטופדי ללא קפיצים מומלץ לרכוש מזרון עם שכבת נוחות נוספת על המזרן. זהו החלק החזיתי הבא במגע עם הגוף. מדובר בשכבת פילוטופ שעשויה גם היא מויסקו או לטקס לבחירתכם. כדאי לשקול זאת בחיוב ולרכוש מזרן עם שכבת פילוטופ עליו בכל עובי שהוא ורצוי שהשכבת תהיה עשויה מויסקו או לטקס. ישנם דגמים איכותיים מאוד גם ללא שכבת פילוטופ. אך בכל מקרה חשוב לבחור את המזרון תוך בדיקה של פרמטרים נוספים כמו: המפרט הטכני ממנו מיוצר המזרון.

בחברת קמפ דויד ישראל תעשיות מזרונים בע"מ, מתמחים בייצור מזרונים אורטופדיים מכל הסוגים והגדלים לרבות מזרונים ללא קפיצים. החברה מבצעת את תהליכי הייצור של המזרונים בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח ומייצרת את המזרונים בתהליכי ייצור קפדנים ביותר ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים והעומדים בכל התקנים מהמחמירים ביותר.

קמפ דויד, מציע לכם מבחר מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים בגדלים שונים. החברה מעניקה אחריות מלאה לכל המזרונים עד 20 שנים והכוללת את כל מרכיבי המזרון למעט הבד והתפירה. בנוסף תוכלו להנות משירות אדיב ומקצועי בתהליך הבחירה וההתאמה האישית, דרך הייצור בהזמנה אישית וגם לאחר הרכישה והאספקה לבית הלקוח.

קמפ דויד, הינה חברה ותיקה בענף המזרונים ומקפידה לשרת את חוג לקוחותיה באיכות גבוהה ובמחירים ללא תחרות. אם גם אתם רוצים לרכוש או להתחדש במזרון אורטופדי איכותי ללא קפיצים במחירים אטרקטיביים? הגעתם למקום הנכון!. כאן תוכלו להיכנס לאתר החברה או להגיע לאולם התצוגה ולהנות ממבחר עשיר ומגוון של מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים העונים על הצרכים שלכם ולתקציבכם. ניתן לבצע גם החלפת מזרונים בעסקאות טרייד אין עם המזרון הישן ולהנות מאיכות מוצר מושלם ולאיכות חיים בריאה ומקיימת.