שלום עולם!

בחורה עם מחשב נייד

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!

הבלוג עוסק בהפקת סרטים

1- סרטים לעסקים וחברות: סרטי תדמית, סרטי מוצר, סרטי הדרכה וסרטי אנימציה

2-סרטים ליום הולדת, בר מצווה, בת מצווה וכל אירוע משפחתי אחר.

מה? למה? כמה? איך? מתי? תקבלו תשובות לכל השאלות. נתחיל מ: למה? למה כדאי להפיק סרט תדמית לעסק?

סרט תדמית הפקת סרט תדמית היא כבר מזמן לא מצרך מותרות. היום משווקים ומוכרים ברשת. וידאו מוכר ברשת הכי טוב. זו עובדה לא סלוגן. תחשבו על עצמכם בתוך לקוחות, מה היה משכנע אתכם יותר? מאמר תמונה או סרטון? מה היה נותן לכם יותר אינפורמציה לגבי המוצר/שרות/איכות וכיו"ב? בסרט תדמית מקצועי של דקה בלבד אפשר להכניס כמות אדירה של אינפורמציה, ויזואל ותכנים נוספים. אפשר להגיד כל מה שתרצו בדקה אחת בלבד. ויותר חשוב, לגרום לצופים שהם הלקוחות הפוטנציאלים שלכם להתחבר למוצר, לגרום להם להרגיש. וזה ההבדל הגדול והמשמעותי. בדקה אחת בלבדזה המון. לכן יותר ויותר בעלי עסקים משתמשים בסרטי תדמית ומוצר לקדם את העסק. יש עוד הרבה סיבות טובות להפיק סרט תדמית. חלק מהן נמנה כאן.

1- קידום ברשת סרט תדמית מקדם את העסק שלך ברשת. מנוע החיפוש של גוגל מאוד אוהב וידאו. וידאו מקודם מהר ותורם לקידום הכללי של האתר שלך. כל סרטון שנמצא באתר שלך שהועלה דרך יוטיוב, מקדם את האתר ואת הסרט עצמו. גוגל ויוטיוב זו אותו חברה. והאינטרס שלהם לקדם אחד את השני.

2- עיבוי המדיה ברשת ככלל, עיבוי התוכן ברשת תורם ומקדם את האתר שלך. סרט תדמית הוא תוכן שמנוע החיפוש של גוגל מאוד אוהב ומקדם אותו מהר יותר מתוכן כתוב. ככל שתגדל כמות הצפיות, סרט התדמית יתקדם מעלה בחיפוש בגוגל וכך גם האתר שלך. יש לך סרט תדמיתמצוין. יש לך ערוץ יוטיוב עם כמה סרטיםהרבה יותר טוב.

3- מקצועי יותר הנראות של העסק שלך חשובה מאוד. זה הדבר הראשון שהלקוח פוגש. סרט תדמית חובבני משדר בדיוק את זהחובבנות, חוסר מקצועיות. כשאתה רוצה לשפץ את הבית אתה לא עושה את זה בעצמך. אתה פונה לאיש מקצוע שיפוצניק, קבלן.. כך גם עם סרט תדמית. אתה לא מצלם ועורך בעצמךכי התוצאה תהיה לא מקצועית. אתה פונה לאיש מקצועצלם, במאי, עורך, תסריטאיחברת הפקה, כך התוצאה תהיה מדויקת יותר, איכותית יותר, מקצועית יותר מכל הבחינות ותשרת את המטרה שלך בצורה נכונה סרט תדמית מקצועי יביא ללא ספק, לקוחות רבים יותר לעסק שלך. הפקת סרט תדמית עם אנשי מקצוע מנוסים היא הדרך הנכונה.

4- לא יקר כמו שנדמה לכם. בסכום לא גדול, וראלי, אפשר להגיע לתוצאות טובות מאוד. בתקציב לא גדול אפשר להפיק סרטון ברמה גבוהה מאוד. עד לפני 5 שנים, כדי לצלם צילום מהאוויר היית צריךצוות צילום, ציוד צילום גדול – מצלמה גדולה וכבדה, אה וטייס ומסוק! כן, כןהיית צריך לשכור מסוק וטייס כדי לצלם שוט אחד קצרהעלות– 3000-5000 דולר היום זה התקציב לסרט תדמית מושקע ואיכותי, כולל הכלאפשר גם בהרבה פחותכך זה לגבי כל ההפקה, הצוות והציוד. איכות הצילום משתפרת כל הזמן ובמקביל המצלמות הופכות קטנות יותר וזה מאפשר לצלם בקלות רבה יותר, עם צוות יותר קטן וציוד נלווה שאפשר להכניס לתיק בינוני בגודלו. ולגבי צילום מהאוויר, אתם כבר יודעיםרחפן. רחפן אחד קטן במשקל כמה קילו בודדים החליף את המסוק, הטייס, הציוד וצוות הצילום מדהים! משתלם! וזול הרבה יותר! השינוי הזה מאפשר לעשות כל כך הרבה דברים שפעם היו שמורים רק לקולנוע. נצלו את היתרון המדהים של המדיה הזאת. סרט תדמית הוא מוצר הכרחי מתמיד. אם את/ה בעל עסק, עצמאי, נותן שרות , מנהל שיווק, מדריך, מאמן, איש מקצועסרט תדמית יכול לתרום לך רבות. סרט תדמית יציג אותך בצורה המדויקת ביותר, הנכונה ביותר עבורך. בסרט תדמית תוכל להגיד ולהראות כל מה שחשוב לך שהלקוחות הפוטנציאלים ידעו. סרט תדמית עושה עבורך חצי מתהליך המכירה סרט תדמית הוא הקדמה מצוינת לפגישת מכירה סרט תדמית מקצועי הוא הכנה מצוינת לשיחה עם לקוח פוטנציאלי. בדקה, שתיים הלקוח ידע בדיוק מה אתה מציע לו, מי אתה, מה המוצר או השרות שאתה מוכר. מה פשוט יותר מזה? מה קל יותר מזה? סרט תדמית ממתג אותך גבוה יותר, משדרג אותך ואת העסק שלך. סרט תדמית הוא בעצם פרסומת. תלמד מהגדולים, שמשקיעים מליונים כדי להציג לך את המוצר שלהם למשך 30 שניות בטלוויזיה. הם יודעים מה הם עושים. סרט תדמית מוכר אותך טוב יותר.

לצפייה בדוגמאות לסרטים