Head & Shoulders Suprême

בחורה עם מחשב נייד

Head & Shoulders? זה לא רק נגד קשקשים? מסתבר שלא רק!
הד אנד שולדרס, מותג השמפו מספר אחד בעולם המזוהה כמותג המוביל נגד קשקשים, שועט קדימה ומשיק סדרת טיפוח חדשה לשיער בשם Supreme, לשיער יפהפה המועשר בלחות, ונקי מקשקשים!

 Head & Shoulders Suprême הינה סדרת הפרימיום הראשונה של המותג, והיא כוללת שמפו ומרכך שנועדו במיוחד לצרכיהן של נשים. הנוסחה החדשה, המראה החדש, ושגרת הטיפוח החדשה  מכילים טכנולוגיה הפועלת מהקרקפת עד לקצוות כדי שנשים ייהנו מכל העולמות – שיער מוזן ויפהפה וגם הגנה ללא מתחרים, מפני קשקשים.

מוצרי הסדרה מכילים שמן ארגן מעולה וטכנולוגיה מתקדמת המספקת לשיערה, מקרקפת ועד קצה, את הויטמינים והערכים להם היא זקוקה לשיער מועשר בלחות וכמובן נטול קשקשים.

סדרת Head & Shoulders Suprême  משווקת בעיצוב חדש לחלוטין, לרבות בקבוק שמפו בעיצוב איקוני ובקבוק מרכך חדש במבנה גלילי – עיצובים המשקפים באופן מושלם, חוויית טפוח ויופי.

זאת, במקביל לניחוח חדש עם תווים פרחוניים ופירותיים, המורגש מיד עם פתיחת הבקבוק.

שמפוHead & Shoulders  Suprême  מכיל לראשונה את המרכיב פירוקטון אולאמין עבור הקרקפת: זהו חומר פעיל נגד קשקשים, המספק יתרונות גדולים יותר מבחינת מראה השיער והענקת לחות ובה בעת מטפל בקרקפת. שמן ארגן, אשר נשים רבות מכירות בזכות הלחות וההזנה שהוא מעניק לשיער, נכלל אף הוא בתמהיל המרכיבים של נוסחת  Head & Shoulder Suprême.

מרכך Head & Shoulders Suprême  תוכנן להשלים ולשפר את השמפו והוא מכיל חומר פעיל חדש המספק את רמת הריכוך הגבוהה ביותר של הד אנד שולדרס. מעצמת הזנה זאת מחקה את מבנה השיער הטבעי כדי להעניק תחושה והגנה טובות יותר תוך התמקדות באזורים פגומים בסיב השערה.

המרכך מסייע בשיקום שכבת הקרנית  של השיער בכדי להעניק לו ברק ורכות המאפשרת סירוק קל, תוך שמירה על רמת הלחות למשך עד 24 שעות. המרכך מכיל גם 0.5% ZPT פעיל, המעניק לקרקפת יתרונות נוספים. בשימוש משולב יחד עם שמפו Head & Shoulders Suprême, יתרונות מניעת הקשקשים מתחזקים.

קולקצייתHead & Shoulders Suprême  החדשה נותנת מענה לכל סוגי השיער:

  • שמפו ומרכך Suprême Moisture מותיר את השיער רך למגע ורווי. מעניק לשיער לחות אינטנסיבית מהשורשים עד לקצוות.
  • שמפו ומרכך Suprême Damage נאבק בסימני הנזק הראשונים, מתקן את השיער ופועל מתוך הקרקפת למניעת סימני הנזק הניכרים לעין.
  • שמפו ומרכך Suprême Smooth מותיר את השיער בתחושה רכה להפליא וגולש היישר מהקרקפת, למראה שיער מטופח ללא דופי במשך כל היום.

אחרי שיעור סטפ אנד שייפ דינמי כייף להתפק במקלחות של מרכז הספורט עם המוצרים הריחניים מהסדרה החדשה של Head & Shoulders

את המוצרים מסדרת  Suprême Head & Shoulders ניתן להשיג ברשת סופר פארם במחיר מומלץ לצרכן שמפו 400 מ"ל 26.90 ש"ח מרכך 275 מ"ל 18.90 ש"ח

בתחום טיפוח השיער, נשים מתפשרות, לעתים קרובות מדי. הן מתפשרות משום שהן בטוחות שעור קרקפת בריא ושיער יפה לא הולכים ביחד, ולכן בלית ברירה  נשים צריכות לבחור במה להתמקד. מאחר והרבה נשים מציבות בקדימות עליונה את מראה השיער, הן מוצאות עצמן בדאגה מתמדת לגבי הבעיות בעור הקרקפת. הד אנד שולדרס, מותג השמפו המוביל בעולם הינו, מאז ומתמיד, חלוץ בפיתוח פתרונות לקרקפת בריאה והחידוש האחרון של הד אנד שולדרס משלב ידע זה עם מרכיבים חדשים לגמרי, המספקים לנשים שיער יפה ומועשר בלחות.

ד"ר רולנדה וילקרסון,  מנהלת התקשורת המדעית בתחום טיפוח השיער בפרוקטר אנד גמבל, אומרת: "המחקרים של Head & Shoulders  חשפו שקרקפת לא בריאה גורמת לפגמים בפני השערה ומשפיעה על התפתחות התאים. המשמעות היא ששיער לא בריא צומח על קרקפת לא בריאה. קרקפת לא בריאה מצמיחה שיער אשר שכבת הקרנית שלו פגומה כבר בנקודת הצמיחה. כתוצאה מכך, השיער יבש, חסר ברק ומחוספס למגע." היא ממשיכה ואומרת: "תמהיל המרכיבים פורץ הדרך שלHead & Shoulders Suprême  החדש, המכיל מרכיבים קטנים יותר במרכך וחומר מסיס נגד קשקשים, הוא שמאפשר היום, להציע לנשים שיער יפה, מוזן וחלק ובמקביל לטפל בקרקפת ולטפח אותה."

לראשונה מאז הפרסומת האייקונית של אלי אוחנה, בחר המותג בפרזנטורית מקומית שיר אלמליח, להשיק את הסדרה החדשה: https://youtu.be/1Q_yVykG-Tk

מעיין גלילי, מנהלת קטגוריית השיער בפרוקטר אנד גמבל בישראל אמרה היום: "סדרת supreme  היא סדרת הפרימיום הראשונה שאנו משיקים לנשים. הסדרה כוללת מגוון של שמפו ומרככים והיא כוללת מרכיבים חדשים, שהותאמו לרצונותיהן של הצרכניות. שיר אלמליח נבחרה לפרזנטורית הד אנד שולדרס בשל היותה אישה בעלת ביטחון עצמי, חזקה וערכית, המהווה השראה לנשים. אלו הערכים שאנחנו רוצים לקדם עם מותג Head & Shoulders ועל כן שיתוף הפעולה איתה הוא נכון ומדויק".