הו הא מי זה בא?

אל תתבלבלו, זה לא אורן חזן הליצן שמתבדח על חשבון כולנו. הוא מאמין ברצינות שהוא יכול לעמוד בראש הליכוד ולהיות ראש ממשלה, וזה הכל חוץ ממצחיק

השבוע התפרסם סקר, לפיו אילו התקיימו הבחירות היום היתה ״יש עתיד״ בראשות יאיר לפיד מקבלת 24 מנדטים, בעוד הליכוד של נתניהו אול-מייטי עם 22 בלבד.

כל מי שחי בארץ הזו בשנים האחרונות יודע שאין כל משמעות לסקר כזה. הוא מושפע מהמריבות בארגז החול של השבת והרכבת שיורדת מהפסים, מפצמ״ר בגולן, ומהעובדה שכבר שבוע שלם אף אחד לא חבט בשרה נתניהו בתקשורת.

יותר מכל דבר אחר, הסקרים נועדו לשעשע את הציבור ולספק תוכן למגישי החדשות וכותבי הטורים. הרי ביום הדין יש פרמטרים שלא ניתן לסקור- ערבים שנוהרים באוטובוסים, שמאלנים שעונים על סקרים אך לא מגיעים להצביע עד שימירו את הקלפי המזהמת בהצבעה במסכי טאץ׳, ברי מינן שמקיימים את מצוות תחיית המתים בקלפיות, ועוד כהנה וכהנה.

אבל יש עוד מי שממתינים לתוצאות הסקרים כמו נשרים שמשחרים לפגר – ליצני החצר. ובמקרה הזה – בוזו חזן. הוא לקח את הסקר הלא חשוב הזה, והפך אותו למנה עיקרית חגיגית עבורו.

בשיחה עם ניסים משעל ודרור רפאל התבטא חזן כך: ״פניתי לנתניהו בעקבות המאבק שלו עם כ״ץ ואמרתי לו, 'איך אתה מצפה שהציבור ייתן בנו אמון כשאנחנו מצטיירים כמי שרבים בינינו לבין עצמנו כל היום'.", ובהמשך לכך אמר ״ אולי אני צריך לעמוד בראש המפלגה ואז נראה את תוצאות הסקרים. אני הולך ברחוב ורואה כמות אנשים אדירה שמצטרפת יום יום ל'ליכוד' בשבילי. ״

בוקר טוב אורן חזן! יצא המרצע מן השק. שלא נקרא לו יותר ליצן או נזלזל בו, הבחור אומר בדיוק את מה שהוא חושב.

מכירים את זה שבגיל שנה וחצי הילד אומר ״קקה קקה״ כי אלה ההברות שהוא מצליח להגות ואתם צוחקים, ואז בגיל שנתיים ״אתה קקי״ ואתם צוחקים, ואז בגיל 3 ״אני אזרוק עליך קקי״ ואתם מחייכים במבוכה, ואז בגיל 3 וחצי כשזה לא נפסק אתם כבר מסבירים שיש דברים שלא נעים לשמוע ויש דברים שלא אומרים ברבים? אז אורן חזן. באנאלוגיה כמובן, אבל אורן חזן.

הליכוד מחייך במבוכה כבר הרבה מאוד זמן, פרשיה אחר פרשיה, שערורייה אחר שערורייה, וכאילו לא די רפש יש שם במפלגת השלטון, אנחנו צריכים שגם תשב לנו בראש התמונה של הליצן הזה בבית ראש הממשלה? לא תודה.

אבל אל תתבלבלו, זו לא בדיחה או הסחת דעת – חזן מאמין שהוא יכול להיות ראש הליכוד, ולפיכך ראש הממשלה הבא. הוא מאמין שזה מגיע לו בזכות ולא בחסד. הוא מאמין שעשייתו מצדיקה מעמד שכזה. הוא באמת מאמין שהוא יכול.

מכירים את הילד שאמא אומרת לו כמה הציור שלו יפה, לא משנה מה יצא שם על הדף? בגיל שנה, בגיל שנתיים, בגיל 5 – זה כמובן בסדר. אבל יודעים איך שבגיל 20 אם כבר ברור שהילד פחות כשרוני בציור כדאי שיתמקד או בלימוד מאסיבי של הדבר אם זה מה שהוא רוצה לעשות כשיגדל, או במציאת הדבר הזה שהא באמת טוב בו? אז אורן חזן.

ליכודניקים יקרים, אם המפלגה שלכם יקרה לכם, ואם המדינה של כולנו חשובה לכם אפילו רבע ממה שאתם אומרים, למה שלא תיקחו את העניינים לידיים ותעשו קצת ניקוי אורוות שם בדבר הזה שמטיל צל כבד על חזון ז׳בוטינסקי? בואו נפסיק להיות ימין ושמאל ונחזיר את המדינה לשפויים. ואם אין לכם פתרון יותר טוב, אולי אני יכולה לעמוד בראש המפלגה, ואולי אצליח לגייס גם את שלמה ארצי – יש לו איזה 200 ומשהו אלף עוקבים בפייס, ואז ונראה איך זה יעבוד בסקרים.

תירגעו, סתם בדיחה. סרק. סרק. סרק.

היהפוך ליצן חברבורותיו?! >>

[youtube addeYGfvrf4 nolink]

כל התמונות בפוסט- צילומי מסך מיוטיוב ומפרופיל האינסטגרם