hair

אני קירח. הרבה שנים. איני זוכר מתי זה בדיוק קרה, שאימצתי את הקרחת החלקה, אך מאז לא נתתי לשיער לגדול שוב. הטריגר היה המפרצים שהעמיקו וקו המצח שטיפס למעלה. לא הייתי מרוצה מזה, אבל ההשלמה הביאה אותי להיכנס יום אחד מתחת לזרם המקלחת עם סכין הגילוח ולצאת חלק לחלוטין. הרבה שנים ככה, וכבר שכחתי מה זה לחפוף, להסתרק, לטפל בשיער.
אבל השיער תמיד נוכח אצלי בחיים, אף יותר מבתקופות שעל ראשי הייתה תסרוקת. התיקון של הקירח, כישופו של השיער הנשי. שיערה אחת לא צומחת על ראשי אבל אני מקפיד שתמיד יהיו גומיות לשיער ליד המקלחת של הסטודיו, לשימוש לקוחותיי.
היא שואלת: מה אתה אומר עדיף, שאשאר עם שיער אסוף או פזור במהלך העיסוי?
פזור, אני עונה לה, אלא אם את מעדיפה לאסוף אותו. אני מעדיף שתשאירי לי לשחק עם זה…
ואז כשמתחילים אני מתחיל שם מלמעלה, מהשיער. דווקא העיסוי האירוטי, זה שהאסוציאציה המובהקת שלו היא מגע באיברי המין (לשם עוד נגיע, אבל לאט לאט…) מתחיל מבחינתי בחידוד ההקשבה החושית. לגרות את המערכת העצבית, לסקרן, לנסוך אמון,לפנק. והנה ההמצאה הגאונית הזו של הטבע, אלפי סנסורים חלקים וארוכים שמתחברים ישירות לקרקפת, סמוך למרכז החושים של המוח, מי תכנן את זה ככה? ואני מלטף, מעסה, מגרד קלות, והנה כבר מתחת לידיים היא נמסה לי בין האצבעות.
אחר כך לגב, ואז אני מתחיל לעבוד עם השמן החם. וכשאני מטפס לעבר הכתף אני פוגש שם קווצת שיער עקשנית שרוצה ליהנות גם מהעיסוי, תמיד יש אחת כזו. אני מסיט אותה, וחוזר על התנועה, והיא חוזרת. ואני חוזר על התנועה המעגלית ומסיט אותה שוב והיא… שוב מתנשקת עם הכתף. אני מחייך אליה, היא קורצת אליי. לא יעזור עם הסוררת הזו, אני שולח את יד שמאל ודרך ליטוף של הצוואר מלווה את הקווצה למקומה הרצוי ונשאר כך, יד ימין מעסה, יד שמאל מקרקעת, והקווצה לוחשת לי: נכון שזה יותר טוב ככה? תראה איך היא נהנית מהאחיזה הזו. אני לוחש לה: צודקת, ומוסיף תנועת בחישה קלה של בסיס הגולגולת היכן שקו השיער התחתון מתחיל. אחר כך אני בוחש עם האצבעות פנימה מעט, מהדק קצת קצת את האחיזה, ויד ימין ממשיכה לטייל במורד הגב. העונג נוסק.
ואז אני נפרד ממנו, מהשיער הסקרן והמתעורר, מסביר לו שעוד אשוב אליו אבל עכשיו כלפי מטה, אל מרכזי העונג האחרים. הזמן מתמוסס, הדקות נמסות. גם היא.
אני מזמין אותה להתהפך.
היא מסתובבת ושוכבת על הגב, האור קלוש אבל הבעת פניה לא מותירה מקום לספק, היא במקום טוב. חוזר אל השיער שהמתין בסבלנות. מסדר אותו, מפנה אותו ואז מביא את שתי ידיי אל הצוואר בואך הכתפיים. עיסוי איטי, מפנק, הפוגה בין שיאים של עונג. בין הטיפות. מכניס את ידיי מתחת לגב העליון, מרים אותה מעט כך, ומושך אט אט חזרה ולמעלה, אליי, דרך העורף, במעלה השיער. מסלול מחזורי כזה, יד מושכת, יד יורדת לאסוף, ושוב משיכה איטית, וכל הזמן הזה הראש שלה נשען בין ידיי, וכל כולה התמסרות והרפיה. אני מרגיש אותה, היא מוכנה לעוד, היא רוצה לשוב אל העונג, שאשוב לטייל את כל גופה, שארד שוב מטה. השיער לוחש לי: חכה רגע חבר… עוד קצת. אני מגניב לו עוד כמה לחיצות נעימות ותנועות גורפות של הקרקפת, ומקו השיער של המצח עושה את דרכי חזרה לקימוריו של הגוף הנשי.
אחר כך, כשהכל נגמר ואני מביא לה כוס מים, אנחנו יושבים זו מול זה על מיטת העיסוי ומדברים. מעבדים את החוויה. היא מגלה סקרנות לגבי סוגי המגע השונים וגם שלב מסויים בו נגעתי בשיער עם אביזר כלשהו. זה היה מטריף, היא אומרת לי, הרגשתי זרמים, מה זה היה?? אני מדגים לה וכך כשהיא עומדת מולי אני בוחש שוב את שיערה והיא נרעדת, מצטמררת עד קצות השיערות ומחפשת במה להיתמך. יד אחת במיטת העיסוי והשנייה בי. אני מסיים אט אט את התנועה ואנחנו מגיעים לעצירה מוחלטת, עין בעין. סוגרים את החיבוק ונצמדים גוף לגוף לרגע יפה של קירבה פשוטה ואמיתית.
את רוצה להתקלח?
כן, אני אשמח. יש לך גומיה אולי??

** רוני – עיסוי ארוטי – מגע, עונג, צמיחה, טנטרה ** 058-4472766

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766