GIGI STUDIOS – מותג המשקפיים הבינלאומי מספרד, שעושה עלייה

בחורה עם מחשב נייד

POST9

מותג משקפיים בינלאומי וחדש בישראל GIGI STUDIOS. המותג המשווק ב-45 מדינות ברחבי העולם, מקורו בברצלונה ומשם הגיעה אלינו בשבוע שעבר להשקת המותג בישראל, המנכ"לית הצעירה העומדת בראשו (26!), יפיפייה ספרדייה בשם  פטריסיה ראמו. ראמו שכנראה לא מאמינה בבזבוז זמן, סיימה לימודי עיצוב אופנה בלונדון כבר בגיל 21, וכלל לא תכננה להיכנס למפעל המשקפיים המשפחתי, שייסד הסבא שלה. התכנית הייתה להשיק מותג אופנה בעיצובה, אבל העסק המשפחתי נקלע לקשיים וראמו החליטה לחזור לברצלונה ולעזור לאביה, שניהל את העסק באותה עת. לדבריה, מלכתחילה נתן לה אביה חירות מוחלטת לבצע שינויים כראות עיניה ובביטחון של בת 21, היא אכן ביצעה שינוי רדיקלי בעסק המשפחתי, מכניסה את התשוקה והידע שלה בפאשן וסטייל, לעולם המסגרות וממתגת מחדש את המותג הספרדי כמותג בינלאומי, עם דגש על איכות גבוהה ועיצובים עדכניים. ראמו מעידה על עצמה כעל טיפוס שאפתני ולדבריה, גילה הצעיר ועובדת היותה אישה בתחום גברי יחסית, מעולם לא היוו בעיה עבורה והיא מעורבת בכל פן שקשור בחברה החל מקביעת האסטרטגיה, מעורבות באספקט העיצובי וכמובן עיסוק מתמיד בשיווק בינלאומי, עם נסיעות תכופות ברחבי העולם.

image001פטריסיה ראמו CEO של מותג המשקפיים GIGI STUDIOS, במשרדי חברת דיוק אופטיקס, מהמובילות בארץ בייבוא משקפי שמש ומסגרות ראיה, בעת ביקורה בישראל בשבוע שעבר

לדברי ראמו, העידן שבו אנשים רכשו מסגרת למשקפיים אך ורק בגלל שהם נושאים שם של מותג אופנה יוקרתי כלשהו, חלפו מין העולם. דווקא בגלל ההיצע הגדול, אנשים לדבריה מתמקדים היום בעיקר במותגי משקפיים מתמחים, בדיוק כמו מותג GIGI STUDIOS, שהוא מותג משקפיים מקצועי, המאופיין באיכות גבוהה עם דגש גדול על נוחות ושילוב עם לוק אופנתי אך קלאסי, תוך הקפדה על קול ייחודי, המבליט את מיקומו של המותג בשוק הבינלאומי.

POST10GIGI BARCELONA (צילום: יח"צ)

ליין משקפי השמש של GIGI STUDIOS לחורף 2020, עוצב בהשראת צבעוניות תוססת ואורבנית ומציג משקפי שמש עם מסגרות עדינות ועדשות בצבעים חמים: חום, אדום, סגול, אפור וכתום-שקיעה וכולל עדשות בצבעוניות degrade (סגנון שבו הצבע עובר בהדרגתיות מצבע אחד לאחר). בנוסף ניתן למצוא מסגרות בעיצוב "משקפי טייסים" ואת ליין ה LAB, המשלב שיק היפסטרי, עם נוחות ללא פשרות ומבטיח נוכחות שקשה להתעלם ממנה.

POST19GIGI BARCELONA (צילום: יח"צ)

ליין משקפי הראיה כולל מסגרות "חצי מסגרת" ומסגרות העוטפות את כולה. ניתן למצוא בו דוגמאות מנומרות פראיות, לצד מסגרות במראה מאופק המשחקות עם הזרימה של קווי המסגרת ויוצרות מראה שיקי במיוחד. ואם אתם חובבי וינטג', תוכלו למצוא  בקולקציה מסגרות חתוליות הקורצות לשנות ה-50 העליזות, בגוונים משתנים הנעים בין לבן קלאסי לאדום נועז.

POST5

GIGI BARCELONA (צילום: יח"צ)

POST17

GIGI BARCELONA (צילום: יח"צ)

ניתן להשיג את הקולקציה של GIGI BARCELONA בחנויות האופטיקה המובחרות. אינסטגרם – כאן

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.