facebook עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

facebook עיצוב גרפי

איך ללמוד להיות מעצב גרפי עם תעודה ביד!    לימודים אישיים ופרטיים מהבית אונליין דרך המחשב עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד בצורה פרטית ואישית ללימודי תעודה להיות מקצוען בתחום למד לבצע בעצמך עיצובים גרפיים במחשב לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות  facebook עיצוב גרפי אז איך מעצבים לוגו? לעצב לוגו היום בעזרת תוכנות מחשב משוכללות, מייעל ומפשט את כל התהליך של עיצוב לוגו, למרות שהתקדמנו כבר לשנת 2016 ואנו בפתחה של שנת 2017, מעבר לפגישה הראשונית החשובה מאוד עם הלקוח שמטרת להבין מה מטרות הלוגו שעומדים לעצב מה מהות החברה, מהו קהל היעד, האם יש עיצובים מסויימים שהלקוח אוהב ועוד הרבה שאלות אחרות שיכולות להישאל בפגישה הראשונית והחשובה עם הלקוח שאלות שיהיו מכריעות, ישנם חוקים נוספים שמכוונים בעיקר לאופן עיצוב הלוגו והמראה שלו.

facebook עיצוב גרפי

לעבוד מהבית או במשרד פרסום! ללמוד לעבוד ולדעת לעצב עיצובי גרפיקה  בצורה מקצועית עם התוכנות הגרפיות וליישם את חוקי העיצוב – להיות מעצבים גרפיים מקצוענים ומבוקשים בתעשייה הישראלית ובעולם כולו facebook עיצוב גרפי אז התחלתם את התהליך, פגשתם את הלקוח, תשאלתם אותו מספיק שאלות על החברה, המוצר, קהל היעד, הלוגו, עכשיו הגיע הזמן לקחת את כל הנתונים שאספתם ולהשתמש בהם בתהליך של יצירת לוגו חדש ומעוצב בהתאם ל 2015. לפני שתתחילו לעבוד על הלוגו, תעברו על האתרים שהלקוח סיפר לכם שאהב את העיצוב והצבעים, תסתכלו במותג שהאתרים הללו השקיעו לפתח, תבדקו הצבעים והפונטים שבהם השתמשו, תסתכלו על הלוגו ואיך לדעתכם הוא משרת את המוצר בדרך הטובה ביותר ונסו על דף נייר לשרטט מספר סקיצות ורעיונות שהצלחתם להפיק מהבטה על מותגים של חברות אחרות.

facebook עיצוב גרפי תוכנה עיצוב מודעות הכנת כרטיסי ביקור בניית הלוגו כל מה שרציתם לדעת על עולם המדיה  הדיגיטלית  בניית אתרים –  העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת , במאמר זה תקבלו   שיעורי  הסבר מפורטים בווידאו  ומידע  מאוד חשוב על עולם הגרפיקה הדיגיטלית

רוצים לעבוד בתחום רווחי ביותר כמו עיצוב גרפי? מחפשים מידע  רלוונטי על עולם הייטק במאמר זה תקבלו את כל הטיפים האפשריים איך להיות חלק מעולם זה  את הלוגו חשוב שתבנו בתוכנה הוקטורית אילוסטרייטור בפורמט cmyk לדפוס, זוהי תוכנה מדהימה, כל יצירה בה ווקטורית מה שאומר שניתן להקטין ולהגדיל את הלוגו באופן פרופורציונאלי ללא חשש שאיכות ההדפסה תיפגע. תדאגו שהלוגו יהיה בנוי מלא יותר מ 3 צבעי פנטון שנמצאים במניפת צבעים מיוחדת או בתוכנת האילוסטרייטור כפיצ'ר סוגי צבעים של פנטון, חשוב שהלוגו ייצג את המוצר ואת החברה בכלל, חשוב ליצור 3 סקיצות גרפיות שונות לבחירת הלקוחות, הסקיצות יהוו עיצוב ראשוני של הלוגו שסך הכל אמורים לייצג את הקו העיצובי שלפיו הלקוח יבין שזהו הכיוון שמדובר עליו והוא רק צריך לבחור בין אחד מהם או שאולי לא אהב אף כיוון וצריך לחשוב על משהו אחר שיהיה לסבירות רצונו של הלקוח.

צבעים וחוקים בעיצוב גרפי מקורות השראה חשיבות צבעי הלוגו

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

כל מה שרציתם לדעת על עולם המדיה  הדיגיטלית  בניית אתרים –  העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת , במאמר זה תקבלו   שיעורי  הסבר מפורטים בווידאו  ומידע  מאוד חשוב על עולם הגרפיקה הדיגיטלית  כשמעצבים לוגו חשוב שיהיה מעוצב בצבעים נקיים מאפקטים והצללות מיוחדות שעלולות לא להיראות בהדפסה עצמה, הלוגו צריך להיות לרוב משולב עם טקסט בצורה הכי הרמונית ומשלימה שניתן, שיבינו את המסר, את האווירה של המוצר או החברה שהלוגו מנסה לייצג, לאחר לאחר שבדקתם לא מעט אתרים חדשניים שהלקוח אהב את עיצוב הלוגו שלהם, חשוב מאוד לא להשתמש באלמנטים מוכרים, הלוגו חייב להיות ייחודי ושלא יזכיר לצופים בו מותג של חברה אחרת, לא להרכיב את הלוגו מתמונות, תדאגו לעצב את הלוגו בקווים גרפיים קלילים, תדאגו להמנע מלהשתמש בצבעים בעלי שקיפויות שונות ותעדיפו לעבוד עם צבעים מלאים. וחשוב כשאתם מציגים את הלוגו ללקוח, גם אם מדובר בסקיצות ראשוניות, תציגו לו את זה כהצגה מקצועית עם סדר וארגון ולא בליל של אובייקטים גרפיים ללקוח לבחור, אתם יכולים להשתמש במספור: סקיצה אחת שתיים או שלוש או אפילו באותיות, זה לא משנה העיקר שיופיע בתבנית מסודרת ויפה, אחרת זה עלול לומר עליכם דברים לא טובים ללקוח. אם חייבם להשקיע בלוגו מקצועי ואיכותי.

 

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/