Everything happens for a reason

סגירת מעגל? צדק פואטי? נפלתי מתוך אילוץ ואני קמה מבחירה. תקומה שנובעת ממעוז הנשיות הפגוע ונותנת בראש בדיוק במקום הזה.

אומרים שהדברים הטובים ביותר נוצרים ממצוקה או צורך. מספר שיאים היו למצוקה שלי במהלך ההתמודדות עם הסרטן. גופניים ונפשיים כאחד, ודובר כבר רבות על הקשר בין גוף לנפשו. אחד השיאים היה כריתת שדיים דו צדדית ( כן, כמו אנג'לינה ג'ולי) שלאחריה נשלחתי אל חנות חזיות "מתמחה". המתמחה הייתה חשוכה וקטנה וההפך, פתוחה מדי פעם, אפילו חנייה באיזור הייתה מושג בלתי מושג. שום דבר מנחם או מרומם לא היה בחוויה הזו. שום דבר שיכול לגרום לאישה פגועה להתענג, להתעודד או להתחיל רק לחייך.

הגעתי לשם ויצאתי עם שתיים. אחת שחורה חלקה ואחת בז' מכוערת במיוחד. בשום אופן לא הצלחתי להבין איך יתכן שבתקופה הכי עצובה שלי כאישה אני נאלצת ללבוש חזייה בצבע בז'. כאשר המצוקה הייתה סוף סוף מאחוריי, כמו עוף החול קמו והתעוררו בי הצורך והרצון עזים בטרוף לחוש נשית, סקסית ויפה. לשים מאחור את התקופה הנוראית של שלושת השנים של הטיפולים והניתוחים. לטפח ולרומם את הנשיות שנפגעה ונרמסה ולנסות לטשטש את מה שעוללו הניתוחים הללו לגופי ולנפשי. חזיות וברזלים כבר לא באו בחשבון והתחלתי לחפש גוזיות.

נוה צדק גוזיות צילום: ג'ני קניבה

גוזיות? חתיכת אחריות הפלתי עליהן. מה שבאמת רציתי היה לעשות ריסטארט למחצית השנייה של חיי. לקבל את גופי כפי הוא עכשיו, לחיות אתו בשלום, להיות בחופש באינטימיות, להישיר מבט אל המראה בכל בוקר, לחייך, להודות על מה שיש ולצאת ליום חדש. כן, את כל אלו רציתי. וקראתי לזה גוזיות… ידעתי גם שאל הנתיב הקודם של מרוץ חיי אינני חוזרת. אז לאן כן?

ayoola נולדה וצמחה מתוך הצורך הזה שבער בעצמותיי. הצורך בגזרה הנכונה של הגוזייה שתעשה לי את הקסם. שאוכל להיות בה נשית, רומנטית, אלגנטית, סקסית וגם ספורטיבית לא תזיק. שתתאים לי כאישה, שתדגיש את החוזקות ותטשטש את החולשות. שתאפשר לי להיות בהשלמה ובחופש עם גופי. ידעתי בברור שיש המון כמוני, לא בדיוק, אבל בערך. נשים בכל הגילאים שגופן ושדיהן אינם מושלמים וכבר עברו דבר או שניים, הריונות והנקות, השמנות והרזיות, גיל או סתם בלי סיבה מוצדקת…שרוצות שידברו מגרונן ויסתכלו להן בעיניים עם עיצובים הולמים ומתאימים, שמחפשות את השילוב הקדוש של יפה ונוח. ידעתי שאני לא רוצה קונפקציה רגילה. זה כבר קיים. גם לא משהו שכבר ראו וניסו. רוצה אינטימי, מדויק. שיהיה בשורה אמיתית. הן צריכות להיות בדיוק כמו שאני רואה בעיניי רוחי. לא "מעל חזיה" וגם לא "לבית". גוזיות מחזיקות, תומכות ומחמיאות בלי ברזלים ובמגוון מידות.

חלמתי, לחמתי והקמתי מותג מתמחה ובוטיק אונליין. מצאתי את עצמי בגיל 50 במגרש חדש לחלוטין, לא מכירה את כללי המשחק, הכלים או השחקנים. נחושה ומלאה בהתרוממות רוח שמשחקת בכיסאות מוסיקליים עם האמונה, התקווה, הקושי והאופטימיות. מעדתי וקמתי ונפלתי וקמתי שוב. למדתי עקב בצד אגודל את שלבי העיצוב והייצור וחומרי הגלם. התאכזבתי ונפגעתי עד שמצאתי את הספקים המובחרים של חומרי הגלם ואת שחקני הנשמה שמוציאים את החלומות שלי לפועל: צילה התדמיתנית מפתח תקווה ושלמה בעל המתפרה ברמלה. יחד אנחנו בעלי 83 שנות נסיון בייצור בגדי ים והלבשה תחתונה.

Ayoola היא החופש לבחור את מי שאת. היא סוג של הלך רוח, סטייט אוף מיינד. היא לעולם תהיה התקומה שלי! הערכים שלה הם אסתטיקה במלוא הדרה, אהבת וקבלת הגוף, דינמיקה והתחדשות, מסירות ונחישות, אופטימיות ושימחה. היא יוצאת דופן, לא פחות. מבני גוף וחזה שונים מקבלים התייחסות עיצובית פרקטית שמותאמת להם. לא מתיימרת ליצור קונסטרוקציה של חזה מדומיין אלא לעטוף אותו ולאפשר מראה מחמיא, נשי, טבעי ונח. ועדיין לא דיברנו על הצבעים…

גוזיות על חוטצילום: שחף מרגלית

יוצאות דופן, כך אני מעצבת אותן. איולות אחת אחת. חכמות, בשלות, מתחשבות וגואלות אותנו משנים בהן נאלצנו לקבע את עצמינו בברזלים כי לא הייתה אלטרנטיבה בוגרת טובה ומחמיאה. גזרות שונות, כל אחת מהן עם שם וייעוד וייחוד, והן המירקם הנשי של חיי, הכי קרובות אליי.

"דנה" ו"נעמה" הבנות שלי, האחת שיפון נשית וסקסית והשנייה תחרה בגזרת משולשים קלאסית, האחייניות "מוריה" הספורטיבית המדליקה ו"כנרת" המופלאה עם המפתח הקידמי הגבוה המטשטש יחד עם "שירה" הסטרפלסית המהודרת, החברות הכי טובות שלי שתי הקטיפות שאין כמוהן "רוחקי" עם כפתורי הפנינה ו"ליאן" עם הכתפיות המנצנצות, "סטפני" שנועדה להיקף צר וחזה גדול ו"אנאל " הבת המהממת שלה שנועדה לחזה עם והיא מגיעה עד מידה XXL, "שירלי" החברה הלא פחות ממדהימה שמחזיקה חזה DD/E, "פז" המרופדת האלגנטית, "שני" בסטייל וינטג' אוספת ומכילה, "לילוש" הבייסיק עם הטוויסט ו"נויה" הקולר. ורק לאחת, היססתי לקרוא בשם, יפהפייה עם כיסים לפרוטזות שנועדה לאחיותיי הוורודות, ונקראה לבסוף "ברכה" על שם גן BRCA אשר בלעדיו שום דבר מזה לא היה קורה… Everything happens for a reason.

comfort zoneצילום עצמי

סגירת מעגל? צדק פואטי? נפלתי מתוך אילוץ ואני קמה מבחירה. תקומה שנובעת ממעוז הנשיות הפגוע ונותנת בראש בדיוק במקום הזה.

Ayoola בוטיק אונליין מתמחה לגוזיות מעוצבות. מוזמנות למצוא את האיולה שלכן, אצלנו תמיד תמיד פתוח:)                                                                                                                                                                                                                                                                                          אינסטגראם  ayoola_il   פייסבוק  ayoolawear

איילת שמרוני
ילידת 1966, גרושה ואם לארבעה עולמות מדהימים. בהשכלתי וברוב שנותיי מנהלת שווק ומכירות בתחום התיירות והמלונאות ובשנים האחרונות בפרק ב' של החיים המקצועיים כיזמית בתחום הטקסטיל. בעלת המותג והבוטיק האינטרנטי ayoola. מעצבת ומייצרת גוזיות מעוצבות לנשים בכל הגילאים במגוון מבני גוף וחזה עד מידה E.