אירוקה משיקה: קולקציית משקפי שמש לקיץ 2018 של המותג רייבאן

קולקציה עשירה ואופנתית, בה ניתן למצוא את הטרנד הבולט ביותר לקיץ 2018: מסגרות מתכת בסגנון טייסים בצבעי זהב ומתכת, בסגנון רטרו עדכני.

אירוקה - נטע אלחימסטר עם המותג רייבן קולקציית קיץ 2018 צלם גורן ליבונצ'יץ'

הקיץ יש למה לצפות!!!
רשת אירוקה – הבית של המותגים והרשת המובילה את אופנת משקפי השמש והראייה בישראל, משיקה קולקציית משקפי שמש חדשה של מותג המשקפיים המוביל בעולם רייבאן לקיץ 2018.
מדובר בקולקציה עשירה בקו שמטרתו להחזיר לקדמת הבמה את הדגמים האייקונים של כל הזמנים, הדגמים הם בעיצוב קלאסי על זמני עם חידושים לדגמים הקלאסיים.

אירוקה – נטע אלחימסטר עם המותג רייבן קולקציית קיץ 2018
צלם גורן ליבונצ'יץ'

בנוסף לרטרו המודרני רייבן משיקים דגם חדש שנקרא קולונל ששואב את השראתו מדגם הג'נרל, הדגם האייקוני החדש הזה מגדיר מחדש את החוקים דרך הצורה הריבועית הגדולה שלו, החזית הכפולה וגשר האף הכפול.
מדובר בקולקציה עשירה ואופנתית, בין הפריטים שבקולקציה ניתן למצוא את הטרנד הבולט ביותר לקיץ 2018: מסגרות מתכת בסגנון טייסים בצבעי זהב ומתכת, בסגנון רטרו עדכני.
רייבאן הינו מותג המשקפיים הגדול בעולם הקיים 75 שנה, אשר במהלך כל עשורי קיומו, עיצב את התרבות הפופולרית. כמותג שמעולם לא היה רק טרנד חולף, משקפי Ray-Ban מתייגים את המרכיבים אותם כאנשים בעלי טעם ויכולת הבחנה. כעת, 75 שנים אחרי שהזוגות הראשונים של משקפי הטייסים Ray-Ban Aviator סייעו לטייסים אמריקאים להגיע לשיאים חדשים, משקפי Ray-Ban הם עדיין קלאסיקה אל-זמנית.
רשת אירוקה – המותג רייבן טווח מחירים 399-900 שח
צלם ערן תורגמן

רשת אירוקה – המותג רייבן טווח מחירים 399-900 שח
צלם ערן תורגמן

לכל אורך שבעה וחצי העשורים של קיומה, קידמו Ray-Ban את פריצת הגבולות במוזיקה ובאמנויות, את עלייתה והתחזקותה של תרבות הזהר והסלבריטאות ואת התפתחות כוחם של כוכבי רוק וקולנוע להשפיע על האופנה. החל בג'יימס דין ואודרי הפבורן ועד למייקל ג'קסון, אין ספק שהמותג Ray-Ban הוכיח עצמו כהכרחי  עבור אייקונים של תרבות, אשר אינם רוצים להיחשף – אבל בהחלט מעוניינים לקבל את מלוא תשומת הלב.  Ray-Ban הותירו רושם בל יימחה על ההיסטוריה והתרבות.
מחיר קולקציית משקפי רייבאן ברשת אירוקה : החל מ 399 ₪ עד 900 שח
להשיג ברשת אירוקה  www.erroca.co.il
בדף הפייסבוק errocafashion
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היחצ