דמי מור: "אשטון בגד בי"

השחקנית דמי מור חושפת בספר חדש ושערורייתי, שעתיד לצאת בקרוב, מה הוביל לפרידה מאשטון קוצ'ר. "הוא ניצל את העובדה שעשינו שלישיות כדי להצדיק את בגידותיו"

בימים אלה אשטון קוצ'ר כנראה טרוד מהרגיל, לאחר שגרושתו דמי מור עומדת לפרסם ספר חדש ושערורייתי, "Inside Out", העוסק בנישואיהם ופרידתם הדרמטית לאחר שמונה שנים. מור לא חסכה פרטים מביכים על זוגיותם וסיפרה שקוצ'ר ניצל את העובדה שהם שכבו בשלישיות על מנת להצדיק את הבגידות שלו. מור מתחרטת על כך שהסכימה בכלל לפתוח את הקשר לעוד אנשים, כינתה את החוויות המסעירות כ"טעות" וחשפה שהסיבה היחידה שהסכימה ליוזמות של קוצ'ר הייתה "כי רציתי להראות לו כמה מגניבה וכייפית אני יכולה להיות".
כמו כן, מור, 56, סיפרה שהיא גילתה שקוצ'ר בגד בה עם אשה אחרת, כשהיא שיחקה באולינג עם בתה רומר. כשמור פנתה אליו כדי לאמת את הסיפור, הוא הצדיק את המעשה עם הטיעון שבגלל שעשו שלישיות, הם "טשטשו את הגבולות", מה שלדעתו, הפך את הבגידה ללגיטימית. הזוג התגרש ב-2013, לאחר שמור גילתה בחיפוש בגוגל שקוצ'ר בגד בה שוב כשהייתה מחוץ לעיר. "הרגשתי בוקס בבטן", סיפרה מור. "ידעתי שהיא לא משקרת".

דמי מור ואשטון צילום Chris Polk/FilmMagic

מור חושפת בספר עוד פרטים מעניינים על הקשר, כמו ההפלה שחוותה כשהיתה בחודש השישי להריונה מקוצ'ר. בניסיון להתמודד עם המשבר היא פנתה לאלכוהול ולסמים. כמו כן, מור מספרת על ניסיונות הפרייה מלאכותית כושלים שעברו השניים בניסיון להיכנס להיריון.
הפרטים העסיסיים נשלפו מתוך הממויאר של מור, שהעניקה ראיון ל"ניו יורק טיימס". סביר להניח שקוצ'ר, הנשוי למילה קוניס ומגדל איתה את שני ילדיהם, חש מבוכה עצומה והופתע מכך שגרושתו "מכרה" את זוגיותם תמורת הרבה מאוד כסף. לא ברור אם מור רצתה לנקום באקס, לעשות קופה או פשוט להרגיש כנה עם עצמה אבל מאחר והיא כבר לא ממש עובדת כמו פעם, ההכנסות מהספר יחזיקו אותה לא רע בכלל.

אשטון ודמי צילום  Jemal Countess/Getty Images

הקשר בין מור לקוצ'ר הפתיע רבים בזמנו. 15 שנה מפרידות בין מור הבשלה לקוצ'ר הצעיר ממנה ממנו האמינו שהיחסים לא יחזיקו מעמד לאור כך. למרות הנשמות הטובות, השניים שמרו על אהבתם למשך מספר שנים טובות אבל בסוף הגיעה הפרידה שהשאירה אותה מרוסקת ושבורה ללא מעט זמן. בעבר פורסם כיצד היא התמכרה לאלכוהול ושהיא מרוסקת מהפרידה. קוצ'ר לעומתה המריא בקריירה למחוזות חדשים, הפך לשחקן הטלוויזיה הרווחי ביותר לאותה תקופה והתקדם מהר לזוגיות עם קוניס, שכיכבה לצדו בסדרה המצליחה "שנות ה-70".
קצת מבאס לקרוא כיצד מור מתחשבנת עם קוצ'ר. לרוץ לספר לחבר'ה תמיד נראה כמו מהלך זול ונטול קלאס, גם אם היא הפגועה והצדק עימה. הנקמה הכי טובה היא הצלחה ולפיכך, עדיף שהיא תנסה לשוב למסכים בגדול מאשר להתפלש בבוץ.