הארי ומייגן בקייפטאון

הדוכס והדוכסית מסאקסס, מייגן והארי, נחתו אתמול עם ארצ'י בדרום אפריקה והספיקו לרקוד עם אזרחים נרגשים, לפזר חיוכים ובעיקר, לתת לבריטים סיבה חדשה לכתוב עליהם מהבוקר ועד הערב

לאחר אינספור משברים תקשורתיים בבריטניה, הנסיך הארי ומייגן מרקל נחתו עם בנם ארצ'י בקייפטאון, במסגרת סיור שימשך כעשרה ימים. קבלת הפנים הייתה חמה וסרטונים בהם רואים את הארי ומייגן רוקדים עם אזרחים מאושרים הציפו את הרשתות.

מייגן מרקל  GettyImag Photo by Samir Hussein WireImage)

ביום הראשון מרקל התלבשה בפשטות יחסית, בשמלת מעטפת בצבעי שחור-לבן, של המותג האתני והידידותי לסביבה Mayamiko שגם מקפיד על תנאי סחר וייצור הוגנים. את השמלה שילבה עם נעלי אספדריל שחורות של castaner, תכשיטים של ג'ניפר מאייר, איפור עדין וטבעי וקוקו אסוף והדוק לאחור.
מייגן והארי קייפטאון צילום Karwai Tang/WireImage
למרות השמועות על מצב רוח מדוכדך, הנסיך הארי היה נראה מרומם ומאושר והחזיק את ידה של מרקל לאורך כל הדרך, כרגיל. למרות הביקורת שהם חטפו לאחר הסיור בניו זילנד (שם לא הסירו את ידיהם זה מזו), בטענה שהם מייצגים את המלכה ואינם שני טינאייג'רים בירח הדבש, השניים הפגינו ביומם הראשון בקייפטאון חיבה לעיני כל. חדי עין הבחינו ברגע בו הרחיק שיער מהפנים שלה וליטף את הקוקו שלה.
מייגן ואזרחית בקייפטאון צילום Karwai Tang/WireImage
בהמשך היום השניים המשיכו עם הלוק הסולידי, כשמרקל בחרה שמלה כחולה עם חגורת קשירה של המותג Veronica Beard (את אותה השמלה לבשה בשנה שעברה במהלך הביקור בטונגה) היא נשארה עם אותן הנעליים ופיזרה את שיערה.
מייגן והארי קייפטאון צילום Pool/Samir Hussein/WireImage
נדמה שלהארי יש חליפה אחת בארון, אותה הוא לובש לכל אירוע, עם אותן נעליים חומות. נראה כי לפחות בכל הנוגע למלתחה, השניים יקפידו להיראות עם רגליים על הקרקע ולא להתלבש באופן מוגזם למקום.

מייגן והארי צילום  Pool/Samir Hussein/WireImage

התקופה האחרונה לא הטיבה עימם בכלל ונדמה שהם נואשים לתקן את המוניטין הרעוע. השניים נקלעו למשבר סביב מטוסי הסילון שהם לקחו הלוך וחזור במהלך חופשה פרטית וההצהרות על כך שהם רוצים גג שני ילדים. הם גייסו חברת תקשורת המתמחה בפתרון משברים אבל אז התברר שזה המשרד שייצג את הארי ויינשטיין ומייקל ג'קסון. אולי כמה ימים בקייפטאון יוציאו את הצד היותר חינני וישכיחו את כל הטינה שהבריטים שומרים כלפיהם.
לא ברור מה בלו"ז של הזוג אבל הם יפגשו עם ילדים ידונו בנושאים  של ביטחון והגנה עצמית וישתתפו בסדנאות המכוונות לשיפור המודעות בנושא. ארצ'י הקטן הצטרף לסיור הארוך, אבל צפוי כי יבלה את רוב זמנו עם המטפלת במלון ולא ייחשף לציבור.