BiBA M -עגלת האחים הפרקטית והמשתלמת

הגדול לא חגג שנה ואתם מצפים לילד נוסף? מזל טוב!

לידה בהפרש צפוף מלווה בהמון התרגשות, חששות ואיך לא? גם כמה הוצאות לא צפויות.

אז למרות שתשמעו מהסובבים אתכם שכבר רכשתם הכל לקראת הלידה הראשונה וזה לא שמדובר בתאומים, קיימים בשוק מספר מוצרי חובה שיקלו עליכם לכל הפחות את החצי שנה הראשונה שלאחר הלידה וממש לא כדאי לוותר עליהם. החשובה ביותר זו כמובן עגלת התאומים או במקרה שלכם עגלת האחים.

בחירת עגלה בכלל ועגלת אחים בפרט זו משימה מבלבלת ולא פשוטה. לכן לפני שתתחילו לערוך סקר שוק חשוב שתרכזו רשימת קריטריונים הכרחיים עבורכם וכאלה שאפשר לוותר עליהם.

גם אני ערכתי טבלה ויצאתי לחפש אחר עגלת אחים אידאלית עבורי.

מאחר ומדובר בעגלה לתקופה קצרה יחסית, הקריטריון המוביל ברשימה שלי היה המחיר.

לא ראיתי טעם להשקיע אלפי שקלים בעגלה לתקופת זמן קצרה, של שנה, ומנקודת מוצא זו התחלתי את משא החיפושים.

אחרי שבוע של כיתותי רגליים בין חנויות ובדיקות באינטרנט "נתקלתי" בעגלת אחים חדשה שהושקה לאחרונה במחיר משתלם במיוחד של 1,299 ש"ח כולל פגוש, כיסויי רגליים ומתלה לכוס.

הסתקרנתי לבדוק את עגלת האחים הזולה משמעותית מהרבה עגלות אחרות בשוק ויצאתי איתה לסיבוב התנסות בחופשה באילת, בה בדקתי אם בכלל ועד כמה היא מוצלחת.

BiBA M

קלה ומתאימה לנסיעות

לכתחילה ידעתי שאני מעדיפה עגלה רוחבית ולא עגלת רכבת, אך חששתי שרוחב העגלה יגביל אותי ואאלץ לקפל אותה לעיתים תכופות. בדקתי את רוחב העגלה (רוחב סטנדרטי של 74 ס"מ) והתפללתי שהחופשה תעבור בנעימים.

הופתעתי לגלות שעגלת האחים של BiBA M נכנסת בקלות לכל מקום, בין אם מדובר במעליות צרות ואפילו לחדר השינה במלון.

קיפול העגלה פשוט למדי והיא ניתנת לסגירה ביד אחת. העגלה קלה לנשיאה ושוקלת רק 9.4 ק"ג!

לפני הכניסה למטוס הכנסתי אותה לתיק הנשיאה כדי להגן עליה מפני גשם ואבק. התאכזבתי לגלות שצריך לפרק את פגוש העגלה על מנת שתוכל להכנס לתיק הנשיאה. למרות זאת, מספר הפעמים הבודדות שאאלץ להשתמש בתיק הנשיאה שווה את הבטחת הניקיון שלה והשקט הנפשי שלי.

סל רחב וגגון אקסטרה גדול

בקיץ – השמש מציקה בעיניים, בחורף – רוח וגשם עלולים לחדור, בכל מקרה גגון XL הוא לא רק בונוס אלא קריטריון חובה בכל עגלה, במיוחד כשמדובר בתינוק ניו-בורן. לעגלת האחים של ביבה m גגון גדול במיוחד עם אפשרות הרחבה נוספת באמצעות רוכסן. ההרחבה הנוספת עשויה רשת ומשמשת פתח איוורור, שימושי מאוד לימי הקיץ החמים.

סל העגלה רחב מאוד ונח לאיחסון. העמסתי קניות, סמיכות, בובות וכל טוב. אין ספק שמדובר ביתרון משמעותי נוסף לעגלה.

סקירת עגלות BiBA M בבלוג אמא טבע

התאמת העגלה לניו-בורן

נכון להיום, אין אפשרות להוסיף אמבטיות לעגלה – דבר שיכול להרתיע מעט אמהות טריות ובכל זאת מדובר בעגלה מעולה לתינוקות מגיל לידה.

האפשרות להשכיב את מושב העגלה לשכיבה מלאה של 175 מעלות מתאימה אותה לתינוקות מגיל 0. לגילאים מאוחרים יותר ישנם שלושה מצבי ישיבה נוספים. שמחתי לגלות שגם מגש הרגליים מתכוונן ומקנה הרגשת ביטחון להשכיב תינוק בן יומו בעת הטיית העגלה לצורך עליה או ירידה במדרגות. ריפוד העגלה רך ונח להפליא למרות שלתינוק ניו-בורן הייתי ממליצה לשדרג ולהוסיף את המזרון הייעודי של העגלה.

מוזמנים להיכנס לאתר החברה biba m דרך הלינק המצורף ולהנות ממשלוח חינם עד הבית בהכנסת קוד הקופון: משלוחינם

https://goo.gl/z5HPB7

והכי חשוב שיהיה במזל טוב ♥️

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".