גלידה לחובבי הקפה ובכלל

קולקציית גלידה חדשה בטעמי קפה הגיעה לגלידריית הבוטיק ANITA ואנחנו, חובבות גלידה וקפה מושבעות, היינו חייבות כמובן לטעום

קולקציית קפה בינז אניטה (אפיק גבאי)

גלידריית הבוטיק ANITA השיקה לקראת החורף קולקציה חדשה של ארבע גלידות בטעמי קפה מסעירים עם פולי קפה של מותג הקפה החדש BeanZ, מותג Farmer to Cup שמביא לארץ פולי קפה טריים היישר מחוואים ייחודיים מסביב לעולם.

גלידת אמריקנו קר, שוקולד מריר קפה, עם פולי סומאטרה של החוואי סיה מאינדונזיה, הגדלים בגבהים של יותר מ-1,700 מטר מעל פני הים בטעם ייחודי ומורכב של טעמי קרמל חמים, עם נגיעות פלפל לבן, חמאה ואגוז מוסקט.

גלידת אפוגטו עם פולי הקפה של החוואי גבריאל מאוגנדה, הגדלים למרגלות הרי רווזנורי המושלגים בליבה של אפריקה. קפה אפריקאי אמיתי עם טעמי שוקולד, הדרים ונגיעת תבלינים.

גלידת פרפה אגוזי לוז עם פולי הקפה של החוואי לואיז אלברטו מברזיל, קפה המאופיין בטעמי שוקולד מריר, מתיקות קרמלית ונגיעות שקדים קלויים.

וגלידת קפה ירוק במתיקות מעודנת, עם פולי קפה טריים שטרם עברו קליה. פולים אלו מתאפיינים בטעם עדין של מאצ'ה וגם בסגולות בריאותיות ייחודיות: הם מכילים לא רק קפאין, אלא גם חומצה (כלורוגנית) טבעית המסייעת בפירוק יעיל של שומנים וסוכרים ובהאצת חילוף החומרים, המשמשת בסיס לדיאטות קפה ירוק טרנדיות מסביב לעולם.

קולקציית קפה בינז אניטה (אפיק גבאי)

הגלידות הגיעו למערכת סלונה בדיוק בזמן שהיינו עסוקות באריזות ונזקקנו בדחיפות למשהו מתוק שגם ייתן לנו אנרגיות. כמו כל הגלידות של ANITA מדובר בגלידות מחומרים איכותיים ומקרם קרמי עשיר וממכר. הגלידות מגיעות עם פולי קפה שלמים שחובבי הקפה המושבעים בחבורה העריכו מאוד. גלידת פרפה אגוזי לוז הגיעה עם אגוזי לוז שלמים שנתנו את הקראנצ'יות שתמיד כיף למצוא בהפתעה במנת גלידה.

אחרי וויכוחים סוערים לא הגענו להסכמה והתפצלנו לשני מחנות: מחנה השוקולד שטוען שגלידת האמריקנו הקר לוקחת בגדול ומחנה אגוזי הלוז שנשבעו שהיא הזוכה הגדולה. האמת, נמצאת איפשהו באמצע או בשילוב המנצח בין השתיים.

ANITA היא רשת גלידריות בוטיק איטלקית, המתמחה בגלידות בייצור עצמי משלב הבסיס, דרך חומרי הגלם ועד התוצר הסופי. בין טעמי הדגל: קוקימן, שוקולד שקדים וקרמל, קרמל מלוח, לואקר, קמפארי אשכוליות, אגסים ביין אדום וקינמון, גויאבה, לימונצ'לו, היער השחור, קרם קטלנה ועוד עשרות טעמים משתנים מידי יום.

מחירים: מנה- 17 ₪ בינוני-22 ₪ ג'מבו- 26 ₪

חצי קילו- 45 ₪ קילו-90 ₪

קולקציית קפה בינז אניטה (אפיק גבאי)