אל תודה

תקפת? הטרדת? אל תבהל מערימת העדויות.

אל תודה.
גם אם אין מספיק אצבעות בידיים לספור את העדויות נגדך, גם אם ההאשמות חמורות, גם אם מתווספת להן  הידיעה שההתנהגות שלך היתה כה חסרת בושה עד שאסרו את כניסתך למועדונים. כל העדויות האלה? נמצא כבר סיבות טכניות לפסול אותן בבית משפט.
kastiel
אל תודה.
גם אם לעשרות העדויות מצורפת קלטת בה אתה מתרברב איך אתה נוהג לנצל את מעמדך הסלברטאי כדי לתפוס לנשים בכוס, בידיעה שלא יתלוננו. יותר מזה – צעק מכל במה שכולן שקרניות, שאתה אוטוטו תובע את כולן! (אבל רצוי שלא באמת תעשה את זה, כן? אף אחד לא באמת מצפה).
כדאי לך. אולי תבחר לנשיא ארה״ב ואז יאמינו לך להכל. הכל! גם אם תחליט פתאום להגיד שהקלטת מזויפת, למרות שבעבר כבר הודת שהיא אותנטית. יש קהל לשקרים הכי הזויים.
trump
אל תודה.
גם אם מתגלה שהרשת בה עבדת שילמה מליוני דולרים להשתקת תלונות נגדך. תגיד שאתה עושה את זה למען הילדים שלך או משהו, ושכל הנשים הללו שקרניות! (אל דאגה, לא תשלם על זה מחיר).
אם לא תודה הנשיא יוכל לצאת להגנתך ולהגיד ש״אתה בחור ממש טוב״.  אולי בסופו של דבר יעיפו אותך, אבל יהיו אלה שיאמינו לך ולהעמיד אותך לדין יהיה קשה.
oriely
אל תודה. 
ולא בכל רפה (״אני לא זוכר״, ״זה לא נראה מתאים לאופי שלי״), מה קרה לך? טוב שהתאפסת והתחלת להאשים את כולם בפה מלא. זה הכל קנוניה של השמאל!
אז מה אם יותר מ-12 עדויות גלויות טוענות שאתה חובב קטינות פדופיל? אז מה אם מעשיך היו כה אובססיביים עד שנאסרה כניסתך למרכז קניות באלבמה? אז מה אם אף אחד לא מבין מה עשית ברסיטל בלט של בנות עשרה שאף אחת מהן לא קשורה אליך משפחתית?
מול כל זה תעמוד המילה שלך, מילה של גבר! אם לא תודה הנשיא יוכל להגיד ״הי, אבל הוא לא הודה! צריך להקשיב גם לו! ובכלל – יש לי תכנית מיסים להעביר, כן? תצביעו לו לסנאט. עדיף פדופיל-לא-מודה על דמוקרט״.
רוי מור
אל תודה. 
זה קלף המיקוח שלך מול הפרקליטות. יום אחד הם יסכימו לוותר על העמדה לדין תמורת ההודאה שלך, הרי זה מצרך נדיר, הישג אמיתי.
תודה רבה לך, באמת.
משה איבגי
אל תודה.
כי קול אחד של גבר בעל פרופיל ציבורי גובר על עשרו עדויות וקלטות, משפטית ולפעמים גם ציבורית. כי אין מחיר על הכפשת מתלוננות.
הכל יהיה בסדר.

 

יעל ברזילי
צלמת, כותבת, תושבת חוזרת, נקלטת, מתחבטת, אם, דיסלקטית (סוג של), מעורבת, חוקרת, מחפשת, מתקשרת, אופטימית עד כדי הדחקה. וגם קצת, תסלחו לי על המילה פמיניסטית.