בחורה עם מחשב ניידתוצאות הבחירות בארה"ב, חיסול מידי של הקפיטלזים?
אין ספק, אולי זה לא ברור לכ-ו-ל-ם, הקפיטליזם החזירי המשתכלל מידי יום שעה שעה, ע"י דור ההיטק וילדי הפינוקי, הרוצים שכר ובונוסים של מיליארדים, כי מיליונים עבורם זה כסף קטן, כמו כל גוף מושחת סופו של הקפיטליזם החזירי, שיודבר עכשיו ומיד.
איתי יהל

קפיטליזם זה שוק חופשי

זה לא שוק של קפיליסטים חזיריים, לא שוק ממנוף ומוטה, לא שוק של גאוני "התרבות האירגונית" החזקה על חלשים בלבד, לא שוק עולה או יורד על פי פטפוטי נבחר או פוליטיקאי, זה עניין של כלכלה. אין בקפיטליזם שמיטת חובות לעשיר שישלמו אותו העניים, מה זה לא ברור לכולם?

קפיטליזם חזירי אמנם משלם נפלא אבל למעטים

אבל די, לא עוד עם תשלומים מופרכים ומטומטמים, לפי השיטה האמריקאית הקפיטליזטית החזירית, בה כל כוכב, כדורסל, כדורגל וזה רק דוגמא, מקבל בתקופת הקריירה הקצרה שלו 100 וגם 300 מיליון, שכר שהוא ללא מידה והצדקה!!!! כאשר הטיפשים שהולכים למשחקים משלמים זאת ברוב טיפשותם!!! לכן כן נכון לומר, טיפש מי שהולך לראות יעני ספורטאים שבעצם אינם ספורטאים בכלל, אשר הם רצים אחרי כדור, בעוד אתם משלמים כטיפשים כדי לראותם רצים…משחקים… תבחרו לעצמכם המילה הנכונה, , מה אתם לא חשים שאתם טיפשים ומנוצלים? או אני עיוור נורא? אך שיהיה ברור אפשר להוסיף פה לרשימה, כוכבני קולנוע, דוגמניות "צמרת" שבגלל עלותם כל דבר שעולה 1 דולר תשלמו בחנות 50-10 דולר, גם כל מספר אחר יהיה נכון בשבילכם, אבל… תבכו ותשלמו וזו אמת, ממש מכאיבה.

קפיטליזם חזירי, חשוב לומר, הוא אנטי קפיטלים ונגד שוק חופשי

המסחר בו מתנהל, כאילו על פי כוחות השוק, כאילו ללא התערבות פוליטיקאים, הפועלים בעולם כאילו הוא שלהם, אבל שוכחים שהם נבחרים, כדי לעבוד בשביל האזרח הקטן. בשוק חופשי אמיתי, לא היה מתאפשר לחברה, לקנות את מתחרתה, במחיר של פי שתיים ויותר, או בכלל בכל מחיר שהוא מופרך, כמו שקורה בבורסה, בה מצוי כסף בשפע, עבור מקורבים ומושחתים, הניתן להם ורק להם וממש בחינם. ברור שאין צורך להזכיר לכולם, כי אין מנהל השווה 10 מיליון שקל או דולרים או סכומים מופרכים, בכל מטבע שתבחרו הניתנים ומאושרים לתשלומים, במיוחד על ידי פקידוני הרשויות, המחכים לשניה, שיעברו לעבוד במגזרים הפרטים ויהנו מזאה גם, אז מדוע שלא יאשרו משהו שבעתיד, יהיה טוב עבורם?

אין מנהל אחד בעולם שיש לו ערך מוסף השווה מיליונים

או מיליארדים, זה הרי מגוחך. מה גם שכולם היו מוכנים להיות מנהלים ולעבוד ולקבל שכר, של חצי מיליון, אבל…הדור של היום כבר לא מסתפק במיליונים, רק מיליארדים מרשימים אותו. הוא אוהב הכל בגדול, מבלי להבין שהוא תוצר של חברה מערבית קלוקלת צבועה ואטומה, שתודות אולי לברק אובמה, יש סיכוי שהקפיליזם יחזור למספרים שפויים, או ימחק ויודבר מיד ועכשיו. גם אל תפחידו אותנו ממפולת, כי לא תפחידו אותנו יותר ולעולם. מה גם שאתם מפחידים ממפולת ומאז השוק כל הזמן רק עולה ללא הפסקה. אז שיפול, זה אולי אפילו לא משהו נורא. נקנה בזול מה שיקר עכשיו נורא.

גם החזירות איננה יודעת גבול

כל יום שעה שעה, מקורבים עושים אין סוף כספים ורווח, אך לא רוצים לשלם על כך אפילו מס, אפילו אם זה מס מופחת! הרי ידוע שמס על רווחי הון הוא ממש יחסית קטן, לעומת כל מס אחר הקיים בעולם, אבל אין גבול לחוצפה. מדוע היום מדברים על נפילה "מהסלע הפיננסי" האמריקאי, כאשר לכל ברור, שהרפובליקנים החזיריים, יהיו חייבים להתפשר, או בבחירות הבאות הם יחטפו עוד יותר חזק.

תוצאות הבחירות מלמדות

שהליך הדברת קפיטליזם החזירי החל, דבר שהוא מאד מבורך.

אבל חובה לחזור ולומר, הכל בין השאר בגלל מהפכת האינטרנט

שיכולה היתה להיות, משהו נפלא, אבל בני אדם, משהו טוב חייבים שיהיה, גם משהו נורא. היא מייצרת חזירים ללא סוף וללא הגבלה, היא גם תחסל את כל העולם, זאת ללא כל מתן התראה, כאשר חזיריה לעולם אינם יודעים שובע מהו, גם אם יקבלו מהיום, לא במיליארדים, אלא יעברו לשלם להם בטריליונים, להם הכוונה כתמיד לחזיריים ונבחרים, מקושרים ועשירים, שרובם כידוע גם מאד מושחתים, לעולם שובע הם לא יודעים! רובם גם מאד אוהבים, לדרוך על אלו שהם אמורים לשרת, ממש מציאות נוראה. אולי עכשיו תודות לנשיא ברק אובמה, יתחילו להבין, שאיש אינו אוהב שנותנים לו סטירה והעצם עליו לחשוב שזו לטיפה…

ביבי, אתה מבין שיש גבול לניצול החלש?

אם לא, כל שאפשר לקוות שתבין ובאמת חשוב שתבין, שיש שינוי אדיר המתחולל בכל עולם. אם ישראל לא תפעל, בורא העולם שיש לו שליחים הזויים בארץ הקודש ובכל העולם, יעשו שיובן, שיש לחיות ולאפשר לכולם לחיות, גם אולי אצלך חוץ ממאפיה ששודדת קופת המדינה ויוצרת מצוקה, להמונים טיפשים, שבוחרים למרות הכל, תמיד רק בה, תתחיל לעשות, שתהיה הסברה ישראלית בכל העולם, פעילות כושלת בה, ישראל מפסידה כל הזמן, למרות מסיבות הקוקטלים, שנבחריה ושליחיה משתתפים בהם בכל רחבי העולם, אם לא מען ישראל והיהודים, אז תתעורר בבקשה ועשה זאת מהר אולי עבורך!

אז מה אתם חושבים, על תוצאות הבחירות בארה"ב

האם חיסול מידי של הקפיטליזם החזירי יושג? היבוא פתרון למשבר הכלכלי החברתי בעולם? היבוא לפתע השלום הנכסף לכולם? האם הקפיטליזים האירופאי החזירי יבין שאין קיצוץ ומיתון דבר היכול להביא לשיקום ולצמיחה? האם יבינו שגם מי שעובד לא יכול להתקיים מעבודה כל היום והלילה ללא מנוחה והפסקה? אבל בעצם, כולם היום תודות לֹ"חינוך" חזירי שהצליח שוכחים שכולם חיים בחברה חזירית אטומה? האם יבינו שפרופסורים לכלכלה, כדאי שיחפשו עבודה אחרת, כי הם פשוט לא מבינים כלום ולבטח שלא בכלכלה, אחרת הכיצד הגיע העולם, למצב כלכלי קטסטרופלי הכי גרוע בעדן המודרני? אולי אצל כולם מודרני זו הכוונה לנסיגה מחשבתית ופגיעה באחר? בזקן בחלש? ממש נורא. יכול להבין זאת רק מי שסבל וסובל, ולא נבחר מקושר עשיר ומושחת. נקודה!!!

נ.ב. שיהייה לכם שבוע נפלא, ואל תרוצו למכור מניות של חברות טובות, כי מה שנופל מהר, יעלה יותר מהר ובזמן יחסית מאד קצר.