#86 – איך אומרים אהבה בבולגרית?

בחורה עם מחשב נייד

biglove123

אז ככה, מעולם לא חגגתי את ולנטיין ומסתבר שגם לא היום …
מי צריך להידחס במסעדה צפופה, לאכול מנות עם שמות מפוצצים ולשלם פי 3 מיום רגיל? את האהבה שלי תמיד הקפדתי להראות בדרכים אחרות, יצירתיות יותר או פחות תוך שאני מרחיקה את עצמי מכל חשד לקיטשיות מטופשת.

אני אוהבת לאהוב ויותר … אוהבת להרגיש נאהבת. זו התחושה הכי טובה שיש.
אהבה רומנטית צריכה להיות כל הזמן במערכת היחסים ולא רק בתאריכים מוקפים בעיגול ביומן. לאהוב גם בעליות וגם בירידות, לכבד אחד השני, להשקיע מחשבה ורצון לשמח, לרגש, לדאוג, לפרגן אחד לשנייה מכל הלב. אבל כשאין, אז אין … שווה וצריך לנסות להציל, לעגל פינות ולהילחם על מה שכדאי אך כשמבינים שנגמר אז להרפות, לשחרר, להשלים, לקבל ולא להישאר "בשביל הילדים" או כל נוחות אחרת. להמשיך הלאה עם כל הקושי והמשבר הנלווה.
החלק הכי קשה אחרי פרידה וגירושין הוא להיפתח שוב לאחרים, לאפשר לעצמך להסיר את המגננות, להרשות לגעת בצלקות ובשריטות שלך, להיחשף לחולשות וכאב של אחרים, לקבל, להכיל, לאהוב שוב מבלי לפחד כל הזמן שמא ניפגע. בשנה האחרונה, הלב שלי עבר כמה עניינים ויצא מהם, כמוני, מחוזק, שלם ואופטימי יותר.

בשנה מלאת התהפוכות שהייתה לי, הוא הדבר הכי טוב שקרה לי.
ולמרות שכרגע הוא אלפי ק"מ ממני, שנינו יודעים שזה רק פיזית כי בלב ובמחשבות הוא ממש פה לידי, איתי.

אז יקירי שלי, השיר הזה מוקדש לך באהבה גדולה. שולחת חיבוק מצד שמאל של המיטה, מדמיינת את עצמי מתחפרת בתוך השקע של הכתף שלך ונרדמת עליך לאט-לאט כמו שאתה אוהב. כמו שאני אוהבת :-* 

[youtube CInwYN7CoJc nolink]

restart
++++++++++++++++++ הגיגים ומחשבות של גרושה טרייה +++++++++++++++++++++++רוצים לקבל עדכון כשיוצא פוסט חדש? מוזמנים ללחוץ על כפתור "עקוב אחרי" מצד שמאל למעלהאו בפייסבוק: https://www.facebook.com/Restart-Blog-502876029895543/