בחורה עם מחשב נייד

עברת תאונה עם הרכב? קראי את זה

בהחלט, סיטואציה לא נעימה… לעבור תאונה קודם כל, ההשלכות של יום שאחרי ועוד שלל.
אז ראשית עדיף שהנזק יהיה ברכוש ולא נזק פיזי שאותו קשה הרבה יותר "לתקן" ולרפא וגם במקרה של הרכב בהחלט יש דרכים מעולות.

רכב אחרי תאונה

אז ייתכן והמצב כרגע הוא כזה…הרכב אחרי התאונה במצב סביר כמה מכות קטנות שבהחלט ניתן לשפר בטיפול "קוסמטי" קצת שיפורים במוסך פחחות, צבע וזה בהחלט יכול להסתיים בזה.
ישנם מקרים פחות קלילים…ואלו הם המקרים שהרכב יורד מהכביש בעקבות התאונה, מצבים המוגדרים כמצב טוטאלוס למיניהם…בהחלט אלו מקרים שדורשים ממך הרבה יותר.
זמן, טרטור, הפעלת ביטוח, מסמכים, הצטדקויות והסברים ובעיקר איך לא? כסף כמובן…
אך כפי שציינו בתחילת המאמר גם לזה יש פתרון והרי הוא לפניכם.

קונה רכבים לפירוק ולברזל

קונה רכבים לפירוק ולברזל מתאים למקרים בהם הרכב שבת , אינו לנסיעה על הכביש, לאחר תאונה קשה שהביאה אותו למצב של טוטאלוס כפי שצוין קודם, התיישנות ועוד.
קונה הרכבים לפירוק ידאג לתת תמורה הולמת על חלפיו שיעברו למוסכים או לחילופין לגריטה.
בכאלה מקרים כמו תאונות ובמצבי  טוטאלוס רבים משאירים את הרכב כפי  שהוא ודוחים את הטיפול בעניינו ועשויים להיקנס בעקבות הימצאותו של הרכב באשמת נזק לסביבה כמזהם סביבתי.
דעו, שעל אף שהרכב במצב טוטאלוס ייתכן שעדיין ישנם בו חלפים טובים ותקינים שעשויים להיהרס כשהם לא מנוצלים וזו בהחלט עוד סיבה לפנות לבעל מקצוע שירכוש ממך את הרכב אופנוע, רכב פרטי או מסחרי ועוד.

לסיכום

למה זה כדאי כבר די הבנו..הרי הרכב יימכר לקונה רכבים לברזל בכל מצב לא משנה מה מצבו ניתן להפנותו גם לברזל, חסכת טרטור למכירה שברוב המקרים מי ירכוש רכב במצב כזה? ועוד המון כאבי ראש שנחסך ממך וקבלת תמורה הוגנת לרכבך.
אז בהחלט מה שנותר הוא רק לקוות שכזה מצב לא יקרה לך אך גם במידה וכן זה לא באמת אסון גדול יש מי שיוכל לעזור לך עד שתצאי מרוצה.