81% מהנשים לובשות חזיה שלא מתאימה למידתן. האם את אחת מהן?

היא פריט חובה כמעט אצל כל אחת, אבל עדיין 81% מאיתנו לובשות חזיות שלא מתאימות למידה. איך בודקים את זה? הנה המדריך המלא

בחורה עם מחשב נייד

BRA1

במאה ה-21, כאשר אנחנו מבלות את רוב שעות היום מחוץ לבית, החזייה צריכה להיות כזו שיושבת בול על הגוף. חזיה שמתאימה לישיבה מול המחשב במשרד, לליווי הילדים לחוגים, אולי אפילו לשיעור ספורט על הדרך לפני שאת מגיעה הביתה.

ב-60 שנים ש"סלון מרי" קיימת בעמק רפאים בירושלים נתקלנו באלפי (שלא לומר עשרות אלפי) נשים שמגיעות עם חזיה בגודל מסויים ומגלות שהן צריכות חזיה במידה אחרת לגמרי. לפעמים הפער מגיע לכמה מידות, כך שלא מדובר בטעות סטטיסטית קלה של המוכרת. הנה כמה שאלות קצרות שבעזרתן תוכלי לבדוק האם החזיה שאת לובשת כעת מתאימה למידותיך או שכדאי להחליף אותה באחת מדויקת יותר.

1. החזיה עולה מאחורה?

אם פס החזיה עולה מאחור סימן שהחזיה שאת לובשת היא פשוט לא במידה שלך. הפס צריך להיות מקביל לרצפה, אז רק נשאר לוודא שהרצפה לא עקומה… 🙂

2. החזיה משאירה סימנים ברקמת השד?

 כאשר אנחנו "דוחסות" את השדיים לתוך החזיה, מתוך רצון להיראות סקסיות או פשוט מחוסר תשומת לב, הדבר עלול להוביל לכאבים ולאי נוחות.

החזיה צריכה להקיף את מלוא גודל השד, מבלי להשאיר חלקים לא בחלק הקדמי ולא בצדדים.

3. כשאת מרימה ידים השדיים "בורחים" מלמטה?

אם את עסוקה כל היום בלהחזיר את החזה לתוך החזיה, את כנראה אחת מה-81%…

4. האם השדיים מתפרצים למעלה מחוץ לחזיה וגורמים למראה של 4 ציצים (שניים מספקים בהחלט…)

גם כאן, אם ענית בחיוב (ואת לא אשה ביונית… 😉 ), את אחת מ-81% שלובשת חזיה שלא מתאימה למידתך.

5. האם יש רווח שאפשר להכניס אצבע או יותר בין מרכז החזיה לגוף? הרווח הגדול מידי מעיד על כך שהחזה לא מוחזק כמו שצריך והחזיה לא מקיפה את מלוא גודל השד, דבר שעלול להותיר סימנים לא נעימים על השד.

6. הכתפיות חורצות את הכתפיים?

 

חזיה שמתאימה למידותיך, צריכה לפנק את הגוף, להעניק לו תחושה של נוחות. כשהחזה כבד מאד, חשוב שהכתפיה תהיה רחבה על מנת לפזר את המשקל על כתפייך הענוגות.

אם את מזהה אצלך אחד או יותר מסימנים אלה סימן שגם את בסטטיסטיקה של 81% אנחנו ב"סלון מרי" נשמח להתאים לך חזיה במידתך ולצרכיך המיוחדים, מוזמנת לבוא או להתקשר אלינו ל- 02-566-1905

ההתאמה היא אישית ונעשית ע"י מומחיות שעברה השתלמויות מיוחדות בארץ ובחו"ל.

סלון מרי - Salon Mary
סלון מרי היא חנות קסומה לנשים הממוקמת בעמק רפאים בירושלים. כבר 60 שנה החנות מציעה הרבה יותר מהלבשה תחתונה. אנחנו מציעות לכל אשה להגיע, לפגוש את עצמה, ליהנות מהנתונים שיש לה ולמצוא את הפריטים שיגרמו לה להרגיש על גג העולם, כל רגע מחדש.