7 סיבות למה לעשות קשתיות שקופות

בחורה עם מחשב נייד

אם אתם רוצים ליישר את השיניים אתם יכולים לעשות זאת עם קשתיות שקופות. אפשר להגיד שלום לגשר השיניים מברזל כאשר קשתיות שקופות מציגות כמה יתרונות משמעותיים במיוחד.
הנה 7 סיבות שיסבירו לכם מדוע זו השיטה הכי טובה שיש.

נוח יותר מאשר גשר בשיניים

הפרמטר הראשון שבו קשתיות שקופות מנצחות כל מתחרה היא כמובן הנוחות. אפשר לומר בפה מלא כי זו השיטה הכי נוחה שיש.
במקום להתקין משהו קבוע על השיניים אפשר פשוט להניח את הקשתית על השיניים ואין צורך להדביק קוביות ברזל אל השיניים, דבר שיישמע לכם אבסורד אחרי שתנסו את שיטת הקשתיות שיטה זו הרבה יותר נוחה גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך וכל מה שהיא מצריכה מכם היא להחזיק בבית כמה קשתיות נוספות לשבועות הבאים ולקבל חדשות מהרופא מידי פעם.

השיטה אינה כואבת בכלל

בניגוד לשיטות אחרות ליישור שיניים, שיטת הקשתיות השקופות אינה כואבת כלל. בגלל שהשינוי שהשיניים שלכם עוברות בדרך לשיניים ישרות לחלוטין, הכאבים הרבה פחות גדולים.
בשיטת יישור שיניים עם גשר ברזל וקוביות יש צורך למתוח את החוט המתכתי מידי כמה חודשים ואז יכאב לכם הפה ממש כמו ביום הראשון שבו הניחו לכם את הגשר. שיטת הקשתיות הרבה לא כואבת כלל.

הרבה יותר היגייני לבריאות הפה

שיטת קשתיות שקופות נוחלת עוד הצלחה בנושא ההיגיינה. אם חשוב לכם שיהיה לכם פה בריא ונקי, וכדאי שזה יהיה חשוב לכם כדי לא לחלות בכל מיני מחלות חניכיים או ליצור חורים בשיניים אחרי השאיפה לפה מושלם ואסתטי, חשוב לשקול את השיטה הזו. בשיטה זו אין ברזלים על השיניים ולכם לא ייתקעו לכם שאריות מזון שיכולות להישאר שם כל הלילה ולעתים כמה ימים.

קשתיות שקופות

אין צורך בעקירות

יתרון משמעותי נוסף שאמנם יכול להיות רלוונטי רק לחלק מהמטופלים אך חשוב לציין אותו הוא אי הצורך בעקירות. בניגוד לשיטות אחרות שמצריכות עקירות שיניים כדי שהשיטה תוכל להיות מיושמת בפה, כמו למשל שיטת הקוביות המודבקות, בשיטת קשתיות שקופות אין צורך בעקירה. הסיבה לכך היא שהקשתית מותאמת באופן מושלם לפה והיא תסדר אותו כמו שהוא, כך שעקירות יהיו נדירות מאוד ורק כאשר מדובר במצב חד משמעי שמשפר את התהליך כולו באופן ניכר.

ניטור ובקרה טובים יותר

הקשתיות השקופות מוחלפות כל כמה שבועות בהתאם לשינוי העדין של הפה. השינוי העדין והאיטי הוא זה שיוצר את רוב היתרונות, כמו למשל הנוחות וההיגיינה, אך הוא מביא עמו עוד יתרון אחד בולט והוא אפשרויות הניטור והבקרה על היישור. אפשר לבצע הדמיה של המצב בכל רגע נתון ואתם יכולים לעקוב אחרי זה באפליקציה מותאמת וכך הרבה יותר קל לצפות לתוצאה הסופית ולקבל חיזוק חיובי לשיטה שבחרתם.

שיטה אסתטית יותר

כמעט ושכחנו את היתרון שאולי יהיה החשוב ביותר והוא זה שמניע אנשים רבים לעבר השיטה של קשתיות שקופות. אפילו שתהיו עם הקשתיות השקופות בפיכם תוכלו לחייך למצלמה ואף אחד לא יידע שיש לכם משהו בשיניים, זאת בניגוד לשיטת הברזלים והקוביות שבה החיוך שלכם ייהרס באופן ניכר.

יישור השיניים הכי מהיר שיש

עוד סיבה אחת שתחתום את המאמר הזה ותסביר לכם מדוע קשתיות שקופות הן הפתרון הכי טוב שיש, קשתיות שקופות מהירות מאוד. למעשה, הטיפול כולו ייקח בין 6 חודשים ועד 12 חודשים ולאחר מכן יהיה לכם חיוך מושלם.