7 מתנות מדליקות לילדים

רעיונות למתנות יום הולדת, לפיית השיניים, לבילוי ביום חורפי או סתם בשביל לפנק את הילדים

בחנוכה ארחנו המון. היה שמח וכיף והבנות קיבלו דמי חנוכה ומתנות. המתנות לא נשארו הרבה זמן סגורות ונרשמה התלהבות גדולה. בפעם הבאה שאתם מחפשים מה לקנות או שאתם מחפשים פעילות חדשה ליום חורפי קר וגשום, תוכלו לבחור אחת מאלה: promo_long

פקק תנועה

משחק חשיבה מעולה, שאיתגר גם אותנו הגדולים. המטרה למצוא את השילוב הנכון של המכוניות, הכביש ומסלול התנועה לפי הרמז שמקבלים בקלף האתגר. מתאים לגילאי 8-99.

DSC_8933

מעבדת אופנה – הלקים שלי

שילוב מעולה של ניסוי, יצירה והתגנדרות. בשלב הראשון הבנות ערבבו את החומרים לפי הכמויות שבהוראות ויצרו לקים בגוונים שהן אוהבות. בשלב השני הן קישטו את בקבוקי הלק וגם את תיק האיפור שבערכה. אחרי שסיימו את כל ההכנות, הן התפנו למריחת לק, כך ניצלו את החופשה מביה"ס להתגנדרות עם לק והראו לכולם את הלק שיצרו לבד. יש בסדרה גם הכנת ליפ גלוס.

IMG_3855

פליימוביל – Playmobil

יש לא מעט מהמשחקים ששיחקנו בילדות שנשארו אצל ההורים שלי. עם חלק הבנות משחקות כשהן אצל סבא וסבתא וחלק לקחנו הביתה. ה-Playmobil זכה להגיע אלינו. הקטנה אוהבת לשחק בו גם לבד וגם עם חברות ותמיד שמחה לקבל עוד קופסה שלהם. מה שיפה במשחק הזה, שבכל פעם היא משלבת שם שחקנים חדשים והמשחק משתנה.

IMG_3774

סינר למטבח

הבנות שלי נדבקו בחיידק הבישול והאפיה מגיל צעיר. אני אוהבת לבשל וכבר מגיל שנה פלוס נתתי להן לעזור לי. בהתחלה רק הכנו עוגיות מסוגים שונים ובהמשך הן למדו לקלף, לחתוך, לערבב, לאפות ולבשל. לפעמים הן מכינות לי הפתעות. אז ברור שבשבילן סינר למטבח היא מתנה נפלאה.

sinar

מגנטו חלל

משחק הרכבה לבניית רכבי חלל, מבנים על הירח, חלליות ועוד באמצעות מוטות מגנט, מוטות פלסטיק צבעוניות וכדורי מתכת גדולים. הערכה מיועדת לגילאי 8 ומעלה. הקטנה מאוד נהנית לחבר מהמוטות גם דגמים אחרים מהדימיון.

סדרת-מגנטו-לראש-השנה-משחקי-יצירה-אורדע

יועצת האופנה – משחק קלפים

משחק רביעיות תמיד מתקבל אצלנו בשמחה. הפעם יש תוספת למשחק הקלפים הידוע. סדרות הקלפים שייכות לעולם האופנה, בחלוקה לנושאים, כמו: כובעים, משקפי שמש, שמלות, תיקים, מכנסיים ועוד. על כל קלף יש טיפ סטייל, שמתאים לילדות. הבנות נהנו גם לשחק וגם ללמוד קצת את רזי האופנה.

DSC_8932

NERF REBELLE  – חץ וקשת מודרני

הבנות הופתעו לקבל ערכה של חץ וקשת מעוצבים לבנות, בצבעים האהובים עליהם – ורוד וסגול. זה רק הגדיל את השמחה לטעון את הקשת בחיצים ולירות בקצב.

DSC_8937