7 יתרונות לעיסוי בזמן ההיריון

שלווה ושקט בהריון

נשים בהריון מתמודדות עם שינוים המתחוללים בגופן,  עיסוי בזמן ההיריון יכול להקל על ההתמודדות .

עם כל היופי והעושר, קשה לסחוב היריון. את עייפה, את סוחבות כאבי ראש או כאבי גב, פתאום יש לך בצקות או סתם רגליים נפחות. מגבילים אותך באוכל ובעוד כל מיני אמונות טפלות, אז מה עם קצת עיסוי ?!

 הנה 7 יתרונות לעיסוי בזמן ההיריון

1) הורדת מתח וחרדה  – על ידי עיסוי ניתן להרגיע ולהוריד את רמת המתח הכללי בגוף ולהקל על הכאבים והקשיים הפיזיים כגון: כאבי גב, כאבי ראש, כאבי רגליים ושרירים.

חשוב וכדאי לדעת כי בחודשים מתקדמים חייבים מיטה מתכווננת וזאת כי העיסוי נעשה כאשר המטופלת שוכבת על צידה בצורה נוחה. חשוב שהמטפל ידע את התנוחה הנכונה והמתאימה בהתאם לחודשי ההיריון .

2) טיפול בבצקות ונפיחויות , הקלה על זרימת הדם  – העיסוי על בצקות שנגרמות ממחסור בתנועה במפרק ומלחץ על כלי הדם הראשיים, ע"י העיסוי זרימת הדם הופכת טובה יותר והצטברות הנוזלים במפרקים פוחתת.

3)  הקלה על כאבי ראש ושיפור השינה   – הטיפול מעודד שינה נינוחה וטובה יותר, מה שחיוני לאישה היות שלעיתים קרובות בתקופת ההיריון השינה נעשית קשה ומסורבלת יותר.

4) השפעה על מצבי הרוח  – העיסוי הינו טיפול על מצב הרוח, מעודד תחושת שלווה ורוגע, מפחית לחץ ומתח ומפחית רמות דיכאון שעלולות לבוא בזמן ההיריון.

5) אנרגיות וחיות מתבצעת ע"י עיסוי באזורים ייחודיים של הגוף ומאפשרת הורדת הלחץ באזורים אלה.

6) טיפול בבעיות גב האגן ומפרקי הרגליים –  עיסוי ע"י טכניקה ייחודית מאפשרת להפחית את הלחצים במפרקים בשרירים הן באזור הרגלים והן באזור הגב .

7) איזון הורמונלי  – העיסוי מסייע על הרמות ההורמונליות המאפשר להוריד את לחצי החרדה וזרימת הדם בכל הגוף. תורם לתחושה קלילה וטובה יותר.

כי מגיע לך להתפנק ולעבור את ההיריון בשלווה וברוגע.

לטיפים ועצות נוספות מוזמנים לשאלות בפייסבוק הפרטי של מנהל הספא בגלי גיל חיים מ לייף ספא

 

אנג'ליקה אגבייב
האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.