7 ב-100 – כל הספרים כל השנה

חנות ספרים חדשה שחייבים להכיר!!!

בחורה עם מחשב נייד

לא טעיתם… 7 ספרים ב-100 ₪ זאת שם החנות וכך קונים שם ספרים – ובמשך כל חודשי השנה. לא צריך לחכות לירידים למניהם או למבצעים. בחנות הזאת מוכרים את כל סוגי הספרים (מלבד ספרי לימוד) בכל ימות השנה 7 ספרים ב-100 ₪.

הוזמנתי לאירוע בלוגרים ובלוגריות לרגל פתיחת  יריד חנות ספרים חדשה שנקראת 7 ב-100 וכשמה כן היא…. לאחר כיבוד משובח ופינוקים.. פשטנו אל תוך החנות…

יריד הספרים בהיכל נוקיה, הינה חנות ספרים שהוקמה ביוזמת "היחידה- פרויקטים שונים ממוקדי מטרה", לפני כחודשיים, מתוך מטרה ליצור אלטרנטיבה זולה ואיכותית לאוהבי הספרות הכתובה. לאורך כל השנה, נמכרים כל הספרים בחנות- שבעה ספרים ב – 100 ₪ בלבד, ללא התניות.
בחנות, ניתן למצוא מעל 1000 כותרים שונים ואחת לשבועיים מגיעים בין 200-300 כותרים חדשים. כל הספרים המוצעים ביריד הספרים בהיכל נוקיה, הינם ספרים יד ראשונה, לא משומשים ולא פגומים, בחנות ממגוון רחב של ספרים החל בספרי עיון, ספרי ילדים, ספרות תרגום, ספרות מקור, ספרי עידן חדש ספרי בישול ועוד.
גילוי נאות:  הייתי אורחת  בחנות יריד הספרים.
כאוהבת ספרי בישול, מבחר הספרים בנושא מאוד קטן (לא הצלחתי למצוא 7 ספרי בישול). אך מאחר ומלאי הספרים בחנות מתחדש כל פעם, אז אולי אחזור לבדוק מה חדש.

לדברי חיים אזאצ'י, מיזמי הפרוייקט: "הפרוייקט נולד מתוך ההכרה כי מצד אחד, להוצאות הספרים קיים מגוון עצום של כותרים נפלאים שאין להם שטח מדף בחנויות הספרים הרגילות. ומצד השני הלקוחות צמאים לרכוש מספר רב של ספרים לאורך כל השנה. אנחנו כאן כדי להעניק לקוראים מענה הן מבחינת המגוון והן מבחינת המחיר לאורך זמן."

החנות ממוקמת בהיכל נוקיה, שער 4 (סמוך לארומה), תל אביב.
שעות פתיחה: ימים א'-ה': :0010:00-22, יום ו': 9:00-17:00, יום שבת 10:00-23:00
טלפון: 050-7800939
כנסו לעמוד הפייסבוק של החנות שם תוכלו להתעדכן גם במבצעים נוספים שווים ביותר  לכאן
כתבה, ערכה וצילמה: נדיה היבא